08.08.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Hayat Sağlık Vakfı İstanbul Şubesi Burs Başvurusu

Hayat Sağlık Vakfı İstanbul Şubesi Burs Başvurusu

Hayat Sağlık Vakfı İstanbul Şubesi Burs Başvuruları

Hayat Sağlık Vakfı İstanbul Şubesi Burs Başvuruları Vakfın Merkezinden Yapılacak.

Hayat Sağlık Ve Sosyal Hizmetler Vakfı Yılda Şubeleriyle Birlikte Yılda Bin Yüksek Öğrenim Öğrencisine Karşılıksız Burs Vermektedir. İstanbul Şubesi Burs Başvuruları Olumlu Bulunanlar Mülakata Çağrılacaktır. Burs İstanbul İlinde Okuyan Sağlık Bilimleri Öğrencilerine Karşılıksız Olarak Verilecek.
Diğer Burs Veren Vakıfları Görmek İçin Tıklayın.

Hayat Sağlık ve Sosyal Hizmetler Vakfı geçmişten günümüze nesil yetiştirme gayesiyle sağlık bilimleri öğrencilerine kucak açmış, onları hem maddi hem manevi olarak destekleyip hayatın her adımında yanlarında durmuştur.

Vakfımız, maddi ihtiyaç sahibi ve derslerinde başarılı sağlık bilimlerinde okuyan öğrencilerin yüksek öğrenimlerine katkıda bulunmak amacıyla karşılıksız yüksek öğrenim bursu vermektedir.

Bugüne kadar 7000 öğrenciye maddi destek veren, merkez ve şubeleriyle yıllık toplam 1000 öğrenciye burs vermeye devam etmekte olan Hayat Vakfı öğrencilere barınma ve burs desteği sağlamanın yanı sıra köklü ve devamlılığı olan çalışmalar temelinde öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarını güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

2021-2022 öğrenim yılında burs başvuruları başladı. İstanbul’da okuyan sağlık bilimleri öğrencilerine karşılıksız eğitim desteği vermeyi amaçlıyor.

Burs başvuruları 18-23 Ekim 2021 tarihlerinde Vakıf merkezimize gelerek yapılacak olup eski bursiyerlerin de başvuru yapmaları gerekmektedir..
Başvuru için 1 adet vesikalık fotoğraf gerekmektedir.

Burs başvuruları tamamlandıktan sonra, Burs Komisyonu tarafından tüm başvurular değerlendirilecek ve burs mülakatına hak kazanan öğrencilere mülakat tarihleri sms veya eposta ile bildirilecektir.

Son Başvuru Tarihi 23 Ekim 2021.

Karşılıksız Burs Başvurusu Alan Kurumlar Listesi İçin Tıklayın.

İletişim Bilgileri: Küçükmühendis Sokağı No: 7 Fatih İstanbul
Telefon: 0 212 588 25 45
E-Posta: bilgi@hayatvakfi.org.tr
Web: https://www.hayatvakfi.org.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ