20.02.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Sarbak Kayra Ve Eğitim Vakfı Burs Başvurusu

Sarbak Kayra Ve Eğitim Vakfı Burs Başvurusu

Sarbak Kayra Ve Eğitim Vakfı Burs Başvurusu

Sarbak Kayra Ve Eğitim Vakfı Burs Başvuruları Her Yıl Eylül Ayının İlk Haftasında Yapılmaktadır. Burs Başvuruları Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Yapılmaktadır. Burs Başvurusu Eylül Ayı Sonunda Sona Ermektedir.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı İçin 16 Öğrenciye Burs Verilecektir. Sarbak Vakfı Tıp Fakültesi, Hukuk Fakültesi Ve Mühendislik Fakültesi Öğrencilerine Burs Vermektedir.

Sarbak Vakfı Karşılıksız Bursu Yılda 9 Ay Süre İle Aylık 350 Türk Lirası Olarak Ödenir.
Burs Ekim Ayında Ödenmeye Başlamaktadır.

Sarbak Kayra Ve Eğitim Vakfı Tarafından Her Yıl Yeniden Tespit Edilen Ve İlan Edilecek Kontenjan, Tutar Ve Sürelerde Verilecek Karşılıksız Burslarla İlgili Lisans, Tezli Yüksek Lisans Öğrencilerine Vakfımız Tarafından Verilecek Burslar Toplam Kontenjana Dahil Olup Bu Kontenjanın En Fazla % 20’si Kadarı Da SARBAK METAL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Çalışan Personelinin Çocuklarına Burs Olarak Verilecektir.

Bu Burs % 20 Lisans Veya Lisansüstü Şeklindedir. %10 Kontenjan Mütevelli Heyeti Başkanına Projelendirmek Üzere Ayrılır. Projelendirilemeyen Bursiyer Sayısı Vakfın Burs Yönetmenliğinde Olduğu Şekilde Değerlendirilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Burs İmkanından Yararlanmak İsteyen Öğrencilerin Başvuruları Her Yıl Eylül Ayının Başından İtibaren Vakfımıza Yapılmakta Olup, Başvurular Eylül Sonunda Bitmektedir.Burs Bağlanması Başvuruların Kabulü İle Birlikte Ekim Ayında Başlar.

Sarbak Kayra Ve Eğitim Vakfı Burs Komitesi Tarafından Yapılan Değerlendirme İle Aday Ve Yedek Olarak Belirlenen Bursiyerler Arasından Adayların Başarı Durumları Ve Maddi Desteğe İhtiyaçları Esas Alınarak Belirlenir.

Burs Başvurusu Kabul Edilen Adaylardan İstenilen Belgeler
ÖSYM Belgesi
Öğrenci Belgesi
Savcılık Kağıdı
Vukuatlı Nüfus Kayıt Belgesi
Tapu Kaydı
Kira Kontratı
Transkript
Anne A4 / Baba A4
Özürlü Belgesi (Zorunlu Değil)
Şehitlik Belgesi (Zorunlu Değil)

Burs Taahhütnamesi İçin Tıklayın.
Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ