14.08.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Burs Başvurusu

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Burs Başvurusu

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Burs Başvurusu

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Burs Başvurusu Vakfın Sitesinden Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılacak.

Vakfımız, maddi ihtiyaç sahibi ve derslerinde başarılı Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin yükseköğrenimlerine katkıda bulunmak amacıyla karşılıksız yükseköğrenim bursu vermektedir.

İletişim Bilgileri: Boğaziçi Konak Adres: Nispetiye Caddesi Çamlık Yolu Sokak No: 1 Esenler Apartmanı Kat: 4 Daire: 7 Beşiktaş İstanbul

Üniversiteliye Burs Veren Vakıflar Kurumlar Listesi İçin Tıklayın.

Vakfımız, maddi ihtiyaç sahibi ve derslerinde başarılı Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin yükseköğrenimlerine katkıda bulunmak amacıyla karşılıksız yükseköğrenim bursu vermektedir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Boğaziçi Üniversitesi’nin fakülte, yüksekokul ya da enstitülerinden herhangi birine kaydı bulunan Hazırlık, Lisans ve Lisansüstü öğrencileri burs imkânından yararlanabilir.
BÜ Hazırlık sınıfını Beginner ve Pre-Intermediate seviyesinde okuyarak İngilizce Yeterlilik Sınavını (BUEPT) geçemeyen öğrenciler de burslarımıza başvuru yapabilir.

• Başvurular 1-15 Ekim 2021 tarihleri arasında alınacak olup 15 Ekim 2021 saat 17.00’da sona erecektir. 2020-2021 öğrenim yılında vakfımızdan lisans bursu alan öğrenciler de yine bu tarihlerde BURS YENİLEME FORMU ’nu dolduracaktır.
• Başvuru formu doldurulup sisteme yüklendiği takdirde formun bir kopyası öğrenci maline düşecektir. Lütfen mail adresinizi forma doğru olarak yazdığınızdan emin olunuz.
• Burs başvurusu için web sitemizdeki online form doldurularak gerekli belgelerin sisteme yüklenmesi; sonrasında mail yoluyla öğrenciye ulaşan form çıktısının vakıf merkezine teslim edilmesi gerekmektedir. Yenileme başvuruları da online olarak form doldurulduktan sonra vakıf merkezine form çıktısının teslimi ile olacaktır . Eski ve yeni bursiyer adaylarımız için iki farklı başvuru formu bulunmaktadır. Lütfen doğru formu doldurduğunuzdan emin olmak için duyuru metnini sonuna kadar dikkatle okuyunuz.
• Başvuru süresinin tamamlanmasının ardından Vakfımız Burs Komitesi’nce değerlendirilen formlar arasından mülakat yapılacak öğrenciler belirlenecektir. Mülakatlarımız vakıf merkezinde gerçekleştirilecektir.

NOT: Burs başvurularıyla ilgili bilgi almak ya da soru sormak için;
byv@byv.org.tr mail adresimiz üzerinden veya hafta içi mesai saatleri içerisinde (09.30-16.30 saatleri arasında) vakfımızın 0533 925 23 01 nolu telefondan vakfımızla irtibata geçebilirsiniz.

Başvuru Formu İçin Tıklayın.

Başvurular 1 Ekim 2021 İle 15 Ekim 2021 Tarihleri Arasında Alınacak.

Web Sitesi: https://www.byv.org.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ