15.11.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Ödüllü Yarışma

Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Ödüllü Yarışma

Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Ödüllü Yarışma

Rönesans Holding Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Ödüllü Yarışma Başvuruları 16 Ağustos 2019. Ödüllü Öğrenci Fikir Yarışmasının Sonucu 30 Eylül 2019 Tarihinde Açıklanacak.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 20 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 16 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 14 Bin Türk Lirası
Mansiyon Ödülü 10 Bin Türk Lirası
RGY (Rönesans Gayrimenkul Yatırım) Özel Ödülü 10 Bin Türk Lirası
Kentsel Gelişim Ve Değerlendirme Ödülü 10 Bin Türk Lirası
Yenilikçi Fikir Ve Detay Çözüm Ödülü 10 Bin Türk Lirası
İyi Uygulama Ödülü 10 Bin Türk Lirası
Görsel Tasarım Ödülü 10 Bin Türk Lirası
Sosyal Sürdürebilirlik Ödülü 10 Bin Türk Lirası

Yarışmaya Türkiye Ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetindeki Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, İç Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Elektrik Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği Ve Şehir Bölge Planlama Bölümlerindeki Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Yada Yabancı Uyruklu Üniversitelerin Lisans Bölümlerindeki Öğrenciler Bireysel Yada Ekip Olarak Katılabilir. Yukarıdaki Üniversite Bölümlerinin Tüm Sınıflarında Öğrenim Görenler Katılabilir. Yarışmaya Bireysel Olarak yada En Fazla 5 Kişilik Ekip İle Katılınabilir. Bir Öğrenci Sadece Bir Takımla Yarışmaya Katılabilir. Yarışmaya Katılacak Olanların Yarışmada Projelerin Son Teslim Tarihleri Arasında Öğrenci Olması Gereklidir.

“Gelecek Burada Başlıyor” Mottosuyla Öğrencileri ‘Sürdürülebilirlik’ Kavramı Üzerine Projeler Geliştirmeye Yönlendiren Yarışma, Farklı Disiplinlerin Bir Araya Gelmesini Amaç Edinmiştir.

“Gelecek Burada Başlıyor” Mottosuyla Öğrencileri “Sürdürülebilirlik” Kavramı Üzerine Projeler Geliştirmeye Yönlendiren Yarışma, Farklı Disiplinlerin Bir Araya Gelmesini Amaç Edinmiştir.
Her Yıl Olduğu Gibi Bu Sene De Ana Teması “Yeşil Bina Ve Sürdürülebilirlik” Olan Yarışmamızın 2019 Konusu İse «Kentsel Etkileşim Merkezi» Olarak Belirlendi.
«Kentsel Etkileşim Merkezi» Ana Teması Çerçevesinde Mimari, Mühendislik Ve Sosyal Açıdan Geliştirilmiş Karma Projeleri Siz Gençlerden Bekliyoruz.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.
Yarışma Şartnamesi İçin Tıkayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ