16.06.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar Listesi. İstanbul Boğaziçi Üniversitesinde Öğrenim Gören Öğrencilere Burs Veren Vakıflar, Dernekler, Kurumlar Ve Şirketler Hangileri, Eğitim Bursu Başvuru Zamanları.

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Bursları
Vakıf Boğaziçi Üniversitesinde Öğrenim Gören Lisans Ve Lisansüstü Programlarındaki Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Veriyor. Burs Başvuruları Eylül Ve Ekim Ayında Online Olarak Yapılıyor.
Detaylar Linkte.

BÜMED Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Bursu
Dernek Boğaziçi Üniversitesi Lisans Programlarındaki Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Burs Başvurusu Ekim Ayında Online Olarak Yapılmaktadır.
Detaylar Linkte.

Üniversite Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar İçin Tıklayın.

Bura Boğaziçi Üniversiteliler Derneği
Dernek Boğaziçi Üniversitesi Lisans Programındaki Öğrencilere Yılda 8 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Burs Başvurusu Ekim Ve Kasım Aylarında Derneğin Resmi Sitesinden Online Olarak Yapılmaktadır.
Detaylar Linkte.

Ads

BÜVAK Boğaziçi Üniversitesi Vakfı
Boğaziçi Üniversitesi Vakfı Bursları Üniversitesi Burs Ofisi Tarafından Tespit Edilmektedir. Burs Almak İsteyen Boğaziçi Üniversitesine Kayıtlı Öğrencilerin Her Akademik Yılın Başında Burs Ofisi’nin İnternet Sitesinde Belirtilen Tarihlerde Online Başvuru Yapmalıdır.

BUVAKIF Boğaziçi Üniversitesi Geliştirme Vakfı Bursu
2022 Yılında Kurulan BUVAKIF Boğaziçi Üniversitesi Geliştirme Vakfı Başta Boğaziçi Üniversitesi Öğrencileri Olmak Üzere Yüksek Öğretim Kurumlarındaki Öğrencilere Burs Vermektedir. Vakıf 2023-2024 Döneminde Yüksek Öğrenim Lisans Ve Lisansüstü 303 Öğrenciye Yılda 9 Ay Süre İle Ayda 1.250 Türk Lirası Gereksinim Bursu, 500 Öğrenciye Yılda 9 Ay Süre İle Ayda 800 Türk Lirası Yemek Bursu İle 200 Öğrenciye Yılda 2 Ay Süre İle Ayda 400 Türk Lirası Kitap Bursu Vermektedir. Başvurular Üniversite Burs Ofisi Tarafından Alınmaktadır.
Web Sitesi.

Boğaziçi Üniversitesi Başarı Bursu
Başarı Bursu Üniversiteye Giriş Başarısına Göre Verilen Burs Türüdür. Başvuru Kriterleri Her Yıl Yönetim Kurulu Tarafından Belirlenmektedir. Başarı Bursu YKS Sınavı Sonucunda İlgili Puan Türünde Yerleştirme Puanına Göre Verilmektedir. Başarı Bursu Yılda 9 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Üniversite Burs Ofisinin Resmi Sitesinden Alınmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Gereksinim Bursu
Gereksinim Bursları Öğrencinin İhtiyacına Göre Nakit, Yemek, Yurt Ve Kitap Olarak Verilebilir. Burs Türlerinden Birinden Yada Birkaçından Aynı Anda Verilebilir. Başvurular Her Akademik Yılın Başında Burs Ofisi Resmi Sitesinden Alınmaktadır.

Alarko Eğitim Ve Kültür Vakfı Bursları
Alarko Holding Alarko Eğitim Ve Kültür Vakfı Bursu Aralarında Boğaziçi Üniversitesinin De Bulunduğu Üniversitelerde Belirtilen Bölümlerde Öğrenim Gören Lisans Programlarındaki Öğrencilerine Verilmektedir. Burs Başvurusu Eylül Ve Ekim Aylarında Üniversitelerin Burs Ofislerinden Alınmaktadır.
Detaylar Linkte.

Borusan Kocabıyık Vakfı
Vakıf Aralarında Boğaziçi Üniversitesinin De Bulunduğu Üniversitelerin Belirtilen Bölümlerindeki Lisans Programlarında Öğrenim Gören T.C Vatandaşı Olan Başarılı Öğrencilere Yılda 12 Ay Süre İle Geri Ödemesiz Burs Vermektedir. Burs Başvurusu Eylül Ve Ekim Ayları İçinde Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar Linkte.

Sabancı Vakfı
Vakıf Türkiye Genelindeki Başarılı Öğrenciler Dışında YKS Sınavında Vakıf Tarafından Belirtilen Üniversitelerin Belirtilen Bölümlerindeki Öğrencilere de Burs Vermektedir. Burs Verilen Üniversiteler Arasında Boğaziçi Üniversitesi de Bulunur. Başvurular Burs Türüne Ve Üniversiteye Göre Online Yada Burs Ofislerinden Yapılmaktadır.
Detaylar Linkte.

Elginkan Vakfı
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan Aralarında Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerinin De Bulunduğu Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Lisans Ve Lisansüstü Öğrencilere Yılda 12 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Burs Ofislerine Yapılır.
Detaylar Linkte.

Vehbi Koç Vakfı
Vehbi Koç Vakfı Bursları Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan, Aralarında Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerinin de Bulunduğu Başarılı Öğrencilere Yılda 10 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Ayları İçinde Vakfın Resmi İnternet Sitesindeki Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılmaktadır.
Detaylar Linkte.

İbrahim Bodur KSV Kaleseramik Eğitim Vakfı
Kaleseramik Eğitim Vakfı Bursları Belirtilen Üniversitelerdeki Belirtilen Bölümlerde Öğrenim Gören Üniversite Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Verilir. KSV Bursu Boğaziçi Üniversitesindeki Belirtilen Bölümlerdeki Öğrencilere Verilmektedir. Burs Başvurusu Eylül Ve Ekim Aylarında Vakfın Resmi İnternet Sitesinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar Linkte.

Şahinkaya Vakfı
Vakıf Oğuzhan Şahinkaya Başarı Bursu İle Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi İşletme, Uluslararası İlişkiler, Elektrik-Elektronik, Endüstri Ve Makine Mühendisliği Bölümlerinde Öğrenim Gören Başarılı Lisans Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Yapılmaktadır.
Detaylar Linkte.

Tüm Güncel Burs Duyuruları İçin Tıklayın.

Limak Vakfı TMK Bursları
Limak Vakfı Türkiye’nin Mühendis Kızları Burs Programı İle Belirtilen Üniversitelerdeki Mühendislik Fakültelerinde Öğrenim Gören Kız Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Burs Verilmektedir. Boğaziçi Üniversitesi Burs Verilen Üniversiteler Arasında Bulunmaktadır. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar Linkte.

İstanbul Sanayi Odası Vakfı İSOV Bursları
Vakıf Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan İstanbul, Kocaeli Ve Tekirdağ İllerinde Belirtilen Üniversitelerde Lisans Ve Lisansüstü Programlardaki Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Öğrencilere Burs Vermektedir. Boğaziçi Üniversitesi Burs Verilen Üniversiteler Arasındadır. Başvurular Eylül Ayında Online Yada Uygulama Üzerinden Yapılabilmektedir.
Detaylar Linkte.

AİV Abdi İbrahim Vakfı
Vakıf Aralarında Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerinin De Bulunduğu Lisans Ve Lisansüstü Programlardaki Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Vakfın Resmi İnternet Sitesinden Online Olarak Yapılmaktadır.
Detaylar Linkte.

Selçuklu Holding Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Ve Yardımlaşma Vakfı
Vakıf T.C Vatandaşı Olan, Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan, Başarılı Aralarında Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerinin De Bulunduğu Lisans Programlarında Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Posta Yolu İle Alınmaktadır.
Detaylar Linkte.

Mehmet Zorlu Vakfı Bursları
Mehmet Zorlu Vakfı Bursları Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Verilmektedir. Burs Verilen Üniversiteler Arasında Boğaziçi Üniversitesi de Bulunur. Başvurular Üniversitelerin Burs Ofisleri Tarafından Alınır.
Detaylar Linkte.

21. Yüzyıl Eğitim Ve Kültür Vakfı YEKÜV Bursları
YEKÜV Bursu İstanbul İli Sınırları İçindeki Üniversitelerde Öğrenim Gören Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Öğrencilere Verilmektedir. Burs Başvuruları Eylül Ayı İçinde Vakfın Web Sitesinden Alınmaktadır.
Detaylar Linkte.

İstanbul Ticaret Odası İTO Bursları
Kurum İstanbul İl Sınırları İçindeki Üniversitelerde Öğrenim Gören Lisans Ve Lisansüstü Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Ekim Ayı İçinde Online Olarak Yapılmaktadır.
Detaylar Linkte.

Çağdaş Eğitim Vakfı ÇEV Bursları
Çağdaş Eğitim Vakfı Bursu İstanbul’daki Üniversitelerde Öğrenim Gören Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Üniversite Öğrencilerine Karşılıksız Olarak Verilmektedir. Başvurular Eylül Ayında Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar Linkte.

LİSES Vakfı Bursları
LİSES Vakfı Bursu İstanbul, Tekirdağ, Edirne Ve Çorlu’daki Üniversitelerde Öğrenim Gören Başarılı Ve İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Karşılıksız Olarak Verilmektedir. Burs Başvurusu Eylül Ayı İçinde Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınmaktadır.
Detaylar Linkte.

Liay Vakfı Bursları
Liay Vakfı Bursu İstanbul’daki Üniversitelerde Öğrenim Gören Öğrencilere Verilmektedir. Burs Başvurusu Eylül Ve Ekim Aylarında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılmaktadır.
Detaylar Linkte.

Türk Petrol Vakfı Bursları
Türk Petrol Vakfı İstanbul’daki Üniversitelerde Öğrenim Gören Lisans Ve Lisansüstü Programlardaki Öğrencilere Burs Vermektedir. Burs Başvurusu Eylül Ve Ekim Ayları İçinde Elden Yada E-Posta Yolu İle Alınmaktadır.
Detaylar Linkte.

H. Orhan Argüden Akademi Yüksek Lisans Doktora Bursu
Kurum Boğaziçi Üniversitesinde Tez Dönemindeki Yüksek Lisans Ve Doktora Programlarındaki Belirtilen Tez Konularındaki Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Ekim, Kasım Ve Aralık Aylarında E-Posta Yolu İle Yapılmaktadır.
Detaylar Linkte.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ