<style>.lazy{display:none}</style>Karşılıksız Burs Başvuruları 2024-2025
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Karşılıksız Burs Başvuruları 2024-2025

Karşılıksız Burs Başvuruları 2024-2025

Karşılıksız Burs Başvurusu Yapılacak Kurumlar

Karşılıksız Burs Başvuruları Ne Zaman Yapılır, Eğitim Yardımı Veren Kurumlar Listesi. Öğrencilere Karşılıksız Burs Veren Belediyeler, Kurumlar, Dernekler, Vakıflar Ve Şirketlerin Burslarına Nasıl Ve Ne Zaman Başvuru Yapılır, Geri Ödemesiz Eğitim Bursu Veren Kurumlar Hangileri, Başvuru Tarihleri İçin Okumaya Devam Ediniz.

Devlet Bursları VGM Ve KYK Dışında Yüksek Öğrenim Ve Ortaöğretim Öğrencilerine Hangi Kurumlar Eğitim Yardımı Yapıyor. Bu Yazımızda Güncel 110’dan Fazla Vakıf, Dernek, Kurumun Ve Belediyenin Burs Başvuru Koşulları Ve Tarihlerini Bulacaksınız.

Öğrencilere Karşılıksız Burs Veren Kurumlar

İDEA Uluslararası İnsani Yardım Ve Eğitim Derneği
İDEA Uluslararası İnsani Yardım Ve Eğitim Derneği Türkiye Öğrenim Gören Türk Ve Yabancı Uyruklu Yüksek Öğrenim Lisans Ve Lisansüstü Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Kasım Ayında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı Bursları)
T3 Vakfı Milli Teknoloji Burs Programı Yükselen Yıldız, Eğitmen Ve Mentör, Eğitim Desteği Ve Sen Geleceksin Burs Programları İle Yılda 10 Ay Süre İle Ortaokul, Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Verilmektedir. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Bursları Başvuruları Ekim Ve Kasım Ayında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır. Toplam 5.000 Öğrenciye Burs Verilecek.
Detaylar İçin Tıklayın.

Ads

Türk Dil Kurumu Ve Tarih Kurumu Bursları
Atatürk Kültür, Dil Ve Tarih Yüksek Kurumu Bünyesinde Yer Alan Türk Dil Kurumu Ve Türk Tarih Kurumu Sosyal Bilimler Alanını Tercih Edecek Lisans Ve Lisans Üstü Öğrencilerine Karşılıksız Burs Veriyor. Başvurular Kasım Ayında E-Devlet Sistemi Üzerinden Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

TAMEV Bursları
Toplumsal Açlıkla Mücadele Ve Eğitim Derneği Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Ortaöğretim Ve Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Geri Ödemesiz Burs Vermektedir. Başvurular Eylül, Ekim Ve Kasım Aylarında Online Olarak Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Kızılay Bursu
Kızılay Bursu Yüksek Öğrenim Ön Lisans, Lisans Ve Lisansüstü Öğrencilerine Verilmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır. Eğitim Desteği Yılda 9 Ay Süre İle Verilmektedir.
Detaylar İçin Tıklayın.

Hanımlar Eğitim Ve Kültür Vakfı
HEKVA Vakfı Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, Maddi Desteğe İhtiyacı Olan, Devlet Üniversitelerindeki Lisans Programlarını Kazanmış Yada Özel Üniversitelerde 4 Yıllık Burslu Lisans Eğitimi Kazanmış Başarılı Öğrencilere Verilir. Başvurular Temmuz Ve Ağustos Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Orhan Eğitim Ve Kültür Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan Ortaöğretim, Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Burs Başvuruları Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Coşkunöz Eğitim Vakfı
Vakıf Care Your Career Burs Programı İle Mühendislik Fakültelerinin 3. Ve 4. Sınıf Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Temmuz Ve Ağustos Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Yaşar Eğitim Ve Kültür Vakfı
Vakıf Anadolu Meslek, Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Ve Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos, Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Yamantürk Vakfı
Gürüş İnşaat Yamantürk Vakfı Bursları Şehit Ve Gazi Çocukları İle Ekonomik Desteğe Gereksinimi Olan Kız Çocukları Öncelikli Olmak Üzere;
Öncelikli Olarak Şirketin İş Yerlerinin Bulunduğu İllerde İkamet Eden Üniversitelerin 2, 3 Ve 4. Sınıflarında Öğrenim Gören Lisans Öğrencilerine Yöneliktir. Başvurular Temmuz Ve Ağustos Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Hayalime Ortak Ol Derneği
Dernek Yurt İçi Ve Yurt Dışında Örgün Eğitim Kurumlarındaki Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Burs Vermektedir. Eğitim Yardımı Süresi İse Ya Da Üniversite Eğitiminin Normal Eğitim Süresi Kadardır. Başvurular Haziran Ve Ağustos Ayları Arasında Başvuru Formunun E-Posta Adresine Gönderilmesiyle Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Tefken Vakfı Tefken Holding
Vakıf Her Yıl 550 Öğrenciye Karşılıksız Burs Vermektedir. Burslar Kamuya Açık Lisans Öğrencilerine, Velisi Tefken Çalışanı Olan Ortaöğretim Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Verilir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İstanbul Ticaret Odası
İTO İstanbul Ticaret Odası Bursları İstanbul İli Sınırları İçindeki Devlet Üniversitelerinde Öğrenim Gören Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Verilir. Başvurular Genellikle Eylül-Ekim Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, Maddi İmkanlardan Yoksun, Tıp, Eczacılık, Hemşirelik, Diş Hekimliği Ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinin Lisans Bölümlerinde Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

El Ver Paylaşalım Derneği
Dernek Şehir Dışında Öğrenim Gören Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Temmuz Ve Ağustos Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM Bursu
VGM Bursu İhtiyaç Sahibi Ortaöğretim, Yüksek Öğrenim Ve Yabancı Uyruklu Öğrencilere Verilmektedir. Üniversite Bursu Ön Lisans Yada Lisans Programı Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süreli İle Ekim Ve Mayıs Aylarında, Orta Öğretim Bursları İlkokul, Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Ekim Ve Haziran Aylarında Ödenmektedir. Başvurular Ekim Ve Kasım Aylarında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.

Detaylar İçin Tıklayın.

TESA Türkiye Eğitim Ve Sağlık Araştırma Vakfı
Vakıf Eğitim Ve Sağlık Alanında Ön Lisans, Lisans Ve Lisansüstü Bursları Vermektedir. Başvurular Kasım Ve Aralık Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Bais Global Logistics
Bais Global Logistics Burslarına Tüm Üniversite Öğrencileri Başvuruda Bulunabilir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Kredi Ve Yurtlar Kurumu KYK Bursu
Yurt İçin Ve Yurt Dışında Öğrenim Gören İhtiyaç Sahibi Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Karşılıksız Olarak Verilir. Burs Çıkmayan Öğrencilere KYK Kredisi (Öğrenim Kredisi) Verilir. Başvurular Genellikle Ekim Veya Kasım Ayının İkinci Haftasında E-Devlet Sistemi Üzerinden Alınır.
Detaylar İçin Tıkayın.

İstanbul İlim Ve Kültür Vakfı
Vakıf Üniversitelerin Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İstanbul Ümraniye Belediyesi Eğitim Desteği
Belediye Ümraniye İlçesinde İkamet Eden Üniversiteyi İlk Kez Kazanan Tüm Öğrencilere Tek Seferlik Eğitim Desteği Veriyor. Başvurular Ekim, Kasım Aylarında Online Başvuru Formumun Doldurulmasıyla Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İlk Sen Ol Gençlik Hareketi Derneği
Dernek Üniversitelerdeki Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Veriyor. Başvurular Eylül Ayında Alınmaktadır.
Koşullar İçin Tıklayın.

Kartal Belediyesi Eğitim Desteği
Belediye İlçede İkamet Eden25 Yaşının Geçmemiş Üniversite Öğrencilerine Eğitim Yardımı Veriyor. Başvurular Kasım, Aralık Aylarında Belediyenin Resmi Sitesinden Online Olarak Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

NSK GROUP Bursları
NSK Grup Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Başarı Bursu İle Şirket Çalışanlarının Çocuklarına Lise Ve Yüksek Öğrenim Bursu Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Koşullar İçin Tıklayın.

Mersin Belediyesi Eğitim Desteği
Belediye Mersin İlinde İkamet Eden Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Burs Veriyor. Başvurular Eylül, Ekim Ve Kasım Aylarında Online Olarak Alınıyor.
Detaylar İçin Tıklayın.

UTRADER Uluslararası Ticaret Ağı Derneği
Uluslararası Ticaret Ağı Derneği Karşılıksız Öğrenci Bursları İlkokul, Ortaokul, Lise, Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Yönelik Olarak Yılda 2 Dönem Halinde Verilmektedir. Birinci Dönem Başvuruları Eylül Ve Ekim, İkinci Dönem Başvuruları Ocak Ve Şubat Aylarında Online Olarak Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İstanbul Vakfı Büyüt Hayallerini Bursu
İstanbul Vakfı Yetenekli Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Ortaokul, Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Karşılıksız Burs Verecek. Karşılıksız Öğrenci Bursları Yılda 9 Ay Süre İle Ödenmektedir.
Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Eğitim Yardımı
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi İlçede İkamet Eden Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Eğitim Desteği Veriyor. Başvurular Kasım Ve Aralık Aylarında Online Olarak Alınıyor.
Detaylar İçin Tıklayın.

Nef Vakfı Bursları
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Devlet Üniversitelerin Lisans Bölümlerinde Öğrenim Gören Başarılı Öğrencilere Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Ekim Ayında Vakıfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Vehbi Koç Vakfı
Vakıf Yüksek Öğrenim Karşılıksız Bursları Belirli Üniversitelerde Öğrenim Gören Başarılı Ve Maddi Yardıma İhtiyaç Duyun Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına Verilir. Hemşirelik Bursu Belirli Üniversitelerin Yüksek Okullardaki Öğrencilere Ve Belirli Sağlık Meslek Lisesi Öğrencilerine Verilir. Mesleği Eğitim Bursu İse Meslek Liselerinde Eğitim Gören Öğrencilere Verilir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Milli Eğitim Vakfı
Vakıf İlkokul, Ortaokul, Lise, Ön Lisans, Lisans Ve Lisans Üstü Öğrencilere Yılda 12 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi Sitesinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

TP-OTC Başarı Bursu
TURKISH PETROLEUM OFFSHORE TECHNOLOGY CENTER A.Ş. (TP-OTC) Bursları Belirlenen Lisans Programlarında İlk 10 Bin Kişi İçerisinde Yer Alan Öğrencilere 12 Bin Türk Lirasına Varan Burs Vermektedir. Başvurular Online Olarak Ağustos Ve Ekim Aylarında Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İstanbul Belediyesi Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı
İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı İstanbul İlinde İkamet Eden Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Eğitim Desteği 3 Taksit Olarak Verilir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türk Loydu Vakfı
Vakıf Belirlenen Bölümlerde Öğrenim Gören Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, Maddi Durumu Yetersiz Olan, Başarılı Lisans Ve Lisans Üstü Tez Ve Doktora Üstü Çalışmalara Burs Vermektedir. Başvurular Ekim, Kasım Ve Aralık Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

ALARKO Vakfı
Vakıf Belirlenin Üniversitelerin Belirlenen Bölümlerindeki Yüksek Öğrenim Öğrencileri İle Anadolu Meslek, Anadolu Teknik, Teknik Lise Ve Endüstri Meslek Liselerinin 12. Sınıf Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Liselerde Okul Müdürlüklerine, Yüksek Öğrenimde Üniversitelerinin Burs Ofislerine Eylül Ve Ekim Aylarında Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Diyanet İşleri Türk İslam Birliği DİTİB
Kurum Türkiye’de Öğrenim Gören Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Tek Seferde Ödenen Eğitim Yardımı (250-300 Euro) Yapmaktadır. Başvurular Ekim Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Ankara Teknik Eğitimi Geliştirme Vakfı Bursları
ATEG Vakfı Bursları Yurt İçinde Eğitim Gören Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Köksal Eğitim Vakfı Bursları
KEV Köksal Eğitim Vakfı Öğrenci Bursu Başvurusu Online Olarak Alınmaktadır. Burslar Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Öğrencilerine Verilmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

MESS Mesleki Eğitim Vakfı
Vakıf Mesleki Ve Teknik Anadolu Liseleri, Mesleki Ve Teknik Eğitim Merkezleri Ve Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezlerinin Örgün Programları İle Çok Programlı Anadolu Liselerinin Anadolu Mesleki (AML) Ve Anadolu Teknik Lisesi (ATL) Programlarında Okuyan 9-10-11 Ve 12. Sınıflarında Eğitim Gören Öğrencilere Verilmektedir. Başvurular Ekim, Kasım Veya Aralık Aylarında Kurumun Resmi Sitesinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Belçika Diyanet Vakfı
Vakıf Türkiye’de Öğrenim Gören Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Tek Sefer Ödenen (300 Euro) Eğitim Yardımı Yapmaktadır. Başvurular Ekim Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Koloğlu Eğitim Vakfı
KOLEV Koloğlu Holding Bursları Yüksek Öğrenim Belirlenen Üniversitelerin Belirlenen Bölümlerindeki Öğrencilerine Verilmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

TÜRGEV Vakfı
Vakıf Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Ortaöğretim Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Başarı Bursları Ve İhtiyaç Bursları Vermektedir. Başvurular Yıl Boyunca Genelde Ayın İlk 7 Gününde Açılmaktadır. Başvurular Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Dorçe Prefabrik Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Bursları
Şirket Yurt İçinde Ve Yurt Dışında Ön Lisans Ve Lisans Öğrenimi Gören Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Veya Eylül Ayında E-Posta Online Alınmaktadır. Aynı Dönem İçinde Aynı Aileden İki Öğrenciye Eğitim Yardımı Verilmez.
Detaylar İçin Tıklayın.

Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği
Dernek Belirli Bölümlerdeki Lisans, Üstün Başarı Lisans, Üstün Başarı Sanat Ve Tezli Yüksek Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Çağdaş Eğitim Vakfı
Vakıf Ortaöğretim (Lise) Ve İstanbul İl Sınırlarındaki Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Karşılıksız Olarak Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Güler Ve Atila Erkut Eğitim Destek Vakfı
GAEV Vakfı Yüksek Öğrenim Lisans Ve Lisans Üstü Öğrencilere Eylül Ve Haziran Aylarında Ödenmektedir. Başvurular Vakfın Resmi İnternet Sitesindeki Online Başvuru Formumun Eylül Ve Ekim Aylarında Doldurulmasıyla Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

TEV Türk Eğitim Vakfı
Vakıf Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyacı Olan Mesleki Orta Öğretim, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Üstün Başarı, Üstün Başarı Sanat Ve Yurt Dışı Bursları Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Ve Kasım Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Aydın Doğan Vakfı
Vakıf Maddi Yardıma İhtiyaç Duyan Başarılı Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Üniversite Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İzmir Belediyesi Eğitim Yardımı
İzmir Büyükşehir Belediyesi 2021 Yılı İtibariyle İzmir İlinde İkamet Eden 18-25 Yaş Arası Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Burs Vermeye Başladı. Karşılıksız Öğrenci Bursu Yılda 8 Ay Süre İle Ödeniyor. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

21. Yüzyıl Eğitim Ve Kültür Vakfı
21. Yüzyıl Eğitim Ve Kültür Vakfı Yeküv Bursları İlköğretim, Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Karşılıksız Olarak Verilmektedir. Yüksek Öğrenim Bursu İstanbul İlindeki Devlet Üniversitelerinde Öğrenim Gören Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Başarılı Öğrencilere Verilmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Tarım Kredi Kooperatifleri Eğitim Kültür Ve Sağlık Vakfı
TAREKSAV Vakfı Karşılıksız Bursları Türkiye Sınırlarındaki Üniversitelere Kayıtlı Olan, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan Tüm Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Ensar Vakfı
Vakıf İstanbul İlinde Öğrenim Gören Lisans Öğrencilerine, Türkiye’deki İmam Hatip Lisesi Öğrencilerine Ve Lisans Üstü Araştırma Bursları Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi Sitesinden Online Olarak Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Sütaş Eğitim Bursu
Sütaş Karşılıksız Eğitime Destek Bursları, Sütün İyiliğini Ve Bereketini Yayma Misyonunu Üstlenebilecek Başarılı Öğrencilere Verilmektedir. Bursiyerler, Sütaş Yönetim Kurulu Tarafından Her Yıl Belirlenen Üniversite Ve Bölümlerdeki Kontenjan Çerçevesinde, Burs Kriterlerine Uyan Ve Ülke Genelinde Yapılan Değerlendirmelerde Üstün Başarı Gösteren Öğrenciler Arasından Seçilmektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Tülov Bursu
Türkiye Tanıtım Araştırma Demokrasi Ve Laik Oluşum Vakfı Başvuruları Online Olarak Eylül Ve Ekim Aylarında Alınmaktadır. Burslar Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Öğrencilerine Verilmektedir.
Detaylar İçin Tıklayın.

Füsun Sayek Sağlık Ve Eğitim Geliştirme Derneği Bursları
Derneğin Karşılıksız Burs Başvuruları Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınmaktadır. Burslar Örgün Eğitimdeki Başarılı Lisans Öğrencilerine Verilir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Bereket Vakfı
Vakıf Yüksek Öğrenim Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Şaban Cengiz Vakfı
Vakıf Türkiye Sınırlarındaki Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır. Öğrenci Bursu Cengiz Holding Sosyal Sorumluluk Projesidir.
Detaylar İçin Tıklayın.

Borusan Kocabıyık Vakfı
Vakıf Belirli Üniversitelerin Belirli Bölümlerinde Öğrenim Gören Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencileri İle Meslek Lisesi Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Özler Vakfı
Vakıf Yurt İçin Yüksek Öğrenim Kurumlarındaki Lisans Öğrencilere Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Eylül Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İsviçre Diyanet Vakfı
Vakıf Maddi Durumu İyi Olmayan Lisans Öğrencilerine Eğitim Yardımı Yapmaktadır. Başvurular Ekim Ayında Kurumun Resmi Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Yağmur Damlası Derneği
Dernek Devlet Üniversitelerine Yeni Kayıt Yaptıran Lisans Öğrencilerine Burs Vermektedir. Aynı Aileden Sadece Bir Öğrenciye Eğitim Yardımı Verilir. Başvurular Ekim Ayında Başvuru Formu Ve İstenilen Belgelerin Derneğe Gönderilmesiyle Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Akın Global Eğitim Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, İlkokul, Ortaokul, Lise Ve Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Öğrenciler AGEYV İnternet Sitesinde Yer Alan Başvuru Formunu Doldurup info@ageyv.org.tr Adresine Gönderir Yada İnternet Sitesi Üzerinden Online Başvuru Formunu Doldurmak Suretiyle Başvuru Yaparlar. Başvurular Ağustos Ayında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Nevvar Salih İşgören Vakfı
Vakıf İlköğretim, Ortaokul, Lise Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Eget Vakfı
Vakıf Devlet Üniversitelerinde Öğrenim Gören Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvuralar Eylül Ayında Kurumun Resmi İnternet Sitesinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı
Vakıf Yılda 8 Ay Süre İle Burs Vermektedir.
Başvur Koşulları
• Şehit Subay, Astsubay, Uzman Jandarma, Uzman Erbaş Ve Sivil Memurların Ortaokul, Lise, Ön Lisans Ve Lisans Gören Çocuğu Olmak,
• TSK, Jandarma Genel Komutanlığı Ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’nda Görevli Subay, Astsubay, Uzman Jandarma Uzman Erbaş Sivil Memurlar İle Bunların Emeklilerinin Ön Lisans Ve Lisans Öğrenimi Gören Çocuğu Olmak,
• TSK Eğitim Vakfı Öğrenci Yurtları Yönergesinde Yer Alan Yurtlara Müracaat Kriterlerini Karşılamak, (Şehit Çocukları Hariç)
• Devlet Üniversitesinde Ya Da Vakıf Üniversitelerinde Okuyor Olmak
Başvurular Ekim Ayında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İş Dünyası Vakfı Bursları
Vakıf Türkiye Sınırlarındaki Üniversitelerin Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında E-Posta Yolu İle Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Pidok Plastik Sanayi
Şirket Başarılı Ancak Maddi Desteğe İhtiyacı Olan Öğrencilere Karşılıksız Burs Vermektedir. Yüksek Öğrenim Bursları Belirli Bölümlerdeki Başarılı Üniversite Öğrencilerine Yöneliktir.
Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Çamlıca Kültür Ve Yardım Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Sınırlarındaki Üniversitelerde Öğrenim Gören Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İhsan Arslan Vakfı
Vakıf İhtiyaç Sahibi Başarılı Üniversite Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Elden Yada Posta Yolu İle Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

ASKEV Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, Başarılı Ve Maddi Durumu Yetersiz Ortaöğretim, Yüksek Okul, Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Yılda 12 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvuralar Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Nevin Halıcı Yemek Kültürü Vakfı
Vakıf Türkiye’de Mutfak Kültürü Ve Tarihi, Aşçılık, Gastronomi Ve Mutfak Sanatları Alanlarında Başarılı Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir.
Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi İnternet Sitesinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türk Petrol Vakfı
Vakıf İstanbul İlindeki Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Ekim Ayında Elden Belirtilen Adrese Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Bursları
Vakıf Yetiş Doktor Projesi Kapsamında Tıp Fakültesi Öğrencilerine Öğrenim Dönemleri Boyunca Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

1884 Vakfı Bursları
Vakıf Yüksek Öğrenim Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Şahinler Holding
Şahinler Vakfı 500 Lise Ve Üniversite Öğrencisine Geri Ödemesiz Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Kargo Yolu İle Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Anadolu Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvuralar Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türkiye Üstün Zekalı Ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı
TÜZDEV Vakfı Bursları Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, Devlet Üniversitelerinde Veya Yüzde Yüz Burslu Vakıf Üniversitelerinde Öğrenim Gören Ön Lisans, Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine Verilmektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği
YKKED Derneği Öncelikle Eğitim Fakültesi Öğrencileri Olmak Üzere, Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi, Tıp Fakültesi, Hemşirelik Fakültesi, Ziraat Fakültesi Ve Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencilerine Yılda 8 Ay Boyunca Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Başvuru Formu Ve İstenilen Belgelerin Derneğin Şubelerine Teslim Edilmesiyle Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Mikrocerrahi Vakfı TİSK MCV
TİSK MCV Yarının Sağlıkçıları Bursu Başarılı Ve Maddi Durumu İyi Olmayan Tıp Öğrencilerine Verilmektedir.
Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Şahinkaya Vakfı
Vakıf Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Burslar Başarılı Ve Maddi Durumu İyi Olmayan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına Verilir. Başvurular Eylül Ayında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Anadolu Eğitim Kültür Ve Bilim Vakfı
Vakıf Yüksek Öğrenim (Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora) Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

LİSES Vakfı
Vakıf İstanbul, Tekirdağ, Edirne Ve Çorlu’daki Üniversitelerde Öğrenim Gören Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyacı Olan Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Hasan Faydasıçok Vakfı
Hafev Bursu Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Cinsiyeti Kadın Olan, Maddi Desteğe İhtiyacı Olan, Başarılı Üniversite Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Mehmet Esra Cansız Vakfı
Vakıf Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İKRA Derneği
İlim Kültür Ve Rahmet Derneği Bursu İstanbul İlindeki Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Verilmektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Gavremzade Vakfı
Vakıf Başarılı Ve Maddi Durumu İyi Olmayan Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

WISTA Türkiye Derneği
Dernek Denizcilik Fakülte Ve Yüksek Okullarında Öğrenim Gören Üniversite Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği
Dernek Ortaöğretim (Lise) Ve Lisans Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Atatürk İlkelerine Bağlı, Maddi Desteğe İhtiyacı Olan Başarılı Üniversite Öğrencilerine “ Bir Işık Da Siz Yakın “ Projesi Kapsamında Eğitim Bursu Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Derneğin Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İstanbul Sanayi Odası Vakfı Bursları
Vakıf İstanbul, Tekirdağ Ve Kocaeli İllerindeki Üniversitelerin Teknik Bölümlerinde Yüksek Öğretim Kurumlarındaki Öğrencilere Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Eti Holding Bursu
Burslar Eskişehir Nüfusuna Kayıtlı Ve Eskişehir İlinde İkamet Eden Başarılı Ve Maddi Yardıma İhtiyacı Olan Yüksek Öğrenim Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Verilmektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Rönesans Eğitim Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, Yurt İçinde Bir Yüksek Öğrenim Kurumunda Lisans Programında Öğrenim Gören Yada Kayıt Hakkı Kazanan Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Başarılı Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türk Kadınları Kültür Derneği
TÜRKKAD Derneği Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türkiye Turing Ve Otomobil Kurumu
Kurum Bursu İstanbul Ve Ankara İllerindeki Üniversitelerde Öğrenim Gören Öğrencilere Karşılıksız Olarak Verilmektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türk Diş Hekimleri Birliği
Kurum Diş Hekimliği Fakültelerinin Birinci Sınıfında Öğrenim Gören Öğrencilere Burs Veriyor. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında E-Posta Yolu İle Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Köseoğlu Vakfı
Sadise Ve Mustafa Köseoğlu Sağlık, Eğitim Ve Araştırma Vakfı Devlet Üniversitelerinde Öğrenim Gören Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Ödenmektedir. Başvurular Eylül Ayında Posta Yolu İle Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İnci Bankoğlu Eğitim Ve Kültür Vakfı
İBEV Vakfı Yüksek Öğrenim Kurumlarında Öğrenim Gören Kız Öğrencilere Yılda 10 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Sabancı Vakfı
Vakıf Başarılı Ve Maddi İhtiyacı Olan Belirli Üniversitelerin Belirli Bölümlerindeki Yüksek Öğrenim Öğrencilere Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Üniversite Burs Ofisleri İle Online Olarak Eylül Ve Ekim Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

ANK Vakfı
Ahmet Ve Nezahat Keleşoğlu Vakfı İlköğretim, Ortaöğretim Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Kale Seramik Eğitim Vakfı
KSV Vakfı Belirli Üniversitelerin Belirli Bölümlerindeki Öğrenciler İle Meslek Liselerinin Belirlenen Bölümlerinde Eğitim Gören Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Fatih Gençlik Vakfı
Vakıf İstanbul İlindeki Üniversitelerde Öğrenim Gören Erkek Öğrencilere Yılda 8 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Liay Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, İstanbul İl Sınırlarındaki Üniversitelerdeki Ön Lisans, Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Sema Yazar Gençlik Vakfı
Vakıf Ankara İlinde Bulunun Belirli Devlet Üniversitelerinde Öğrenim Gören Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılabilir.
Detaylar İçin Tıklayın.

Zirve Ecza Deposu Bursları
Şirket Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Burs Vermektedir.
Başvurular Eylül Ayında Elden Yada Posta Yolu İle Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

TOG Toplum Gönüllüleri Vakfı
Vakıf Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. TOG Toplum Gönüllüleri Vakfı Bursları Kardelen Bursları, Gençlik Bursları İle Öğretmen Çocuğu Bursları Olarak Verilir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Cevdet İnci Eğitim Vakfı
Vakıf Ege Bölgesinde Yer Alan Devlet Üniversitelerinde Öğrenim Gören Başarılı Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Mustafa Hasanoğlu Vakfı
Vakıf Devlet Üniversitelerindeki Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi Sitesinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Mustafa Enver Adakan Vakfı
Vakıf Türkiye’de İlkokul, Ortaokul, Lise Ve Yurtiçinde / Yurtdışında Yükseköğretim Kurumlarında Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans Veya Doktora Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Güney Eğitim Vakfı
Vakıf Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Sitedeki Başvuru Formunun Doldurulup Vakıf Müdürlüğüne Teslim Edilmesiyle Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İstanbul Tabip Odası Bursları
Kurum İstanbul İl Sınırları İçindeki Devlet Üniversitelerinde Öğrenim Gören İhtiyaç Sahibi Ve Başarılı Tıp Fakültesi Öğrencilerine Verilmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında İstenilen Belgelerin Elden Teslim Edilmesiyle Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Hayallere Köprü Kuruyoruz Derneği
Dernek Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Geri Ödemesiz Burs Vermektedir. Burs Başvurusu Başvuru Formu Ve İstenilen Belgelerin E-Posta Adresine Gönderilmesiyle Yapılır. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Yeni Dünya Vakfı
Vakıf Eğitimin Farklı Kademelerinden Gençlere Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Elginkan Vakfı
Vakıf Belirli Üniversitelerin Lisans Ve Lisans Üstü Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Üniversitelerin Burs Ofislerinde Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Necat Nasıroğlu Eğitim Ve Kültür Vakfı
Vakıf Başarılı Ve İhtiyaç Sahibi Yüksek Öğrenim Lisans Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kurumun Resmi Sitesinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Pendik Belediyesi Eğitim Yardımı
Pendik İlçesinde İkamet Eden Üniversite Öğrencilerine Tek Seferlik Eğitim Yardımı Olarak Ödenir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İlim Yayma Vakfı
Vakıf Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

ESEV Vakfı
Elele Sağlık Eğitim Ve Yardımlaşma Vakfı Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı İlköğretim, Ortaöğretim, Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Kadem Vakfı
Kadın Ve Demokrasi Vakfı Kadem Bursu Yüksek Öğrenim Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Eylül Ayında Kurumun Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Vakfı
Selçuklu Holding Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Vakfı Bursları Yüksek Öğrenim 2, 3, 4, 5 Ve 6. Sınıf Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Eylül Ayında Kargo Yolu İle Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türkiye Gençlik Vakfı
TÜGVA Vakfı Burs Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Demirkent Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, Üniversitelerin Tarih, Hukuk, Ekonomi Ve İletişim Bölümlerinde Eğitimine Devam Eden Kız (Lisans Ve Yüksek Lisans) Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ