05.03.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İstanbul Pendik Belediyesi Eğitim Yardımı

İstanbul Pendik Belediyesi Eğitim Yardımı

İstanbul Pendik Belediyesi Eğitim Yardımı 2019-2020

İstanbul Pendik Belediyesi Eğitim Yardımı 2019-2020 Döneminde 30 Eylül 2019 Tarihinde Kadar Online Olarak Alınacak.

Pendik Belediyesi Bursu İstanbul Dışında Üniversiteye Bu Yıl Yerleşen Pendik İlçesinde İkamet Eden İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Verilecek.

Başvuru Koşulları
– Pendik’te ikamet edilmesi,
– Öğrenci başvuruları Sosyal Hizmetler ve Yardım Esasları Yönetmeliğine göre kişi başına düşen gelir dikkate alınarak muhtaçlık sınırının altında kalan başvurular değerlendirmeye alınmaktadır.
– Türkiye içinde İstanbul ili dışında bir üniversiteye yerleşilmesi,
– Pendik Belediyesi internet sitesinden (www.pendik.bel.tr) başvurunun yapılması,
– ÖSYM Yerleştirme Sonuç Belgesi (Okul-bölüm belirten) ve okul kayıt belgesinin (öğrenci belgesi) başvuru formuna eklenmesi,
– Üniversitelerin ön lisans ve lisans programlarının ilk kez bu yıl kazanılması (Açık öğretim, uzaktan eğitim programı, özel üniversiteyi (burssuz) kazananlar, hazırlık sınıfından 1. sınıfa geçen öğrencilerin başvuruları kabul edilmemektedir.) gerekmektedir.
-Başvurunun sosyal yardım kapsamında değerlendirilmesine, verilen bilgi ve evrakların doğru olduğunu ve gerektiğinde bu bilgileri doğrulamak amacıyla ilgili kurum yada kuruluşlardan bilgi alınması ve gerekli sorgulamalar için başvuru sahibi işlem sonunda onay vermelidir.

Başvuru Sayfası İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Eren dedi ki:

    Eğitimin sen geri kalıyorum tablet istiyorum

  2. Sonnur doğan dedi ki:

    Yardım istiyorum 3 çocuğum var üçüde okuyor üçüde bir telefondan ders yapmaya çalışıyorlar ama telefonumda artık jarz etmekten etmekten bataryası bozuldu çok yardıma ihtiyacım var

  3. ARDA AZİZ MUTLU dedi ki:

    EŞİM CEZA EVİNDE İKİ ÇOCUĞUM VAR İHTİYAÇ VE EĞİTİMLERİNİ ZOR KARŞILIYORUM KITASIYE BORÇ ÇOK SIKINTIM BÜYÜK BEN SİZDEN BURS YARDIMI KIRTASIYE SERVİZ EĞİTİM İÇİN İSTİYORUM.

BİR YORUM YAZ