19.04.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Halk Eğitim Yiyecek İçecek Hizmetleri Usta Öğretici Olma

Halk Eğitim Yiyecek İçecek Hizmetleri Usta Öğretici Olma

Halk Eğitim Yiyecek İçecek Hizmetleri Usta Öğretici Olma

Halk Eğitim Yiyecek İçecek Hizmetleri Usta Öğretici Olma Koşulları Nelerdir. Halk Eğitim Merkezlerinde Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanında Açılan Kurslarda Usta Öğretici Olma Şartları.

Besin Teknolojisi Öğretmenliği, Aile Ekonomisi Ve Beslenme Öğretmenliği, Gastronomi Ve Mutfak Sanatları, Yiyecek İçecek İşletmeciliği Bölümü, Beslenme Ve Diyetetik, Yiyecek Ve İçecek İşletmeciliği Bölümü Mezunları, Gerektiğinde Alanında Meslek Lisesi Mezunları, Ustalık ve Usta Öğreticilik Belgesi Sahipleri.

Aşçı Çırağı Kursu Usta Öğretici Olma Koşulları
Turizm Ve Otelcilik Yiyecek Ve İçecek Bölümü, Aile Ekonomisi Ve Beslenme Öğretmenliği, Ev Yönetimi Ve Beslenme, Gastronomi Ve Mutfak Sanatları, Turizm Ve Otelcilik, Besin Teknolojisi Öğretmenliği Lisans Bölümü Mezunları
Gastronomi Ve Mutfak Sanatları Meslek Yüksek Okulu, Aşçılık, Turizm Ve Otelcilik Yiyecek Ve İçecek Bölümü Ön Lisans Mezunları.
Yiyecek İçecek Hizmetleri Mutfak, Besin Teknolojisi, Kurum Beslenmesi, Beslenme Ve Ev Yönetimi, Kurum Besleme, Aşçılık Lise Mezunları.
Mutfak Ustalık Ve Usta Öğreticilik Belgesi Sahipleri
Not: Beslenme Ve Diyetetik Bölümü Mezunların Transkriptlerinde Besin Hazırlama Ve Pişirme Dersini Görmüş Olduğu Yazanlar.

Servis Görevlisi Usta Öğreticisi
Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanında Eğitim Verebilecek Tercihen Sektör Deneyimi Olan Öğretmenler.
Gerekli Durumlarda Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanında Eğitim Almış Sektör Deneyimi Olan Otel Müdürleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri Müdürleri Görev Alabilir.

Pastacı Çırağı Usta Öğreticisi
Yiyecek İçecek Hizmetleri , Aile Ekonomisi Ve Beslenme Öğretmenliği, Gastronomi Ve Mutfak Sanatları Lisans Bölümü Mezunları.
Gastronomi Ve Mutfak Sanatları Meslek Yüksek Okulu, Yiyecek İçecek İşletmeciliği, Turizm Ve Otel Yöneticiliği Otel-Lokanta-İkram Hizmetleri Ön Lisans Mezunları.
Pastacılık, Pasta Bisküvi Tatlı Hazırlama, Besin Teknolojisi, Yemek, Kurum Beslenme, Ev Yönetimi Ve Beslenme Lise Mezunları.
Not: Turizm Ve Otelciliği Otel-Lokanta-İkram Hizmetleri Mezunlarının Transkriptinde Pasta Ve Unlu Ürünleri Yapım Teknikleri Dersini Gördüğü Yazmalıdır.
Beslenme Ve Diyetetik Bölüm Mezunlarının Transkriptinde Besin Hazırlama Ve Pişirme Dersini Gördüğü Yazmalıdır.

Servis Komisi Usta Öğretici Olmak Koşulları
Yiyecek İçecek İşletmeciliği Öğretmenliği, Turizm Ve Otelcilik, Konaklama İşletmeciliği Öğretmenliği, Turizm İşletmeciliği, Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik Lisans Bölümü Mezunları.
Turizm Ve Otelcilik Ön Lisans Mezunları.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ayşegül dedi ki:

    Merabalar ben meslek lisesinde pastacılık mezunuyum ayrica turizm ve otelcilik mezunuyum basvurabilir miyim

    1. Güncel Eğitim dedi ki:

      yiyecek içecek hizmetleri alanındaki kurslarda usta öğretici olarak görev almak için başvurulabilir.

BİR YORUM YAZ