30.11.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Dorçe Prefabrik Bursu Başvurularıı

Dorçe Prefabrik Bursu Başvurularıı

Dorçe Prefabrik Bursu Başvurusu

Dorçe Prefabrik Bursu Yurt İçi Ve Yurt Dışında Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Verilmektedir.

Dorçe Prefabrik Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. Öğrencilerin Öğrenim Hayatlarını Başarı İle Tamamlamalarına Destek Olmak Amacıyla, Tarafımızca Belirlenen Kriterlere Göre Burs Taleplerini Değerlendirilerek Ve Öğrencilerin Başarı Takiplerini Yaparak Burs Sürecini Yönetmektedir.

Burs Başvuru Koşulları

• Burs, yurt içinde ve yurt dışında ön lisans, lisans öğrenimi gören öğrencilere sağlanır.
• Aynı aileden iki kişiye, aynı dönemde burs verilmez.
• Dorçe A.Ş tarafından verilen burs karşılıksız olup öğrenciye bir mecburi hizmet ya da geri ödeme yükümlülüğü getirmez.

Bursiyer olma Şartları

Sponsorlu

• Yurt içindeki eğitim kurumlarında tam zamanlı öğrenci statüsünde kayıtlı olunması,

• Bir başka kuruluştan burs almıyor olması, (kredi ve yurtlar kurumundan alınan öğrenim kredisi ve engelli öğrencilere verilen burslar hariç),

• Öğrencinin üst düzey başarı göstermesi ve başarılı bir öğrenim süreci içinde yer alıp, not ortalamasının 4’lük sistemde 4 üzerinden en az 3 olması ve 100’lük sistemde 100 üzerinden en az 77 olması,

• Ara sınıfta okuyan öğrencilerin başvurmaları halinde, bir önceki eğitim dönemindeki 2 dönem not ortalamasının, 4 üzerinden 2,50 ve 100’lük sistemde 65 olması ve öğrencilerin hiçbir dersten kalmamış olmaları,

• Ailede en fazla kazanan kişinin yıllık brüt gelirini maaş, ikramiye ve prim dâhil (mesai hariç) ibraz edebileceği bir belgesinin olması,

• Burstan yararlanabilmek için yurt içi ve yurt dışındaki eğitim kurumlarında örgün öğretim gören öğrenci statüsünde kayıtlı olmak gerekmektedir.

Burs Başvuruları
Firmamız, yurt içinde ve yurt dışında ön lisans, lisans öğrenimi gören öğrencilere burs imkanı sağlamaktadır.

Burs başvurularınızı 1 Ağustos 2021 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında burs@dorce.com.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz. Burs başvuru koşullarına www.dorce.com.tr kurumsal web sitemiz üzerinden ‘İnsan Kaynakları / Burs Başvurusu’ bölümünden ulaşabilirsiniz.

Başvurusu kabul edilen öğrencilerimize, Eylül ayının ilk haftasında başvurularında belirttikleri elektronik posta adresleri üzerinden ya da GSM numaralarına dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Burs Başvuruları Ve Değerlendirme Süreci
Şirketimiz, öğrencilerin öğrenim hayatlarını başarı ile tamamlamalarına destek olmak amacıyla, tarafımızca belirlenen kriterlere göre burs taleplerini değerlendirerek ve öğrencilerin başarı takiplerini yaparak burs sürecini yönetmektedir.
Bursiyer olma şartlarını sağlayan öğrenciler, şirketimiz tarafından belirlenen ve yayınlanan tarih aralıklarında www.dorce.com.tr internet sitemiz üzerinden gerekli bilgilerini işleyerek başvuruda bulunabilirler.
Burs başvuruları kabul edilen öğrencilere, telefon veya e-posta ile dönüş yapılır ve öğrencinin getirmesi gereken evraklar hakkında kendisine bilgi verilir. Burs almaya hak kazanamayan öğrencilere ise internet sitemiz üzerinden duyuru ile bilgilendirme yapılır.

Burs Talebinde Dikkate Alınacak Genel Kurallar
• Burs, yurt içinde ve yurt dışında ön lisans, lisans öğrenimi gören öğrencilere sağlanır.
• Aynı aileden iki kişiye, aynı dönemde burs verilmez.
• Dorçe A.Ş tarafından verilen burs karşılıksız olup öğrenciye bir mecburi hizmet ya da geri ödeme yükümlülüğü getirmez.

Detaylar İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ