14.08.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İhsan Arslan Vakfı Burs Başvurusu

İhsan Arslan Vakfı Burs Başvurusu

İhsan Arslan Vakfı Burs Başvuruları

M. İhsan Arslan Vakfı Burs Başvuruları Vakfın Adresine Posta Yolu İle Yapılabilir.

Her Yıl Olduğu Gibi MİA Vakfı Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyacı Olan Lisans Öğrencilerine Bu Yılda Karşılıksız Burs Verecektir.
Burs Sonuçları Vakıfın İnternet Sitesinden Duyurulacak.

Güncel Burs Duyuruları İçin Tıklayın.

İletişim Bilgileri: Kızılcaşar Mahallesi Koza Sokak No:411/A (Büyükhanlı villaları arkası) Gölbaşı/ANKARA
Telefon Numarası: 0 312 438 77 10
Faks: 0 312 438 34 93
E-Mail: bilgi@ihsanarslanvakfi.org

Yeni Burs Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

• Burs Başvuru Formu (İndir, bilgisayar ortamında doldurulup çıktısı alınacak ve resim yapıştırılarak istenen diğer belgelerle birlikte vakfımıza posta yoluyla gönderilecektir.)
• Nüfus cüzdan fotokopisi
• Nüfus kayıt örneği (Vukuatlı)
• Öğrenci belgesi
• Transkript (Hazırlık ve 1.sınıf öğrencileri hariç)
• Aile gelir durumunu gösteren belgeler
• Türkiye İş Bankası hesap numarası
• Adli sicil kaydı (Sabıka kaydı)

Burs Yenileme:

Vakfımızdan geçmiş dönemde (2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında) burs alan öğrencilerin tekrar burs alabilmeleri için alttan derslerinin olmadığına dair 1-TRANSKRİPT, 2-ÖĞRENCİ BELGESİ, 3-ADLİ SİCİL KAYDI BELGESİ ile birlikte belirtilen süre içerisinde vakfımıza posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Aksi takdirde 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılında burs verilmeyecektir.

Burs Veren Vakıflar İçin Tıklayın.

M.İHSANARSLAN VAKFI Bursları

Burslarımız 2021-2022 eğitim ve öğretim dönemi boyunca verilir. Lisans öğrencilerinin aylık burs miktarı 200 TL olarak belirlenmiştir.

Önemli Uyarılar

• Eklenecek belgelerin eksik olması, imzalanmaması, başvuru formuna fotoğraf yapıştırılmaması, başvuru formunun yanlış doldurulması veya hatalı beyanda bulunulması, soruların boş bırakılması, sorulara net ve açık bir dille cevap verilmemesi elenme nedeni sayılacaktır.
• Bursiyerlerimizle yazışmalar ve vakfımızla ilgili duyurular öncelikle e-posta adresinden yapılacağından başvurularda e-posta adresinin verilmesi zorunludur.
• 2020-2021 Öğretim Yılında (geçen yıl) Vakfımızdan burs almaya hak kazanan öğrencilerimizden alttan dersi olan veya zayıfı olanların bursu kesilecektir.

MİA Vakfı bursunun amacı başarılı öğrencilere karşılıksız burs vererek, onların eğitim ve öğrenimlerini başarı ile tamamlamalarına yardımcı olmaktır. 1995 yılında kurulan Vakfı’mız bugüne kadar yardıma muhtaç binlerce öğrenciye burs vermiş olup, bundan sonra da vermeye devam edecektir.

Başvurular 1 Eylül – 17 Eylül 2021 Tarihleri Arasında Alınacak.

Başvuru:

Burs başvurularımız 17 Eylül 2021 tarihine kadar kabul edilecek olup Burs Başvuru Formu www.ihsanarslanvakfi.org adresimizden temin edilecektir. Başvuru yapacak öğrenciler Burs Başvuru Formunu, istenen belgelerle birlikte vakıf adresimize posta yoluyla gönderebilirler. Belirtilen süre içerisinde vakfımıza eksiksiz ve doğru bilgilerle yapılan başvurular Vakıf Mütevelli Heyetimiz tarafından değerlendirilecektir. 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılında burs verilecek öğrenciler bu süreçte Mütevelli Heyetimizce belirlenip internet sitemizde duyurulacaktır.
Web: http://www.ihsanarslanvakfi.org

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ