16.10.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Hayat Sağlık Vakfı Burs Başvurusu Başladı

Hayat Sağlık Vakfı Burs Başvurusu Başladı

Hayat Sağlık Vakfı Burs Başvuruları

Hayat Sağlık Vakfı 2020-2021 Eğitim Öğretim Döneminde Burs Başvuruları Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Yapılacak.

Hayat Sağlık Ve Sosyal Hizmetler Vakfı Yılda Şubeleriyle Birlikte Bin Yüksek Öğrenim Öğrencisine Karşılıksız Burs Vermektedir. İstanbul Şubesi Burs Başvuruları Olumlu Bulunanlar Mülakata Çağrılacaktır. Burs İstanbul İlinde Okuyan Sağlık Bilimleri Öğrencilerine Karşlıksız Olarak Verilecek.
Diğer Burs Veren Vakıfları Görmek İçin Tıklayın.

Hayat Sağlık ve Sosyal Hizmetler Vakfı geçmişten günümüze nesil yetiştirme gayesiyle sağlık bilimleri öğrencilerine kucak açmış, onları hem maddi hem manevi olarak destekleyip hayatın her adımında yanlarında durmuştur.

Vakfımız, maddi ihtiyaç sahibi ve derslerinde başarılı sağlık bilimlerinde okuyan öğrencilerin yüksek öğrenimlerine katkıda bulunmak amacıyla karşılıksız yüksek öğrenim bursu vermektedir.

Bugüne kadar 6000 öğrenciye maddi destek veren, merkez ve şubeleriyle yıllık toplam 1000 öğrenciye burs vermeye devam etmekte olan Hayat Vakfı öğrencilere barınma ve burs desteği sağlamanın yanı sıra köklü ve devamlılığı olan çalışmalar temelinde öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel donanımlarını güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Sponsorlu

Hayat Sağlık ve Sosyal Hizmetler Vakfı 2020-2021 öğrenim yılında da kapılarını öğrencilere açıyor. İstanbul’da okuyan sağlık bilimleri öğrencilerine karşılıksız eğitim desteği vermeyi amaçlıyor.

Burs Başvuruları 14-16 Ekim 2020 tarihlerinde www.hayatvakfi.org.tr adresinden yapılacak olup eski bursiyerlerin de başvuru yapmaları gerekmektedir.

Burs başvuruları tamamlandıktan sonra, Burs Komisyonu tarafından tüm başvurular değerlendirilecek ve burs mülakatına hak kazanan öğrencilere mülakat tarihleri sms veya eposta ile bildirilecektir.

İletişim Bilgileri: Küçükmühendis Sokağı No: 7 Fatih İstanbul
Telefon: 0 212 588 25 45
E-Posta: bilgi@hayatvakfi.org.tr

Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ