24.01.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Burs Başvurusu

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Burs Başvurusu

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Burs Başvurusu

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı 2018-2019 Eğitim Öğretim Döneminde Burs Başvurusu 3 Eylül 2018 İle 12 Ekim 2018 Tarihleri Arasında Vakfın Sitesinden Online Başvuru Formunun Doldurulup İstenilen Belgelerin Boğaziçi Konak’a Elden Teslim Edilmesiyle Yapılacaktır.

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Burslarından Boğaziçi Üniversitesi Öğrencileri (Fakülte, Yüksek Okul Yada Enstitülerinden Her Hangi Birinde Kayıtlı Olan Hazırlık, Lisans Ve Lisans Üstü Öğrencileri) Başvurabilir. Bü Hazırlık Sınıfını Beginner Ve Pre-Intermediate Seviyesinde Okuyarak İngilizce Yeterlilik Sınavını (Buept) Geçemeyen Öğrenciler De Burslarımıza Başvuru Yapabilir.

Başvuranlar Arasından Belirlenecek Öğrenciler 21-22 Ekim Ve 29-30 Ekim 2017 Tarihlerinde Mülakata Çağırılacak. Burs Yenileme Başvuruları 7 Ekim 2017 Tarihinde Sona Erecek.

İletişim Bilgileri: Boğaziçi Konak Adres: Nispetiye Caddesi Fenerli Türbe Sokak No: 7 Rumelihisarı – İstanbul (Hisar Kampus’ten 100 M. İlerideki Sokaktan Sağa Girildiğinde Sağdan İkinci Demir Kapı.)
Telefon: 0 212 233 33 36

Dikkat
• Burs Başvurusu İçin Sadece ONLINE Formun Doldurulması YETERLİ DEĞİLDİR!!!
• Burs Başvuru Süreci Belirtilen Başvuru Tarihleri İçinde İlgili ONLINE Formun Doldurulması Ve Ardından Gerekli Belgelerle Beraber Vakıf Merkezine Elden Teslim Edilip Başvuru Numarası Alınmasıyla Tamamlanmış Olur.
• Başvuru Süresinin Tamamlanmasının Ardından Vakfımız Burs Komitesi’nce Değerlendirilen Formlar Arasından Mülakata Çağrılacak Öğrenciler Belirlenecektir. Bu Seneki Burs Mülakatlarımız 20-21 Ekim Cumartesi/Pazar Ve 27-28 Ekim Cumartesi/Pazar Günlerinde Yapılacaktır.
• Yenileme Başvurusu Yapacaklara Herhangi Bir Başvuru Numarası Verilmeyecektir. Bu Kategorideki Başvuru Sonuçları Online Form Çıktıları Ve Diğer Belgelerin Değerlendirilmesi Sonucunda Öğrencilere Şahsi Olarak Bildirilecektir. Yenileme Başvuruları 5 Ekim Cuma Günü Sona Erecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Başvuru Belgeleri:
Online Başvuru Formu Çıktısı
1 Adet Fotoğraf
Baba Ve/Veya Anne Çalışıyorsa
• Çalışan Anne, Babanın, İşyerinden Onaylı Maaş Belgesi
• Gelir Vergisine Tabi İse, Vergi Levhası’nın Noter Tasdikli Fotokopisi
• Emekli İse, Emekli Oldukları Sosyal Güvenlik Kurumundan Alınmış Maaş Miktarını Gösterir Belge
• Muafiyete Tabi Çiftçiler İçin Muhtardan Onaylı Belge
• Muafiyete Tabi Olmayan Çiftçiler İçin Tarım Bakanlığı Veya Ziraat Odası’ndan Onaylı Belge
• Anne Ve/Veya Baba Çalışmıyor İse Bağ-Kur, E. Sandığı Ve Ssk’da Kayıtlı Olmadıklarını Gösterir Belge (Belgede Tc. Kimlik No/ İsim/ Soyisim Olması Zorunludur. Bu Belge Sgk Bürolarından İmzalı Şekilde Alınabileceği Gibi E-Devlet’ten De Alınabilir. Söz Konusu Belge Eğer E-Devlet Şifresi İle Alınacak İse “Tescil Kaydı-Hizmet Dökümü” Başlıklı İlgili Ekran Açıldığında Şahsa Ait İsim Ve Tc Kimlik No Görünür Biçimde Ekran Görüntüsü Alınarak Hazırlanabilir. Çalışmayan Ebeveynlerin Belgeleri Sadece Belirtilen Kimlik Bilgilerini İçerdiği Takdirde Tarafımızca Kabul Edilecektir.
• 4-Öğrenci Belgesi Ya Da Kayıt Belgesi
• 5-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
• 6-Lys Sonuç Belgesi Ve Puan Belgesi (Fotokopi) -(Yeni Kazananlar İçin)
• 7-Ara Sınıftaki Öğrenciler İçin Güncel Transkript

Yukarıdaki Belgeler 12 Ekim Cuma Günü Saat 17.00’a Kadar Boğaziçi Konak’a Elden Teslim Edilmelidir

Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

Burs Yenileme Başvurusu
2017-2018 öğrenim yılında vakfımızdan lisans bursu alan öğrenciler BURS YENİLEME FORMU’nu Dolduracak Ve Aşağıdaki Belgelerle Birlikte 5 Ekim Cumartesi GÜNÜ SAAT 17.00’A KADAR Boğaziçi Konak’a Elden Teslim Edeceklerdir;

Web Sitemiz Üzerinden YENİLEME Formunun Doldurulmasının Ardından Mail Adresinize Gönderilen Formun Çıktısı
Orijinal Güncel Transkript
Orijinal Güncel Öğrenci Belgesi
Baba Ve/Veya Anne Çalışıyorsa;

Çalışan Anne, Babanın, İşyerinden Onaylı Maaş Belgesi
Gelir Vergisine Tabi İse, Vergi Levhası’nın Noter Tasdikli Fotokopisi
Emekli İse, Emekli Oldukları Sosyal Güvenlik Kurumundan Alınmış Maaş Miktarını Gösterir Belge
Muafiyete Tabi Çiftçiler İçin Muhtardan Onaylı Belge
Muafiyete Tabi Olmayan Çiftçiler İçin Tarım Bakanlığı Veya Ziraat Odası’ndan Onaylı Belge

Anne Ve/Veya Baba Çalışmıyor İse Bağ-Kur, E. Sandığı Ve SSK’da Kayıtlı Olmadıklarını Gösterir Belge (Belgede TC. Kimlik No/ İsim/ Soyisim Olması Zorunludur. Bu Belge SGK Bürolarından İmzalı Şekilde Alınabileceği Gibi E-Devlet’ten De Alınabilir. Söz Konusu Belge Eğer E-Devlet Şifresi İle Alınacak İse “Tescil Kaydı-Hizmet Dökümü” Başlıklı İlgili Ekran Açıldığında Şahsa Ait İsim Ve TC Kimlik No Görünür Biçimde Ekran Görüntüsü Alınarak Hazırlanabilir. Çalışmayan Ebeveynlerin Belgeleri Sadece Belirtilen Kimlik Bilgilerini İçerdiği Takdirde Tarafımızca Kabul Edilecektir.

Boğaziçi Konak Adres: Nispetiye Cad. Fenerli Türbe Sk. No: 7 Rumelihisarı – İstanbul (Hisar Kampus’ten 100 m. ilerideki sokaktan sağa girildiğinde sağdan ikinci demir kapı.)
Telefon: 0 212-233 33 36

Notlar:
1-Eksik Evrak İle Müracaat Kabul Edilmemektedir.
2-Burs Başvuruları İçin Yapılacak Olan Evrak Teslimleri Hafta İçi Mesai Saatlerimiz İçinde Kabul Edilmektedir.
3-Burs Başvurularıyla İlgili Bilgi Almak Ya Da Soru Sormak İçin;
byv@byv.org.tr Mail Adresimiz Üzerinden, Hafta İçi Mesai Saatleri İçerisinde (09.00-17.00 Saatleri Arasında) Vakfımızın 0 212- 233 33 36 Nolu Telefonlarından Vakfımızla İrtibata Geçebilirsiniz.
4-Yukarıda Belirtilen Her İki Başvuru Kategorisindeki Tüm Evrakların Başvuran Öğrenci Tarafından Hazırlanarak (Çıktıları Alınarak) Eksiksiz Bir Şekilde Getirilmesi Beklenmektedir. Vakıf Merkezimizde Herhangi Bir Bilgisayar İşlemi-Yazıcı Çıktısı Alımı-Fotokopi Çekimi Yapılmayacağını Dikkatinize Sunarız!
Burs Yenileme Başvurusu İçin Tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ