<style>.lazy{display:none}</style>Eczacıbaşı Eğitim Bursu Başvuruları
23.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Eczacıbaşı Eğitim Bursu

Eczacıbaşı Eğitim Bursu

Eczacıbaşı Eğitim Bursu Başvurusu

Eczacıbaşı Eğitim Bursu 500 Üniversite Öğrencisine Verilecek. Dr. Nejat F. Eczacıbaşı Eğitim Burs Programı 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı İtibariyle Verilmeye Başlanacak.

Eczacıbaşı Eğitim Bursu İlk Yılında Üniversite Giriş Sınavında İlk 20 Bine Girmiş, Türkiye’deki Üniversitelerde Lisans Programlarında Öğrenim Gören İhtiyaç Sahibi Ve Başarılı 100 Öğrenciye Verilecek.

Ayrıca 6 Şubat Deprem Felaketinden Etkilenen 400 Kadın Öğrenciye 4 Yıl Boyunca Eğitim Bursu Ve Psikolojik Destek Ve Sosyal Hayata Katılım Başta Olmak Üzere Çeşitli Alanlarda Gelişim Fırsatları Sunacak.

Orhan Eğitim Ve Kültür Vakfı Bursu Başvuruları İçin Tıklayın.

Eczacıbaşı Topluluğu’nun “Eczacıbaşı’nda Gençlerin Yeri Ayrı” Diyerek Türk Eğitim Vakfı (TEV) İş Birliğiyle Hayata Geçirdiği Dr. Nejat F. Eczacıbaşı Eğitim Burs Programı Başlıyor. Burs Programına Dahil Olan Öğrenciler Mezuniyetlerine Kadar Gelişim Fırsatları Açısından Eczacıbaşı Topluluğu Bünyesindeki Çeşitli Eğitim, Kariyer Ve Staj Programlarıyla Desteklenecek.

Ads

Bootcamp, Yarışma, Eğitim Programları, Mentorluk, Tesis Ve Kuruluş Ziyaretleri İle Kariyer Gelişimlerine Destek Vermenin Yanı Sıra Spor, Kültür Ve Sanat Alanındaki Ayrıcalıklarla Gençlerin Sosyal Hayata Katılımları da Teşvik Edilecek.

500 Üniversiteli Gence Destek Olmak Amacıyla Oluşturulan Burs Programı, Lisans Bursu (İlk 20 Bin), Üstün Başarı Bursu (İlk 5 Bin) Ve Depremden Etkilenen Kadın Öğrencilere Yönelik Olmak Üzere Farklı Kategorileri Kapsayacak. 6 Şubat’ta Gerçekleşen Depremlerden Etkilenen, Kendisi, Ailesi Ya Da Okuduğu Üniversite Deprem Bölgesinde Bulunan 400 Kadın Öğrenciye 4 Yıl Boyunca Verilecek Eğitim Bursu Ve Sunulan Diğer Fırsatlar, Kadın Öğrencilerin Eğitimlerinin Yarıda Kalmaması İçin Önemli Bir Destek Oluşturacak.

Detaylar İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ