29.09.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Selçuklu Holding Öğrenci Bursları Başvuruları

Selçuklu Holding Öğrenci Bursları Başvuruları

Selçuklu Holding Öğrenci Bursları Başvurusu

Selçuklu Holding Karşılıksız Öğrenci Bursu Başvuruları. Burslardan Üniversiteye Yeni Kayıt Yaptırmış Olan Öğrenciler Yararlanamayacak. Burslar Yüksek Öğrenim 2, 3, 4, 5 Ve 6. Sınıf Öğrencilerine Verilecek. Burs 8 Ay Süre İle Kasım Ve Haziran Aylarında Verilir. Değerlendirilmeye Alınan Başvuru Sonuçlarına Göre Ön Elemeyi Geçenler Mülakata Alınırlar.

Başvuru İçin Başvuru Formu Doldurulup İstenilen Belgelerle Birlikte Kargo Yoluyla Aşağıdaki Adrese Belirtilen Tarihte Ulaştırılacaktır.

Selçuklu Holding Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyacı Olan Üniversite Öğrencilerine Karşılıksız Burs Veriyor.

Güncel Burs Duyuruları İçin Tıklayın.

Başvuru Hakkında Genel Bilgi
• Lisans programlarının 2,3,4,5 ve 6. sınıflarına burs verilecektir. Üniversiteye yeni kayıt yaptırmış 1. sınıf öğrencileri burs imkanından yararlanamayacaktır.
• Mustafa Öncel Eğitim Kültür Araştırma ve Yardımlaşma Vakfı Burs Formu web sitemizden doldurulup, printer çıktısı alınarak, ek istenilen belgelerle birlikte aps veya kargo yoluyla aşağıda yer alan adrese ulaştırılacaktır. (Formu belirlenen tarihlerde ulaştırmayan öğrenci başvurusu kabul edilmeyecektir. )

Sponsorlu

Bursa Başvuru Koşulları
• Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
• Mal varlığı ve gelir durumuna göre maddi desteğe ihtiyacı olmak,
• Lisans programlarının 2,3,4,5 ve 6. sınıflarında okumak, ( Üniversiteye yeni kayıt yaptırmış 1. sınıf öğrencileri burs imkanından yararlanamayacaktır.)
• Başarılı olmak ( Ara sınıflar için: Başarısız dersi olmamak veya genel başarı ortalaması 4.00 üzerinden en az 3.00 (100 üzerinden not verilen üniversitelerde en az 80) olup bir üst sınıfa geçiş hakkı kazanmış olmak,
• Üniversitelerin 4 yıllık Lisans Programı ve Yüksek Lisans öğrencisi olmak,
• Herhangi bir kurum ya da kuruluştan burs almıyor olmak (KYK bursu hariç),
• Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi öğrencisi olmak,
• Üniversitelerin Tıp, Hukuk, Eczacılık, Mimarlık, İşletme, Diş Hekimliği, Grafik Tasarım, Mühendislik ( İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji- Malzeme Mühendisliği, Biyomühendislik ve ilgili alt dalları) bölümlerinde okuyor olmak.
Detaylı bilgi için kurumsal@selcukluholding.com.tr adresine mailinizi iletebilirsiniz.

Öğrencilere Burs Veren Kurumlar İçin Tıklayın.

Başvuruda Gerekli Belgeler
1. Transkript
2. Öğrenci belgesi
3. Nüfus kağıdı fotokopisi
4. Ailesinin gelirini gösteren belge (Maaş bordrosu, emekli maaşı banka cüzdanı fotokopisi, gelir/götürü vergi levhası fotokopisi, çiftçi belgesi)
5. 2 adet vesikalık fotoğraf
6. Sabıka kaydı
7. ÖSYM yerleştirme belgesi ( Üniversiteyi yeni kazanan öğrenciler için geçerlidir.)
8. Ekli Selçuklu Holding burs başvuru formu (Tüm form alanları BÜYÜK HARFLERLE doldurulmalıdır. (Sadece e-mail alanı küçük harflerle doldurulmalıdır.)
Başvuruların değerlendirilmesi, başvuru tarihinin sona ermesiyle birlikte başlar ve değerlendirme sonucuna göre ön elemeyi geçen öğrenciler mülakata alınır.

Burs Başvuru Formu (İndir)

Başvuru Adresi:
Veysel Karani Mah. Çolakoğlu Sok.
No: , Kat: 7-8-9, 34885, Sancaktepe / İstanbul
Tel: 0216 564 82 90

Bursun Ödenmesi
Burs kazandığı kendisine duyurulan adaylara, gerekli belgeleri tamamlandıktan sonra öğretim yılı başından geçerli olarak, en geç bir ay içinde burs ödenmeye başlanır ve Kasım-Haziran aylarında olmak üzere 8 ay süreyle devam eder. Diğer aylarda ise ödeme yapılmamaktadır. Mustafa Öncel Eğitim, Kültür, Araştırma ve Yardımlaşma Vakfı bursu karşılıksız olup, geri ödeme veya hizmet yükümlülüğü içermemektedir.

Burs Başvuruları 1 Eylül 2021 İle 20 Eylül 2021 Tarihleri Arasında Alınacak.

Web: https://www.selcukluholding.com.tr/tr/sosyal-sorumluluk/ogrenci-destek-bursu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ