22.07.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Necat Nasıroğlu Eğitim Ve Kültür Vakfı Burs

Necat Nasıroğlu Eğitim Ve Kültür Vakfı Burs

Necat Nasıroğlu Eğitim Ve Kültür Vakfı Burs

Necat Nasıroğlu Eğitim Ve Kültür Vakfı Burs Başvuruları Her Yıl Batman İlinde İhtiyaç Sahibi ve Başarılı Üniversite Öğrencilerine Verilmektedir. Burs Başvuruları Vakıftan Alınacak Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılmaktadır.

2018-2019 Eğitim Ve Öğretim Yılı Burs Başvuruları İçin Müracaat Formları 3 Eylül Pazartesi Günü Saat 10.00 Da Vakıf Merkezimiz Olan Nasıroğlu İş Merkezi No:101 Batman Adresinden Dağıtılacaktır.

Necat Nasıroğlu Vakfı Karşılıksız Öğrenci Bursu Her Yıl Binlerce Öğrenciye Batman Belediyesi, Batman Valiliği, Bekader, Batman Ticaret Odası, Sivil Toplum Kuruluşları, Çeşitli Odaların Ve İş Adamlarının Destekleriyle Verilmektedir.Burs Başvuru Formları Ağustos Sonu Ve Eylül Ayında Vakfı Merkezinden Temin Edilebilir.

Bursun Devamı İçin Öğrenci Belgesi İle Transkript Belgenizin Orijinal Birer Nüshasının Vakfımıza Ya Öğrenci Ya Da Öğrencinin Bir Tanıdığı Vasıtasıyla Elden Ve İmza Karşılığı Teslim Edilmesi Gerekmektedir.Kargo İle Gönderilen Belgelerde Sorumluluk Kabul Edilmeyecektir.Belgelerin Son Teslim Tarihi 31 Ekim 2018 Tarihidir.

İletişim Bilgileri: Turgut Özal Bulvarı Nasıroğlu İş Merkezi No: 103 1. Kat Batman
Telefon: 0 488 214 88 52
E-Posta: necatnasirogluvakfi@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/necatnasiroglu/

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ