14.08.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Yücel Kültür Vakfı Karşılıksız Bursları Başvuruları

Yücel Kültür Vakfı Karşılıksız Bursları Başvuruları

Yücel Kültür Vakfı Karşılıksız Bursları Başvuruları

Yücel Kültür Vakfı Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Yarım Elma Bursları (15 Ağustos -15 Ekim), Yabancı Dil Bursları (Haziran-Ağustos), Orta Öğretim Bursları (Yılın 12 Ayında Başvuru Alınır), Üstün Yetenek Ve Başarı Bursları (Her Zaman Başvuruya Açık) Ve Yüksek Lisan Ve Doktora (Her Zaman Başvuruya Açıktır) Bursları Vermektedir.

Yarım Elma Bursu Başvuruları https://www.bursverenler.org/ Web Sitesinden Üye Olarak Yapılır.
Üye İşlemi Tamamlandıktan Sonra Burslara Başvuru Yap Butonu Tıklanarak Lisans Seçeneği İşaretlenip Devam Butonuna Basılır. Açılan Sayfadaki Başvuru Formu Doldurulup Başvuru İşlemini Tamamlayın.

Formu Doldurduktan Sonra “Bilgi Girişimi Tamamladım” Butonuna Tıklayıp Gelen “Burs Seçimi” Ekranında “Yarım Elma Bursu” Seçeneğini İşaretleyiniz. Sonrasında “Devam” Butonuna Tıklayarak “Ödeme” Ekranında “Başvuru Hizmet Bedeli”ni Ödeyerek Başvurunuzu Tamamlayabilirsiniz.
Bu Aşamada Bizlere Herhangi Bir Evrak Göndermeniz Gerekmiyor, Sisteme Yüklemeniz Yeterli. Yücel Kültür Vakfı Olarak Bizler Gençlerimizin Beyanlarına Güveniyor Ve Elektronik Olarak Başvuru Formundaki Evraklar Bölümüne Yüklediğiniz Evraklar Üzerinden Değerlendirmelerimizi Yapıyoruz.

Burs Sonuçları 1 Kasım 2018 Tarihinde bursverenler.org Sitesinden İlan Edilecek. Bursun Özelliği İtibari İle Vakfımızın Veya Öğrencinin Bulacağı Bağışçı İle Birlikte Bursun Diğer Yarısının Da Vakıf Tarafından Tamamlanmasıyla Burs Bağlanacaktır. Bağışçı Bulunmadığı Taktirde Burs Süreci Başlamaz. 01 Mayıs 2019 Tarihine Kadar Başvurular Öğrenci Silmediği Müddetçe Saklı Tutulacaktır.

İletişim Bilgileri: Bağdat Caddesi No: 15 Keylan İş Merkezi 2/8 Kızıltoprak Kadıköy İstanbul
Telefon: 0 216 363 45 97
E-Posta: info@yucelkulturvakfi.org

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Yücel Kültür Vakfı Yabancı Dil Bursları 18 İle 26 Yaş Arası Herkes Başvuruda Bulunabilir. Üniversite Öğrencisi Olma Şartı Aranmaz.

Orta Öğretim Burslarına Ferdi Başvuru Yapılmaz, Öğrenci Gruplarını Kapsar. Burs Öğrencilerin Katılacağı Ulusal Yada Uluslararası Yarışmalar, Toplantılar, Seminerler, Araştırma Projeleri, Kültür Sanat Ve Bilim Ağırlıklı Faaliyetler İçin Gerekli Yol, Yemek, Konaklama Ve Faaliyetin Giderlerini Kapsar.

Üstün Yetenek Ve Başarı Bursu 28 Yaşına Kadar Olan Herkese Yıl Boyunca Açıktır. Burs Kültür, Sanat, Spor Alanlarında Başarılı İmkanları Olmayanların Çalışma Veya Projelerine Sağlanan Tek Seferlik Maddi Destektir.

Yüksek Lisans – Doktora Bursuna Başvurular Yıl Boyunca Yapılabilir. Burslara 33 Yaşından Büyük Olmayanlar Başvurabilir. Verilen Destek Tek Seferlik Olup, Her Türlü Bilim Dalındaki Araştırma, Çalışma Yada Projelere Verilebilir.

Yücel Kültür Vakfı Lisans Yarım Elma Bursları Başvuruları Her Yıl 15 Ağustos İle 15 Ekim Tarihleri Arasında Online Olarak Alınır.
Web Sitesi: https://www.yucelkulturvakfi.org

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ