28.05.2020 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

TURAV Türk Anadolu Vakfı Bursu

TURAV Türk Anadolu Vakfı Bursu

TURAV Türk Anadolu Vakfı Bursu

TURAV Türk Anadolu Vakfı Bursu 2019-2020 Eğitim Öğretim Döneminde Burs Başvurusu Alınmayacaktır. Burs Başvuruları  Şahsen Vakfın Merkezine Şahsen Başvurularak Yapılacaktır. Vakıf Resmi Tatil Günleri Ve Pazar Günleri Kapalıdır, Cumartesi Günleri İse 14:30’a Kadar Açıktır. Posta, Faks Veya İnternet Üzerinden Başvuru Alınmamaktadır. Burs Kasım İle Haziran Ayları Arasında 8 Ay Süre İle Verilmektedir. Önceki Dönemlerden Burs Alanların 28 Eylül 2019 Tarihine Kadar Belgelerini Teslim Etmesi Gereklidir.

İletişim Bilgileri: Sahibiata Mahallesi Küçükarmağan Sokak No: 7/1 Meram Konya
Telefon Numarası: 0 332 351 23 70 Ve 0 332 351 14 99
Faks: 0 332 351 21 05
E-Posta: bilgi@turkanadoluvakfi.org

TURAV Türk Anadolu Vakfı Bursu Başvuru Koşulları
-Burs Konya Selçuk Ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Lisans Öğrencilerine Verilir. (İkinci Öğretim Öğrencilerine Burs Verilmez)
-Konya İli Dışında, Konya İlçelerinde Eğitim Gören Öğrencilere, Ön Lisans Ve İkinci Öğretim Öğrencilerine Burs Verilmez.
-KYK Bursu Alanlara Burs Verilmez
-Burs Tutarı Vakıf Yönetimince Belirlenir
-Başvuru Sonuçları Kasım Ayında Açıklanır

Diğer Vakıf, Dernek, Kurum, Kuruluşların Öğrenci Burslarını Görmek İçin Buraya Tıklayın.

Burs Başvurusu İçin Yeni Kayıt Olan Öğrenciler ÖSYM Sonuç Çıktısı, Ara Sınıf Öğrencileri Notlarını Gösteren Transkript Belgesini 15 Ekim Tarihine Kadar Teslim Etmelidir.
Burs Almaya Hak Kazanlardan İstenilen Belgeler
-Yeni Kayıt Olanlar Yeni Tarihli Öğrenci Belgesi, Ara Sınıf Öğrencileri Transkript
-Savcılık Kağıdı
-Vakıflar Bankası Hesap Numarası (İBANLI)

Daha Önceden Burs Alan Öğrencilerin Burslarının Devam Edip Etmeyeceğine Öğrencinin Notları Ve Alt Sınıftan Kalan Derslerine Bakılarak Vakıf Yönetimince Karar Verilir.
Daha Önceden Burs Alan Öğrenciler Her Yıl Yeniden Müracaat Etmeyecek Sadece Yeni Transkript Ve E-Devlet Sitesi Üzerinden Alacakları Başbakanlık Bursu Alıp Almadıklarını Gösteren Çıktıyı Transkript İle Okullarındaki Sistemleri Açılınca Ve Yeni Yıl Derslerini Gösterir Şekilde 30 Eylül Tarihine Kadar Teslim Edecekler.
KYK Dan Burs Alan Öğrenciler Vakfımızdan Burs Kazanmış Olsa Dahi Bursları İptal Edilir.(KYK Bursunu Yeni Kazanan Öğrenciler Öğretim Yılı Boyunca Bursumuzu Almaya Devam Eder Sonraki Yıl Kayıt Yenilemede Bursu İptal Edilir.)
Vakıf Resmi Sitesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ