20.11.2018 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Mithat Alam Eğitim Vakfı Burs Başvurusu

Mithat Alam Eğitim Vakfı Burs Başvurusu

Mithat Alam Eğitim Vakfı Burs Başvurusu

MAEV Mithat Alam Eğitim Vakfı Bursu Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Yurt İçi Yada Yurt Dışında Lisans Üstü Düzeyde Sinema Eğitimi Alma Hakkını Kazanmış Lisans Sahibi Ya Da Lisansını Bitirme Aşamasına Gelen Yada Halen Sinema Alanında Yüksek Eğitime Devam Edenlere Yöneliktir.

Burs Hakkındaki Tüm Sorular İçin maev@maevsinema.com E-Posta Adresini Kullanınız.

Mithat Alan Eğitim Vakfı Burs Başvurusu Sadece Sinema Eğitimi (Senaryo Yazarlığı, Yönetmenlik, Görüntü Yönetmenliği, Yapımcılık, Film Çalışmaları Yada Bunların Hepsini Yada Bir Kaçını İçeren Bir Program) Lisans Üstü Eğitim Alacak Öğrenciler İçindir.

Lisansüstü Sinema Eğitim Bursu’na Yılda Sadece Bir Defa Başvuru Yapmak Mümkündür. Yurtdışında Sinema Yüksek Lisans Eğitimi Almaya Hak Kazanan Adayların Başvuruları Her Yıl 15 Mayıs – 15 Haziran Arasında Kabul Edilecektir.
Türkiye Sınırları İçinde Sinema Yüksek Lisans Eğitimi Almaya Hak Kazanan Adaylar İçin Başvuru Tarihleri 1 Eylül – 1 Ekim Olarak Belirlenmiştir. Belirtilen Tarihlerden Önce Ya Da Sonra Yapılan Başvurular Kabul Edilmeyecektir. Yurtdışında Eğitimine Devam Edecek Olan Adayların Ağustos-Eylül Döneminde Başvuru Yapması Mümkün Değildir; Bu Başvurular Kesinlikle Değerlendirmeye Alınmayacaktır. Aynı Şekilde Eğitimine Türkiye’de Devam Edecek Olan Adayların Mayıs-Haziran Döneminde Yapacağı Başvurular Da Dikkate Alınmayacaktır.

Burs Komitesi Ve Yönetim Kurulu, Boğaziçi Üniversitesi Veya Diğer Üniversitelerde Eğitim Görürken Mithat Alam Film Merkezi Bünyesindeki Projelerde Faal Olarak Yer Almış Adayları Dikkate Alır. Burs Komitesi Ve Yönetim Kurulu, Üniversitedeki Lisans Eğitimini Bitirmek Üzere Olan Veya Yeni Tamamlamış Öğrencilere Öncelik Tanıyabilir.

Burs Yönetmeliğini Okumak İçin Tıklayın.
Burs Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

Facebook'da Takip Edin, Burs Duyurularından Haberiniz Olsun.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ