20.02.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

TOG Bursu Başvuruları

TOG Bursu Başvuruları

Toplum Gönüllüleri Vakfı TOG Bursu Başvuruları

Toplum Gönüllüleri Vakfı TOG Bursu 2018-2019 Başvuruları 15 Ağustos 2018 İle 15 Eylül 2018 Tarihleri Arasında Vakfın Resmi İnternet Sitesinden Online Olarak Alınacaktır.

Burslar Üniversitelerin Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Verilmektedir. Bursun Devam Etmesi İçin Başarı Ve Gönüllülük Esastır.

Not Ortalaması 4 Üzerinden En Az 2 Olması Gereklidir. Bütün Burs Alanlar Vakfın Topluluklarıyla İletişime Geçip Haftada En Az 4 Saat Gönüllük Yapmalıdır.

TOG Toplum Gönüllüleri Vakfı Bursları Kardelen Bursları, Gençlik Bursları İle Öğretmen Çocuğu Bursları Olarak Verilir. Başka Bir Kurumdan Burs Almak Başvuru İçin Engel Değildir, Öğrenci Başka Bir Kurumdan Burs Aldığını Bildirmelidir. Başvuru Sırasında Hatalı Bilgi Girenler Yeniden Başvuru Yapmalıdır.

Burs Başvuru Koşulları
TOG Gençlik Ara Sınıf Başvuruları İçin Başvuracak Adayların Toplum
Gönüllüsü Genç Olması Gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

TOG Gençlik Yeni Sınıf Burslarına İse Üniversiteyi Yeni Kazanan Öğrenciler İle Hazırlık Sınıfından 1. Sınıfa Geçmiş Öğrenciler Başvuru Yapabilirler.

Kardelen Ara Ve Yeni Sınıf Burslarına Üniversitelerin Sayısal Bölümlerinde Okuyan Kadın Öğrenciler Başvuru Yapabilirler.

Öğretmen Çocuğu Burslarına Başvurmak İçin İse Ebeveynlerden En Az Birinin Öğretmen Olması Ve Öğrencilerin Üniversitelerin Mimarlık, Mühendislik Ve Tıp Fakülteleri’nde Okuyor Olmaları Gerekmektedir.

İletişim
İstanbul Ofisi Adresi: Hoybar Mahallesi Aşirefendi Caddesi No: 20 Ankara-Konya Han 4. Kat Eminönü İstanbul
Telefon Numarası: 0 212 522 10 30
E-Posta: info@tog.org.tr

Online Başvuru Sayfası (15 Ağustos – 15 Eylül 2018 Arası Aktif Olacak)

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ