26.09.2020 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Bolu Uluslararası Poster Tasarım Yarışması

Bolu Uluslararası Poster Tasarım Yarışması

Bolu Uluslararası Poster Tasarım Yarışması

Bolu Uluslararası Poster Tasarım Yarışması Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tarafından Düzenlenmektedir. Yarışma Başvuruları Online Olarak Alınacak.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 500 Dolar
İkincilik Ödülü 300 Dolar
Üçüncülük Ödülü 200 Dolar

Yarışma Şartları
1. Yarışmaya ve sergiye katılım tamamen ücretsizdir.

2. Katılımcılar dijital olarak teknik kısıtlaması olmadan her türlü poster ile başvuru yapabilir.

3. Poster içerisinde TÜRKİYE veya TURKEY ibaresinin yer alması zorunludur. Sadece ülkemizi betimleyen illüstratif veya tipografik çalışmalar kabul edilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

4. Posterlerin, 1857 x 2600px ebadında CMYK (300dpi) dikey, en fazla 5 MB boyutunda .jpeg veya .jpg formatında olması gerekmektedir.

5. Başvurular sadece www.boluarthall.com/apply-now adresi üzerinden doldurulacak form ile yapılabilecektir.

6. Gönderilen posterlerin daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış ve sergilenmemiş olması gerekmektedir. Tüm çalışmalar ön eleme jürisine girmeden önce tersine görsel arama ile taratılacaktır.

7. Ön eleme jürisi tarafından seçilen tüm eserler sergi salonunda sergilenecek ve e katalogda yer alacaktır. Çalışmaları sergilenen katılımcıların mail adreslerine e-katalog ve katılım belgeleri gönderilecektir.

Yarışmanın konusu Türkiye olup, ülkemizin tanıtımında fayda sağlayacağı düşünülen tipografik ve illüstratif poster tasarımları kabul edilecektir. Her katılımcı en fazla 2 (İki) adet, içerisinde TÜRKİYE veya TURKEY kelimesinin yer aldığı, 1857×2600 px CMYK (300dpi) poster ile katılabilir. Posterlerin daha önce yayınlanmamış-sergilenmemiş olması gerekmektedir.

Başvurular www.boluarthall.com adresinden online olarak gerçekleştirilecektir. 10 Nisan 2020 tarihinden sonra iki aşamalı eleme sistemi ile yapılacak değerlendirmelerin sonucu 12 Haziran 2020 tarihinde ilgili internet sitesinden duyurulacak olup, ilk üç eser sahibine ödül verilecektir.

Ön eleme jürisi tarafından seçilen tüm eserler ile, BAİBÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Sergi Salonunda 12-23 Ekim 2020 tarihleri arasında sergi düzenlenecektir ve tüm eser sahiplerine e katalog ve katılım belgesi gönderilecektir.

Son başvuru tarihi: 10 Nisan 2020
Ön eleme jürisi sonuçları duyuru tarihi: 11 Mayıs 2020
Ana jürisi eleme sonuçları duyuru tarihi: 12 Haziran 2020

Sergi tarihi ve yeri: 12-23 Ekim 2020 / BAİBÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Sergi Salonu
Başvuru adresi: www.boluarthall.com/apply-now
Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ