16.05.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İstanbul Niksarlılar Derneği Burs Başvurusu Başladı

İstanbul Niksarlılar Derneği Burs Başvurusu Başladı

İstanbul Niksarlılar Derneği Burs Başvuruları

İstanbul Niksarlılar Derneği Bursları 2020-2021 Burs Başvuruları Online Olarak Alınacak. Burs Başvuruları Derneğin Sitesi Üzerinden Online Olarak Yapılacak, Elden Veya Posta Yoluyla Burs Başvurusu Alınmayacak. Burslar Eğitim Öğretim Dönemi Boyunca Ekim Ve Haziran Aylarında Ayın 10 Ve 14’ü Arasında Öğrencilerin Banka Hesaplarına Yatırılır.

İstanbul Niksarlılar Derneği Bursları Burs Duyurusu

• Burs Başvuruları yalnızca www.niksarder.com internet sitemizden, web üzerinden yapılacak olup, elden ya da bir başka yolla başvuru alınmayacaktır. Başvurular aşağıdaki “İstanbul Niksarlılar Derneği Burs Başvuru Formu” ile internet üzerinden yapılacaktır.

• Derneğimize Burs Başvurusu yapacak öğrencinin kendisi ya da anne-babasından en az birinin doğum yeri veya nüfusa kayıtlı olduğu ilçe NİKSAR olması gerekmektedir. Nüfusta kendi, anne ya da babasının nüfus kaydı Niksar olmayanların başvuruları dikkate alınmayacak, değerlendirmeye alınsalar dahi Niksar’la alakaları olamayan öğrencilere burs verilmeyecektir. ( 1991 yılına kadar Niksar’a bağlı bir belde iken ilçe statüsü alan Başçiftlik ve köylerinden olan öğrencilerimizin anne-babalarının doğum tarihlerinde Niksar’lı olduklarından başvuruları kabul edilecektir. )

• Burslar 4 yıl ve üzeri üniversitede okuyanlar için verilmektedir. 2 yıllık yüksek okullar için yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

• Özel/Vakıf üniversitelerinde okuyan ya da okuyacak öğrencilerden Tam Burslu okuyanlar dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

• Geçen öğretim yılında derneğimizden burs almakta olan öğrencilerimiz bu yıl tekrar burs almak için Burs Başvuru Formunu dolduracak yeniden başvuru yapacaklardır. Değerlendirme sonucu yeniden burs alma hakkı kazandıkları takdirde okullarından başarılarını gösterir transcript istenecektir. Aksi halde bursları geçersiz olacaktır.

• Lütfen formdaki tüm sorulara özenle cevap veriniz, özellikle belirtmek istediğiniz özel durumunuzu en alt kısımdaki belirtilen yere yazınız, özel durumunuzu belirtmeniz önemlidir, bu bölümdeki ve tüm formdaki bilgiler burs komisyonumuzca değerlendirilme dışında kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

• Başvurunun kabulü sonrası vermiş olduğunuz bilgilerin, belgeler ile doğrulatılacağını unutmayarak doğru bilgilerle formu doldurunuz.

• Online başvuru dışında elden ya da posta yolu ile başvuru alınmayacaktır.

• Burslar ve başvurularda karşılaşacağınız her tür soru ve bilgi ile ilgili her gün 10.oo – 19.oo saatleri arası 216 330 34 60 no’lu telefonlardan bilgi alabilir, niksarlilardernegi@hotmail.com ya da facebook.com/istanbulniksarlilardernegi sayfalarımıza bize yazabilirsiniz.

• İstanbul Niksarlılar Derneği’nin bursları karşılıksız olup, burs kaynakları gönlü zengin Niksar’lı hemşehrilerimiz tarafından karşılanmakta, ihtiyaç sahibi, başarılı Niksar’lı öğrencilerimize her yıl yüzlerce başvuru arasından titizle seçilerek verilmektedir. Lütfen vereceğiniz doğru bilgilerle, burslarımızın amacına uygun verilmesine siz de katkıda bulununuz.

Başvurular 15 Eylül – 9 Ekim 2020 (Saat 22:00) Tarihleri Arasında Alınacak.
Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ