20.02.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

İhsan Arslan Vakfı Burs Başvurusu

İhsan Arslan Vakfı Burs Başvurusu

İhsan Arslan Vakfı Burs Başvurusu 2018-2019

M. İhsan Arslan Vakfı 2018-2019 Eğitim Öğretim Döneminde Burs Başvuruları Başladı. İhsan Arslan Vakfı Burs Başvurusu 14 Eylül 2018 Tarihine Kadar Başvuru Formu Ve İstenilen Belgelerle Birlikte Vakfın Merkezine Elden Yada Posta Yoluyla Yapılabilecek.

M. İhsan Arslan Vakfı Lisans Ve Lisans Üstü Öğrencilerine Burs Veriyor. Burs Sonuçları Vakıfın İnternet Sitesinden Duyurulacak.

Burs 9 Ay Süre İle Ekim Ayında Ödenmeye Başlar. Lisan Öğrencileri İçin Aylık 150 Türk Lirası, Yüksek Lisans Öğrencileri İçin Aylık 200 Türk Lirası Olarak Belirlenmiş. Vakıftan Önceki Yıllarda Burs Alan Öğrencilerin Alttan Dersi Olan Yada Zayıfı Olanların Bursları Kesilir.

İletişim Bilgileri: Kazım Özalp Mahallesi Koza Sokak No: 35/2 Gaziosmanpaşa Çankaya Ankara
Telefon Numarası: 0 312 438 77 10
Faks: 0 312 438 34 93
E-Mail: bilgi@ihsanarslanvakfi.org

Burs Başvuru Belgeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kimlik Fotokopisi
Nüfus Kayıt Örneği (Vukuatlı)
Öğrenci Belgesi
Transkript (Hazırlık Ve 1.Sınıf Öğrencileri Hariç)
Aile Gelir Durumunu Gösteren Belgeler
Türkiye İş Bankası Hesap Numarası
Herhangi Bir Gelirinin Olmadığını Belirten Belge(SGK’dan Alınacaktır-Lisansüstü Öğrencileri İçin)
Adli Sicil Kaydı (Sabıka Kaydı)
Başvuru Formu (Bilgisayarda Doldurulup Çıktısı Alınıp Üzerine Resim Yapıştırılacak. İndirmek İçin Tıklayın)

Burs Yenileme:
Vakfımızdan Geçmiş Dönemde Eğitim Ve Öğretim Yılında Burs Alan Öğrencilerin Tekrar Burs Alabilmeleri İçin Alttan Derslerinin Olmadığına Dair 1-Transkrip, 2-Öğrenci Belgesi, 3-Adli Sicil Kaydı Belgesi İle Birlikte Belirtilen Süre İçerisinde Vakfımıza Elden Veya Posta Yoluyla Göndermeleri Gerekmektedir. Aksi Takdirde 2018-2019 Eğitim Ve Öğretim Yılında Burs Verilmeyecektir.

Uyarılar:
Eklenecek Belgelerin Eksik Olması, İmzalanmaması, Başvuru Formuna Fotoğraf Yapıştırılmaması, Başvuru Formunun Yanlış Doldurulması Veya Hatalı Beyanda Bulunulması, Soruların Boş Bırakılması, Sorulara Net Ve Açık Bir Dille Cevap Verilmemesi Elenme Nedeni Sayılacaktır.
Bursiyerlerimizle Yazışmalar Ve Vakfımızla İlgili Duyurular Öncelikle E-Posta Adresinden Yapılacağından Başvurularda E-Posta Adresinin Verilmesi Zorunludur.

2017-2018 Öğretim Yılında (Geçen Yıl) Vakfımızdan Burs Almaya Hak Kazanan Öğrencilerimizden Alttan Dersi Olan Veya Zayıfı Olanların Bursu Kesilecektir.
M. İhsan Arslan Vakfı Bursunun Amacı Başarılı Öğrencilere Karşılıksız Burs Vererek, Onların Eğitim Ve Öğrenimlerini Başarı İle Tamamlamalarına Yardımcı Olmaktır. 1995 Yılında Kurulan Vakfımız Bugüne Kadar Yardıma Muhtaç Binlerce Öğrenciye Burs Vermiş Olup, Bundan Sonra Da Vermeye Devam Edecektir.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ