<style>.lazy{display:none}</style>

Halk Eğitim Spor Öğretmeni Usta Öğretici Olma

Halk Eğitim Spor Öğretmeni Usta Öğretici Olma

Halk Eğitim Spor Öğretmeni Usta Öğretici Olma

Halk Eğitim Merkezlerinde Spor Öğretmeni Usta Öğretici Olmak Koşulları Nelerdir. Halk Eğitim Merkezi Ve Belediyeler Tarafından Açılan Ücretsiz Halk Eğitim Spor Öğretmeni Usta Öğretici OlmaKurslarda Branşlara Göre Spor Öğretmeni Usta Öğretici Olma Şartları.
Halk Eğitim Merkezlerinde Açılan Spor Alını Kurslarında Usta Öğreticilik Yapabilmek İçin Alanında Beden Eğitimi Öğretmenleri, Alanında Lisans Ve Ön Lisans Mezunları, Alanında Antrenörlük / Yardımcı Antrenörlük Belgesi Sahipleri Kurs Açabilir.

Halk Eğitim Pilates Usta Öğreticisi Olmak Koşulları
Alanda Eğitim Aldığını Belgelendiren Beden Eğitimi Öğretmenleri, Alanında Lisans Ve Ön Lisans Mezunları, Gençlik Ve Spor Müdürlüğü Antrenörlük / Yardımcı Antrenörlük Yada Türkiye Cimnastik Federasyonu Sertifika Sahipleri, O Yıla Ait Vizesini Yaptırmak.
Spor Yöneticiliği, Spor Yönetimi, Spor Yöneticiliği Ve Antrenörlük, Rekreasyon, Spor, Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmenliği Lisans Mezunları.
Spor Yöneticiliği, Spor Yönetimi Ön Lisans Mezunları.

Step Aerobik Kursu Usta Öğretici
Alandaki Beden Eğitimi Öğretmenleri, Türkiye Cimnastik Federasyonundan Belge Aldığını Belgelendiren Öğretmenler, Türkiye Cimnastik Federasyonu En Az Birinci Kademe Eğitmenlik Belgesi Almış Olanlar.

Futbol 10-11 Yaş Usta Öğreticilik
Futbol Alanında Eğitim Almış, En Az TFF Grassroots C Lisans Sahibi Son Dönemlerde Yapılan Eğitim Seminerine Katılmış Öğretmenler.
Türkiye Futbol Federasyonu En Az TFF Grassroots C Lisans Sahibi Olup En Son Yapılan Gelişim Seminerine Katılmış Olan Öğreticiler.
Çocuk Futbolu Sertifika Belgesi Sahipleri

Tenis 10-12 Yaş Öğreticilik
Beden Eğitim Öğretmenleri, Türkiye Tenis Federasyonu Oyanlı En Az İkinci Seviye Tenis Antrenörlük Lisans Belgesi Sahibi Olup En Son Yapılan Gelişim Seminerine Katılmış Olan Öğreticiler.

Ads

Atıcılık Kursu Usta Öğreticilik
Beden Eğitimi Öğretmenleri Ve Atıcılık Antrenörlük Belgesi Sahibi Olan Öğretmenler.
Türkiye Atıcılık Ve Avcılık Federasyonu En Az Birinci Kademe Antrenörlük Belgesine Sahip Olan, O Yıla Ait Atıcılık Ve Avcılık Federasyonu Vizesine Sahip.

Satranç Kursu Öğreticisi
Türkiye Satranç Federasyonu Antrenörlük Belgesine Sahip Öğretmenler.
Türkiye Satranç Federasyonu En Az İkinci Kademe Antrenörlük Belgesine Sahip Eğitmenler.

Halk Eğitimde Buz Hokeyi Öğretmeni Olmak
Atanmış Beden Eğitimi Öğretmenlerinden Buz Hokeyi Eğitimi Aldığını Belgelendirenler.
Gençlik Ve Spor Müdürlüğü Yada Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu En Az Birinci Kademe Antrenörlük Belgesi Almış Olanlar. Belgenin O Yıla Ait Vizesinin Olması Gereklidir.

Dart Usta Öğreticisi Olmak
Atanmış Beden Eğitimi Öğretmenleri. Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu En Az Birinci Kademe Antrenörlük Belgesi Alan Ve O Yıla Ait Vizeli Olanlar.

Kayakla Oryantiring Öğreticisi
Beden Eğitimi Alan Öğretmenleri. Türkiye Oryantiring Federasyonu Yada Gençlik Hizmetleri Ve Spor Genel Müdürlüğü Yardımcı Antrenörlük Yada Yardımcı Antrenörlük Belgesi Almış Olan Öğretmenler.
Milli Eğitim Bakanlığı Hizmet İçi Oryantiring Kursu Yada Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce Düzenlenen Oryantiring Eğitimciliği Kursunu Başarıyla Tamamlayıp Belge Alan Öğretmenler.
Gençlik Hizmetleri Ve Spor Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi İle Türkiye Oryantiring Federasyonu Antrenörlük Veya Yardımcı Antrenörlük Belgesi Alan Usta Öğreticiler.

İn-line Hokey Öğreticisi
Beden Eğitimi Öğretmenlerinden Bu Dalın Eğitimini Aldığını Belgeleyenler.
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Yada Gençlik Hizmetleri Ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitim Dairesinden En Az Birinci Kademe Buz Hokeyi Antrenörlük Belgesi Alan Ve O Yıla Ait Vizeli Olanlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sevinç özgören dedi ki:

    Satranç öğretmenliği için corona virüs dolayısıyla bu yaz 2 kademe kursu açılamaz Eylül ayından itibaren 1. Kademe Antranörlere görev verilmesini talep ediyoruz.

BİR YORUM YAZ