06.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Girişimcilik Vakfı Burs Başvuruları

Girişimcilik Vakfı Burs Başvuruları

Girişimcilik Vakfı Burs Başvuruları

Girişimcilik Vakfı 2022 Burs Başvuruları, Burs Başvuru Koşulları, Miktarı Ve Ödeme Süresi. Fellow Programına, Türkiye’de ikamet edip TC Vatandaşı olan, bir üniversiteye girmeye hak kazanmış ve kayıt yaptırmış, üniversitelerin 1, 2, 3 ve 4. sınıflarında okuyan 17 – 24 yaşları arasındaki tüm gençler katılabilir.

Geleceğin Anahtarı Sen Olabilirsin!
Girişimcilik potansiyeli yüksek olan gençler için özel olarak dizayn ettiğimiz Fellow Programı ve GİRVAK ailesinin Fellow’u olmak için hazır mısın?

Yapacağın bu başvuru ile kendin için eşsiz bir yolculuğa başlıyor olabilirsin! 5 aşamalı zorlu ama öğretici seçim sürecimizin sonunda Fellow olmanı çok isteriz, şimdiden başarılar dileriz. Hibrit Model ile hem online hem de offline olarak içeriklere, uzmanlara, eşsiz bir networke, yenilikci metodları deneyimleme şansına sahip olabileceksin, peki gerçekten hazır mısın?

Eğer hazırsan tek yapman gereken 1. aşama başvuru formunu doldurmak ve sürecini buradan takip etmek. Başvuru ekranın kapansa, internet kesilse de sistem başvurunu otomatik olarak kaydedecek. Başvuru süresi tamamlandıktan sonra tüm başvuruları toplu olarak değerlendirme yapacağız ve sonuçları 16 Haziran sonrası açıklayacağız.
Başarılar Dileriz

#geleceginanahtarısenol #fellow2021 #girvak #fellowprogramı

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Adres: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Levent 199 32. Kat 114/1b Şişli İstanbul
E-Posta: info@girisimcilikvakfi.org
Telefon Numarası: 0 212 281 10 14

Dünyada ve Türkiye’de eşi benzeri olmayan, bilimsel ve yenilikçi bir seçim süreci ile her yıl gençleri programa dahil ediyoruz. Beş adımdan oluşan seçim sürecimiz ile, gençlerin içindeki girişimcilik potansiyelini belirlemeyi hedefliyoruz.

Burs Programına Son Başvuru Tarihi 17 Haziran 2022.

Fellow Programı Yönetmeliği İçin Buraya Tıklayın.
Burs Programına Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ