26.06.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Selçuklu Holding Öğrenci Bursları Başvuruları

Selçuklu Holding Öğrenci Bursları Başvuruları

Selçuklu Holding Öğrenci Bursları Başvuruları

Selçuklu Holding Karşılıksız Öğrenci Bursu Başvuruları Eylül Ve Ekim Aylarında Alınmaya Başlanacak. Burslardan Üniversiteye Yeni Kayıt Yaptırmış Olan Öğrenciler Yararlanamayacak. Burslar Yüksek Öğrenim 2,3,4,5 Ve 6. Sınıf Öğrencilerine Verilecek. Burs 8 Ay Süre İle Kasım Ve Haziran Aylarında Verilir. Değerlendirilmeye Alınan Başvuru Sonuçlarına Göre Ön Elemeyi Geçenler Mülakata Alınırlar.
Başvuru İçin Başvuru Formu Doldurulup İstenilen Belgelerle Birlikte Kargo Yoluyla Aşağıdaki Adrese Belirtilen Tarihte Ulaştırılacaktır.

İletişim Adresi: Mustafa Öncel Kültür Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı, Akpınar Mahallesi Kanuni Caddesi No: 6 Sancaktepe İstanbul
Telefon Numarası: 0 216 419 67 62

Selçuklu Holding Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyacı Olan Üniversite Öğrencilerine Karşılıksız Burs Veriyor.

Bursa Başvuru Koşulları:
T.C Vatandaşı Olmak
Maddi Desteği İhtiyacı Olmak
Dört Yıllık Üniversitelerin 2,3,4,5 Ve 6. Sınıflarında Eğitim Görüyor Olmak
Başarısız Dersi Olmamak, Genel Not Ortalaması Dört Üzerinden En Az 3, Yüz Üzerinden En Az 80 Olan Ve Bir Üst Sınıfı Geçme Hakkı Kazanmış Olmak
KYK Bursu Hariç Herhangi Bir Kurum Yada Kuruluştan Burs Almıyor Olmak
Üniversitelerin Dört Yıllık Lisans Programı Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine Burs Verilir
Aşağıdaki Üniversitelerde Öğrenci Olmak:
Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi Öğrencisi Olmak,
Üniversitelerin Aşağıdaki Bölümlerinde Eğitim Görüyor Olmak:
Üniversitelerin Tıp, Hukuk, Eczacılık, Mimarlık, İşletme, Diş Hekimliği, Grafik Tasarım, Mühendislik ( İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji Malzeme Mühendisliği, Biyomühendislik Ve İlgili Alt Dalları) Bölümlerinde Okuyor Olmak.

Yukarıdaki Şartları Taşımayan Öğrencilerin Başvuruları Dikkate Alınmayacaktır. Eksik Belge Göndermek, Soruların Boş Bırakılması, Sorulara Net Ve Açık Yanıt Verilmemesi, Başvuru Formunun İmzalanmayanlara Burs Verilmez.
Burs Almak İsteyenler İle İletişim E-Mail Üzerinden Yapılacaktır. Başvuru Sonrası E-Posta Adresi Sürekli Takip Edilmelidir.
Burs İle İlgili Her Türlü Bilgi E-Mail Yoluyla Ulaştırılır. Bur Kaydı Her Yıl Başvuru Döneminde Evrakların Gönderilmesiyle Yenilenmesi Burs Alan Öğrencini Sorumluluğundadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer Kurumların Burslarını Görmek İçin Tıklayın.

Başvuruda Gerekli Belgeler
Kimlik Fotokopisi
2 Adet Fotoğraf
LYS Sonuç Belgesi
Transkript (Not Durumu Gösteren Belge)
Aile Nüfus Kayıt Belgesi
Çalışan Anne Ve Babasının Maaş Bordrosu
Adli Sicil Kaydı
Başvuru Formu. (İndirmek İçin Tıklayın) Ekli Mustafa Öncel Eğitim Kültür Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı Formu Doldurulacaktır.
Tüm Form Alanları Büyük Harflerle Doldurulmalıdır. Sadece E-Posta Alanı Küçük Harflerle Doldurulmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ