14.12.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı Usta Öğreticisi

Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı Usta Öğreticisi

Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı Usta Öğreticisi

Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı Usta Öğreticisi Olma Koşulları. Halk Eğitim Merkezlerinde Standart Türk Klavyesi Ve Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı Kurslarında Usta Öğretici Olarak Görev Alma Koşulları Nelerdir.

Standart Türk Klavyesi Ve Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı Kursu Usta Öğretici Öncelik Sıralaması
1. Talim Ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca Yayımlanan “Öğretmenlik Alanları, Atama Ve Ders Okutma Esaslarına İlişkin Çizelgeye” Göre;
A. Büro Yönetimi,
B. Muhasebe Ve Finansman,
C. Pazarlama Ve Perakende,
D. Adalet Alanı Öğretmeni Olarak Atananlar,
• Öğretmen Bulunamaması Durumunda Öğretmen Olarak Atanabilecek Nitelikte Olanlar,
2. Talim Ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca Yayımlanan “Öğretmenlik Alanları, Atama Ve Ders Okutma Esaslarına İlişkin Çizelge İle Büro Yönetimi, Muhasebe Ve Finansman, Pazarlama Ve Perakende, Adalet Alanlarına Kaynak Teşkil Eden Yükseköğretim Programları/Fakülte Mezunları.
3. Adalet Meslek Yüksekokulu Ve Büro Yönetimi Bölümü İle İlgili Önlisans Mezunu Olanlar,
4. Muhasebe Ve Finansman İle Pazarlama Ve Perakende Alanlarında Meslek Lisesi Mezunu Olup Aynı Alanda Ön Lisans Mezunları,
5. Adalet, Büro Yönetimi, Muhasebe Ve Finansman, Pazarlama Ve Perakende Alanlarında Meslek Lisesi Mezunu Veya Bu Alanlarda Asgari Dördüncü Seviyeye Denk Eğitim Almış Olanlardan En Az 3 Yıl Mesleki Deneyime Sahip Olanlar, Öğretmen/Eğitici Olarak Görev Almalıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Murat dedi ki:

  Benim hiçbir belgem yok ama on parmak f klavye kullanıyorum. Çoğu katip veya profesyönellerin katıldığı bazı sitelerdeki yarışmalarda oldukça iyi dereceler elde edebiliyorum. Öğretici olarak görev yapabilir miyim?

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   hayır görev yapamazsınız.

 2. derya dedi ki:

  Merhaba ben adalet meslek lisesi mezunuyum. Ayrıca bilgisayar operatör, f klavye kullanımı, Microsoft gidicem programlari gibi sertifikalarim var. Şuanda da adalet onlisans mezunu olmaya 4 dersim kaldı. Ama zaten meslek lisesi mezunuyum. F klavye kullanımı yada temel bilgisayar Kursu açabilir miyim ?

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   1-2-3 ve 4 maddedeki şartları taşıyan başvuru olmaması ve 3 yıllık meslek deneyimi olan adalet meslek lisesi mezunları açabiliyor.

 3. Tuğçe dedi ki:

  Ben Adalet meslek yüksek okulu mezunuyum ve halk eğitim 94 saatlik bilgisayarda hızlı klavye sertifikam var ben usta öğrenci nasıl olabilirim

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   usta öğretici başvuruları şahsen halk eğitim merkezlerine yapılıyor.

BİR YORUM YAZ