26.11.2020 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Necat Nasıroğlu Eğitim Ve Kültür Vakfı Burs

Necat Nasıroğlu Eğitim Ve Kültür Vakfı Burs

Necat Nasıroğlu Eğitim Ve Kültür Vakfı Burs

Necat Nasıroğlu Eğitim Ve Kültür Vakfı Burs Başvuruları Her Yıl Batman İlinde İhtiyaç Sahibi ve Başarılı Üniversite Öğrencilerine Verilmektedir. Burs Başvuruları Vakıftan Alınacak Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılmaktadır.

2019-2020 Akademik Yılı 4 Yıllık Fakülte Okuyan Üniversite Öğrencileri İçin Burs Başvuru Formları 26 Ağustos 2019 Pazartesi Günü Saat 09.00’da Nasıroğlu İş Merkezi Kat:1 No: 103 Batman Adresinden Dağıtılacaktır.

Necat Nasıroğlu Vakfı Karşılıksız Öğrenci Bursu Her Yıl Binlerce Öğrenciye Batman Belediyesi, Batman Valiliği, Bekader, Batman Ticaret Odası, Sivil Toplum Kuruluşları, Çeşitli Odaların Ve İş Adamlarının Destekleriyle Verilmektedir.Burs Başvuru Formları Ağustos Sonu Ve Eylül Ayında Vakfı Merkezinden Temin Edilebilir.

Geçen Seneden Burs Alan Öğrencilerimizin Dikkatine:
Bursunuzun Devamı İçin Öğrenci Belgesi İle Transkript Belgenizin Orjinal Birer Nüshasının Vakfımıza Ya Kendiniz Ya Da Bir Tanıdığınız Vasıtasıyla Elden Ve İmza Karşılığı Teslim Edilmesi Gerekmektedir.
NOT: Kargo İle Gönderilen Belgelerde Sorumluluk Kabul Edilmeyecektir.Belgelerin Son Teslim Tarihi 15 Ekim 2019 Tarihidir.Bu Tarih İtibariyle Belge Getirmediğiniz Taktirde Bursunuz Kesilecektir.

İletişim Bilgileri: Turgut Özal Bulvarı Nasıroğlu İş Merkezi No: 103 1. Kat Batman
Telefon: 0 488 214 88 52
E-Posta: necatnasirogluvakfi@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/necatnasiroglu/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. furkan dedi ki:

    Ogreciler icin cok iyi bir burs

BİR YORUM YAZ