<style>.lazy{display:none}</style>Tıp Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar
23.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Tıp Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar

Tıp Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar

Tıp Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar

Tıp Öğrencilerine Burs Veren Kurumlar Listesi, Burs Başvuru Tarihleri. Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri, Diş Hekimliği, Hemşirelik, Eczacılık Bölümlerinde Okuyan Öğrencilere Karşılıksız Burs Veren Kurumları Derledik, İşte Detaylar.

Sayader Sağlıklı Yaşam Derneği
Dernek İstanbul İlindeki Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Hemşirelik, Ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinin Lisans Ve Lisansüstü Bölümlerindeki Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı
Vakıf Yetiş Doktor Projesi Kapsamında Tıp Fakültesi Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Milliyetçi Hekimler Derneği
Dernek Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular E-Posta Yolu İle Eylül Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Prof. Dr. Doğan Şahin Bursu
Burs Başta İstanbul İlindeki Tıp Fakültesi Öğrencileri Olmak Üzere, Bir Devlet Üniversitesinde Tıp Fakültesi, Psikoloji Veya Psikolojik Danışmanlık Rehberlik Bölümü Öğrencilerine 2022-2023 Dönemi İçin Yılda 10 Ay Boyunca Ayda 2.500 Türk Lirası Olarak Ödenecek.
Detaylar İçin Tıklayın.

Ads

Selçuklu Holding Bursu
Burs Üniversitelerin Tıp, Hukuk, Eczacılık, İşletme, Diş Hekimliği, Grafik Tasarım, Mühendislik (Moleküler Biyoloji ve Genetik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji-Malzeme Mühendisliği, Biyomühendislik ve ilgili alt dalları) bölümlerinde Okuyan Öğrencilere Verilir.
Başvurular Eylül Ayında Kargo Yolu İle Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı
Vakıf Tıp, Eczacılık, Hemşirelik, Diş Hekimliği Ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinin Lisans Bölümlerindeki Öğrencilere Burs Vermektedir. Burs Başvuruları Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Yarının Sağlıkçıları Bursu
Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Mikrocerrahi Vakfı TİSK MCV Yarının Sağlıkçıları Bursu Tıp Fakültesi Öğrencileri İle Sağlık Konusunda Lisans Düzeyinde Öğrenim Gören Öğrencilere Verilmektedir. Başvurular Eylül Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Diyarbakır Tabip Odası Tıp Öğrenci Bursu
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri İle Diyarbakırlı Olup Diğer İllerde Tıp Okuyan Öğrencilere Yılda 10 Ay Süre İle Verilmektedir. Başvurular Eylül Ayında E-Posta Yolu İle Yapılır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Füsun Sayek Sağlık Ve Eğitim Geliştirme Derneği
Dernek Öncelikli Olarak Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular E-Posta Yolu İle Eylül Ayında Alınır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Dent Group
Dentgroup Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültelerinde Eğitim Gören İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Ekim Ve Kasım Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Atlas Sağlık Vakfı
Vakıf İzmir Ve Manisa İllerindeki Üniversitelere Kayıt Yaptırmış Öğrencilere Burs Vermektedir. Tıp Fakültesi Öğrencileri Önceliklidir. Başvurular Eylül Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Tesa Türkiye Eğitim Ve Sağlık Araştırma Vakfı
Vakıf Sağlık Ve Tıp Alanında Eğitim Gören Öğrencilere Burs Vermektedir. Burs Başvuruları Ekim Ve Kasım Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İstanbul Tabip Odası
İstanbul Tabip Odası İstanbul İlindeki Devlet Üniversitelerindeki Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Hayat Sağlık Vakfı
Vakıf Her Yıl Şubeleri İle Birlikte Bin Sağlık Bilimleri Öğrencisine Burs Vermektedir. Burs Başvuruları Eylül-Ekim Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Bursa Tabip Odası
Bursa Tabip Odası Bursa İlindeki Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği
Dernek Üstün Başarı Lisans Ve Lisans Bursları Verdiği Bölümler Arasında Tıp, Diş Hekimliği, Moleküler Biyoloji Ve Genetik Bölümleri De Bulunmaktadır. Başvurular Eylül Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

KAHEV Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı
Vakıf Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültelerindeki Öğrencilere Referans Sistemi İle Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türk Diş Hekimleri Birliği
TDB Türk Diş Hekimleri Birliği Dip Hekimliği Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos-Ekim Ayları Arasında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türk Böbrek Vakfı
Vakıf İstanbul İlindeki Tıp Fakültelerindeki Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Ekim Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Ankara Tabip Odası
Ankara Tabip Odası Ankara İlindeki Tıp Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos- Eylül Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıkayın.

Dent Dream Diş Kliniği
Dent Dream Diş Kliniği Diş Hekimliği Fakültelerinde Okuyan Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Eçev Ege Çağdaş Eğitim Vakfı
Vakıf İzmir İlindeki Üniversitelerdeki Tıp, Diş Hekimliği, Sağlık Birimleri Bölümlerindeki Öğrencilerine de Burs Vermektedir. Başvurular Ekim Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Cerrahpaşa Geliştirme Vakfı
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi Tüm Sınıf Düzeyindeki Lisans Öğrencilerine  de Burs Vermektedir. Başvurular Eylül Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

İncident Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Bursu
İncident Bursu Diş Hekimliği Fakültelerinde Öğrenim Gören Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Erciyes Organ Nakli Vakfı
Vakıf Devlet Üniversitelerinde Tıp, Sağlık Bilimleri (Lisans) Alanlarında Eğitim Gören, Eğitim Sırasında Ve Eğitimden Sonra Organ Nakli Konusunda Araştırma Yapıp Halkı Bilinçlendirmek İçin Çalışacak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Öncelikle Kayseri Doğumlu (Ebeveynin Birisinin Kayserili Olması), Kontenjan Kalması Durumunda Doğum Yerine Bakılmaksızın Kriterlere Uygun Öğrencilere Burs Vermektedir. Başvurular Ağustos Ve Eylül Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Alimoğlu Sağlık Ve Eğitim Vakfı
Vakıf Beslenme Ve Diyetetik, Biyoloji, Biyomedikal Mühendisliği, Biyomühendislik, Biyoteknoloji, Eczacılık Fakültesi, Genetik Ve Biyomühendislik, Gıda Mühendisliği, Kimya, Kimya Mühendisliği, Moleküler Biyoloji Ve Genetik, Tıp Fakültesi Bölümlerindeki Öğrencilere Burs Vermektedir.
Detaylar İçin Tıklayın.

Kocaeli Eczacılar Odası
Oda Eczacılık Kocaeli Nüfusuna Kayıtlı Yada Ailesi Kocaeli İlinde İkamet Eden Eczacılık Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Ekim Ve Kasım Aylarında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

Batman, Siirt, Muş Eczacı Odası
44. Bölge Batman Siirt Muş Eczacı Odası Batman, Siirt Ve Muş İllerindeki Eczacılık Fakülteleri Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Ekim Ayında Alınmaktadır.
Detaylar İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ