27.07.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İNCİVAK Cevdet İnci Eğitim Vakfı Bursu

İNCİVAK Cevdet İnci Eğitim Vakfı Bursu

İNCİVAK Cevdet İnci Eğitim Vakfı Bursu

İNCİVAK Cevdet İnci Eğitim Vakfı Burs Başvuruları. İnci Holding Cevdet İnci Eğitim Vakfı Bursu Ege Bölgesinde Yer Alan Devlet Üniversitelerinde Okuyan Maddi Durumu İyi Olmayan Başarılı Ve Yetenekli Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Verilen Karşılıksız Burslardır.

İNCİ VAKFI , başarılı ve başarısı sürekli, ancak maddi olanaktan yoksun öğrencilere öğrenim hayatlarındaki başarılarının sürekliliği paralelinde burs imkanı sağlamaktadır. Cevdet İnci Eğitim Vakfı bursları, Ege Bölgesi’nde yer alan yükseköğrenim kurumları başta olmak üzere devlet okullarında okuyan ve üstün başarı gösteren öğrencilere eğitim-öğretim dönemi süresince verilir. Bölgenin geçim şartları ve öğrencilerin ihtiyaçları dikkate alınarak 9 ay süreyle burs ödemesi yapılmaktadır. Vakıf yönetim kararına göre burs miktarları değişiklik gösterebilir.

Başvuru ve Değerlendirme İçin Koşullar

Cevdet İnci Eğitim Vakfı, başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilerin eğitim-öğrenimlerini sürdürmelerini sağlamak, böylece ülkemize yetenekli, çağdaş, ülke sever ve toplumuzun değerlerine saygılı bireyler kazandırmak amacıyla üniversite seviyesinde burs imkanı sağlamaktadır.

Vakfımız devlet okullarında örgün eğitim gören, başka yerden burs almayan, başarısı sürekli ve maddi imkanları kısıtlı öğrencilere eğitim bursu verebilmektedir.

Sponsorlu

Burs başvuruları her yıl “24 Ağustos – 17 Eylül” tarihleri arasında kabul edilmektedir.

Öğrenciler, aşağıda belirtilen koşulları taşımaları durumunda başvurularını “E-Bursum Burs Başvuru Platformu” üzerinde yayınlanacak ilanımız üzerinden online olarak yapabilirler. Bu platform dışında elden, e-mail veya telefon yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Burs Veren Diğer Vakıflar İçin Tıklayın.

Burs Başvuru Koşulları
• Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
• T.C. Anayasası değerlerine bağlı olmak
• Ege Bölgesi’nde yer alan devlet Üniversitelerinde okuyor olmak.
• Her sınıfta tüm derslerden başarılı olmak ve başarı ortalaması olarak; yüz (100) üzerinden değerlendirme yapılması durumunda (75)’den, dört (4) üzerinden değerlendirme yapılması durumunda (2.50)’den aşağı olmamak
• Bir başka kurum, kuruluş ya da kişiden burs almıyor olmak.
• Örgün eğitim programlarında, lisans düzeyinde eğitim alıyor olmak. Yüksek lisans, doktora, yurtdışı burs programları, uzaktan eğitim programları önceliklendirilememektedir.
• Her yıl düzenli olarak Sosyal sorumluluk projelerinde görev almak ve bunu belgelemek.

İletişim Bilgileri: Akçay Caddesi No: 64/2 Gaziemir İzmir
Telefon Numarası: 0 232 265 45 00
Faks: 0 232 265 47 57
E-Posta: info@incivak.com

Burs Başvuruları 24 Ağustos – 17 Eylül” Tarihleri Arasında Kabul Edilmektedir.

Belirtilen Tarihler Dışında Burs Başvurusu Yapılması Durumunda Burs Başvuruları Bir Sonraki Başvuru Döneminde Dikkate Alınır.

Web Sitesi: http://www.incivak.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ