<style>.lazy{display:none}</style>

Mühendislik Bölümlerine Burs Veren Kurumlar

Mühendislik Bölümlerine Burs Veren Kurumlar

Mühendislik Bölümlerine Burs Veren Kurumlar

Mühendislik Bölümlerine Burs Veren Kurumlar Hangileri? Mühendislik Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim Bursu Veren Dernekler, Şirketler, Vakıflar Ve Başvuru Tarihleri.

Mühendislik Bölümlerine Bursları Veren Kurumlar

Sunar Topluluğu Hacı Nuri Çomu Vakfı
Sunar Topluluğu Hacı Nuri Çomu Vakfı Bursları Aralarında Mühendislik Bölümlerinin De Bulunduğu Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir.
Başvuru Şekli: Online
Başvuru Tarihleri: Eylül – Ekim Aylarında Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Köksal Eğitim Vakfı KEV Bursları
Vakıf T.C Vatandaşı Olan Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan, Duyuruda Belirtilen Üniversitelerde Mühendislik Fakültesi Bölümlerinde Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Burs Veriyor. Başvurular Eylül – Ekim Aylarında Online Olarak Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Onur İleri Teknoloji Ayşe Nurper Dede Eğitim Bursu
Onur İleri Teknoloji Aş. Mühendislik Bölümlerindeki Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Her Yıl Ekim Ayı İçinde E-Posta Adresinden Alınacak Bilgi İle Yapılmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Ads

Alimoğlu Sağlık Ve Eğitim Vakfı
Vakıf Aralarında Mühendislik Fakültelerinin Bölümlerinin Bulunduğu Bölümlerde Hazırlık Sınıfı Yada Birinci Sınıftaki Başarılı Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Burs Veriyor. Başvurular Eylül Ayında İnternet Sitesindeki Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Ali Yavuzçehre Vakfı
Vakıf Devlet Üniversitelerinde Örgün Yada İkinci Öğretim Lisans Programlarında Aralarında Mühendislik Bölümlerinin Bulunduğu Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Burs Verecek.
2023-2024 Dönemi Son Başvuru Tarihi 22 Eylül 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

Salih Karagöz Vakfı
Salih Karagöz Vakfı Öncelikle Duyurulan Üniversitelerdeki Mühendislik Fakültesi Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Üniversitelerin Burs Ofislerine Yada Öğrenci İşlerine Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

TİGA Vakfı
TİGA Sağlık Teknolojileri TİGA Vakfı Bursları Ankara İlindeki Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinde Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 8 Ay Süre İle Verilmektedir. Burs Başvurusu Ekim Ve Kasım Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Aydın Doğan Vakfı Üstün Başarı Bursları
Vakıf Devlet Üniversitelerindeki Aralarında Mühendislik Fakültelerindeki Bölümlerinin De Bulunduğu Başarılı Kız Öğrencilere Karşılıksız Burs Veriyor. Başvurular Eylül İle Ekim Aylarında Online Olarak Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Cevherimiz Sensin Bursu
YKS Tercihlerinde İlk Beş Tercihinden En Az Birinin Maden Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Jeofizik Mühendisliği Ve Cevher Hazırlama Mühendisliği Olan Ve Bu Tercihlerine Yerleşen Öğrencilere Başarılı Sıralamalarına Göre Asgari Ücret Tutarı Kadar, Asgari Ücretin Yarısı Ve Asgari Ücretin 3/1 Kadar Yılda 9 Ay Süre Burs Verilmektedir.
Detaylar İçin Tıklayın.

İSOV İstanbul Sanayi Odası Vakfı
Vakıf İstanbul Tekirdağ Ve Kocaeli İllerinde Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinde Öğrenim Gören Öğrenciler Yılda 9 Ay Süre İle Geri Ödemesiz Burs Veriyor. Başvurular Her Yıl 1 Eylül İle 30 Eylül Tarihleri Arasında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Elginkan Vakfı
Elginkan Vakfı Öncelikle Belirtilen Üniversitelerdeki Mühendislik Fakültelerindeki Başarılı Öğrencilere Yılda 12 Ay Süre İle Verilir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Üniversitelerin Burs Ofislerine Yada Öğrenci İşlerine Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

T3 Vakfı Türkiye Teknoloji Takımı Milli Teknoloji Bursları
T3 Vakfı Özdemir Bayraktar Burs Programı İle Yeni Dönemde 5 Bin Öğrenciye Burs Verecek. Vakıf Tarafından Verilen 3 Burs Programından Biri Olan Eğitmen Mentör Bursu Deneyap Teknoloji Atölyelerinin Bulunduğu İllerdeki Üniversitelerin Aralarından Mühendislik Fakültelerinin Bulunduğu Bölümlerdeki Öğrencilere Yılda 10 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Kasım Ayında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayın.

TDV Türkiye Diyanet Vakfı Özel Destek Akademi Bursları
Burs Programına Aralarında Mühendislik Fakültelerinin Bulunduğu Aşağıdaki İllerdeki Öğrenciler Başvurabilir. Burs Programı 9 Ay Karşılıksız Eğitim Desteği Dışında, Barınma Bursu Ve Sosyal, Kültürel Ve Akademik Destek Programını Da Kapsamaktadır.
Aşağıdaki İllerdeki Kız Ve Erkek Öğrenciler
Ankara, İstanbul, Bursa, Kayseri, Konya
Başvurular 19 Ağustos İle 19 Eylül 2023 Tarihleri Arasında Online Olarak Yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayın.

Selçuklu Holding Bursları
Mustafa Öncel Kültür Ve Araştırma Ve Yardımlaşma Selçuklu Holding Bursu Vakıf Tarafından Duyurulan Üniversitelerde Aralarında Mühendislik Bölümlerinin Bulunduğu Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Kargo Yolu İle Yapılmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Borusan Kocabıyık Vakfı
Vakıf İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi Ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğrencilerine Yılda 12 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türkiye’nin Mühendis Kızları
Limak Vakfı Türkiye’nin Mühendis Kızları Burs Programı Urap Dünya Sıralamasında Göre Sıralamaya Girmiş Türkiye’deki Devlet Ve Vakıf Üniversitelerindeki Mühendislik Fakültelerinin Belirtilen Bölümlerini Tercih Eden Kız Öğrencilere Yılda 10 Ay Süre İle Ödenmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

GAEV Güler Ve Atila Erkut Eğitim Vakfı
GAEV Bursları Öncelikli Olarak Verilen Bölümler Arasında Mühendislik Fakülteleri De Yer Alır. Vakıf Başarılı Öğrencilere Yılda 10 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Burs Başvurusu 1 Eylül İle 15 Eylül 2023 Tarihleri Arasında Online Olarak Alınacak.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türk Eğitim Vakfı Üstün Başarı Bursları
TEV Üstün Başarı Bursu Aralarında Mühendislik Fakültelerinin de Bulunduğu Başarılı Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Olarak Verilmektedir. Üstün Başarı Bursu YKS Sınavında İlk 5.000’e Giren Ve Ara Sınıflarda Not Ortalaması 4 Üzerinden 3,50 Yada 100 Üzerinden 87,5 Olan Öğrencilere Verilir. Başvurular 28 Ağustos İle 17 Eylül 2023 Tarihleri Arasında Online Formun Doldurulmasıyla Yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayın.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Geliştirme Vakfı
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa’nın Aralarında Mühendislik Fakültelerinin Bulunduğu Bölümlerindeki Öğrencilere Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül – Ekim Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Kaleseramik Eğitim Vakfı
KSV Kaleseramik Vakfı Bursları Duyuruda Belirtilen Üniversitelerde Aralarında Mühendislik Fakültelerinin Bulunduğu Lisans Programlarında Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Ödenmektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Eti Holding Bursları
Eti Bursu Eskişehir Nüfusuna Kayıtlı, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, Aralarında Mühendislik Fakültelerinin Bulunduğu Bölümlerde Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Her Yıl 1 Eylül – 15 Eylül Tarihleri Arasında Online Olarak Yapılmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türkiye Kojenerasyon Derneği KOJENTÜRK
Dernek Devlet Üniversitelerindeki Elektrik, Makine, Endüstri Ve Kimya Mühendisliği Bölümlerindeki Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Aylık 3 Bin Türk Lirası Burs Verecek. Başvurular E-Posta Yolu İle Alınıyor. Başvuru 4 Ağustos 2023 Tarihinde Başladı.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türkiye Diyanet Vakfı İstanbul Şubesi
Türkiye Diyanet Vakfı İstanbul Şubesi Bursları İstanbul İlindeki Aralarında Mühendislik Bölümlerinde Bulunduğu Öğrencilere Yılda 10 Ay Süre İle Burs Veriyor. Başvurular Ekim Ayında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Mehmet Zorlu Vakfı
Vakıf Üniversitelerin Aralarında Mühendislik Bölümlerinin De Olduğu Duyurulan Üniversitelerdeki Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Üniversitelerdeki Burs Ofislerine Yada Öğrenci İşlerine Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Beyaz Baretli Kadınlar Bursu
Burs Programı İnşaat Mühendisliği Bölümlerinde Öğrenim Gören 2, 3 Ve 4. Sınıf Kız Öğrencilere Yöneliktir. Burs İzmir İlindeki Üniversitelerdeki Öğrencilere Yılda 8 Ay Süre İle Verilir. Başvurular Eylül Ayında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı EÇEV Bursları
Vakıf İzmir’deki Devlet Üniversitelerinde Aralarında Mühendislik Fakültelerin Bulunduğu Bölümlerdeki Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Öğrencilere Yılda 12 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Veriyor. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınıyor.
Detaylar İçin Tıklayın.

Alp Havacılık
Alp Havacılık Her Yıl Belirtilen Üniversitelerin Aralarında Mühendislik Fakültesi Bölümlerinin Bulunduğu Öğrencilere Karşılıksız Burs Veriyor. Başvurular Eylül Ayında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınıyor.
Detaylar İçin Tıklayın.

Coşkunöz Eğitim Vakfı
Coşkunöz Eğitim Vakfı Care Your Career Mühendislik Fakültelerinin 3. Ve 4. Sınıf Öğrencilerine Yönelik Hayata Geçirdiği Burs Ve Öğrenci Gelişim Programıdır. Başvurular Ağustos Ayında Online Olarak Yapılmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Atay Mühendislik Bursları
Atay Mühendislik Harita Ve Geomatik Mühendisliği Bölümü 3. – 4. Sınıf Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Ekim Ve Kasım Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ