<style>.lazy{display:none}</style>Gaziantep Eğitim Ve Hizmet Vakfı Burs Başvurusu
23.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Gaziantep Eğitim Ve Hizmet Vakfı Burs Başvurusu

Gaziantep Eğitim Ve Hizmet Vakfı Burs Başvurusu

Gaziantep Eğitim Ve Hizmet Vakfı Burs Başvurusu

Gaziantep Eğitim Ve Hizmet Vakfı Orta Öğretim Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. 1980 Yılında Kurulan Vakıf  Eğitim Öğretim Döneminde Yardıma Muhtaç Ve Başarılı Yüksek Öğrenim, Orta Öğretim Ve Özel Öğrenciye Olmak Üzere 383 Öğrenciye Burs Vermiştir.

Burs Süresi Miktarı
Yılda 9 Ay Süre İle Ekim Ve Haziran Aylarında Ödenecek.

2023-2024 Dönemi Kayıt Yenileme Dönemi Başladı.
Vakfımızın; 2023-2024 yeni Eğitim ve Öğretim döneminde öğrenimlerine devam eden bursiyerlerimizin burslarının devam etmesi için, 2023-2024 Dönemi bir üst sınıfa geçtiğini gösteren “Öğrenci Belgesi” ve geride bıraktığı önceki dönemlere ait ders başarı notu durumunu gösteren “Transkript” (Not Durum Belgesi)’ni okulların açılmasından itibaren, okul öğrenci kayıt sisteminde Bir üst sınıfa geçiş güncellemesi yapılmasına müteakiben en geç Ekim ayının 20’ sine kadar elden veya zarf içerisinde kargo (posta) ile vakıf merkezine iletmeleri zorunlu olup, eksik ve açıklamadaki kriterlere uymayan belgeler değerlendirmeye alınmayacaktır.

(İstenilen resmi belgelerin, fotokopi olmaması! tamamının okuldan onaylı, ıslak imzalı, asıl suretlerinin veya e-Devlet’ ten alınan e-İmzalı, barkodlu (Karekod) belgeler olması gerekmektedir. Ayrıca, faks, e mail, whatsapp vs. yoluyla iletmek geçersizdir!) Belirtilen kayıt yenileme tarihinden sonra, belirtilen Ek Süre İçerisinde kaydını yenileyen ve dosyasındaki önemli eksik belgeyi tamamlayan öğrencilerin burs ödemeleri geriye dönük ödenmemekte olup, sıradaki aylık burs ödemesinden itibaren ödenir.

“Vakıf Burs Yönetmeliği” doğrultusunda, aktif öğrenimine devam ettiğine dair, bir üst sınıfa geçtiğini güncellemek üzere kayıt yenilemeyen ve yeni burs kaydı yapılıp, dosyasında önemli eksik belge bulunan bursiyer öğrencilerin bursları ödenmemektedir.

Ads

İletişim Adresi: Yeditepe Mahallesi Yeşilvadi Bulvarı No: 386 Özel Erdem Koleji Kampüsü İçerisi Şahinbey / Gaziantep
Mail: ehv@ehv.org.tr

Detaylı bilgi için “Gaziantep Eğitim ve Hizmet Vakfı Burs Yönetmeliği” ne bakmanız veya vakıf yetkilileri ile irtibata geçmeniz önemle rica olunur.
Web: www.ehv.org.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Pınar dedi ki:

  Lise mezuna kalan öğrencilere burs veriliyor mu

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   burs başvurusu aktif değil, burs koşullarında başarılı öğrenciler olarak belirtilmiş.

 2. feyza dedi ki:

  buradan burs alan biri başka vakıflardan da alabilir mi

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   resmi sitesinde bu konuda bir bilgi bulunmuyor. telefon yada mail ile bilgi alınız.

BİR YORUM YAZ