27.11.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

ANSO Yüksek Lisans Doktora Burs Başvurusu

ANSO Yüksek Lisans Doktora Burs Başvurusu

ANSO Yüksek Lisans Doktora Burs Başvurusu Başladı

ANSO Yüksek Lisans Doktora Burs Başvurusu Online Olarak Alınacak.

Uluslararası Bilim Kuruluşları Örgütü (ANSO), 2018’de kurulmuş, kar amacı gütmeyen, sivil toplum uluslararası bir kuruluştur. Kurucu üyeler arasında dünya çapında 37 bilimsel kurum, üniversite ve uluslararası kuruluş yer almaktadır. ANSO, bilim ve teknoloji, insan geçim kaynakları ve refahı konularında bölgesel ve küresel kapasiteyi geliştirmeyi ve daha geniş S&T işbirliği ve iletişimini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Kuşak ve Yol Girişimi kapsamında kurulmuş olan ve Kurumumuzun “Kurucu Üye” olarak dahil olduğu “Uluslararası Bilimsel Kuruluşlar Örgütü (Alliance of International Science Organizations- ANSO)” tarafından yüksek lisans ve doktora burs programı duyurusu yapılmıştır. Burs programı çerçevesinde sadece University of Chinese Academy of Sciences (UCAS), University of Science and Technology of China (USTC) ve CAS bünyesinde faaliyet gösteren enstitülerde (https://english.cas.cn/institutes/research_bodies/) çalışmalar yapmak için başvuruda bulunulabilmektedir.

Yüksek lisans ve doktora kapsamında verilecek burslar için detaylı bilgiye http://www.anso.org.cn/programmes/talent/scholarship/ sayfasından ulaşılabilmekte olup, başvurular doğrudan ANSO’ya çevrim içi olarak gerçekleştirilmektedir.

Burs Son Başvuru Tarihi 15 Şubat 2023.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ