28.06.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Buca Hacı Ahmet Tatari Kyk Erkek Yurdu

ADRES
Gaziler Mahallesi 1086 Sokak No: 7 Evka-1 Buca İzmir
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İzmir Buca Hacı Ahmet Tatari Kyk Erkek Yurdu

İzmir Buca Hacı Ahmet Tatari Kyk Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri, Adres Ve Telefonu. İzmir KYK Erkek Öğrenci Yurtları.
Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yurtkur Kyk Yurt, İzmir Buca İlçesi Hacı Ahmet Tatari Erkek Öğrenci Yurdu Tek Bloktan Oluşmaktadır.

İletişim Bilgisi
Adresi: Gaziler Mahallesi 1086 Sokak No: 7 Evka-1 Buca İzmir
Telefon Numarası: 0 232 420 51 60 – 0 232 420 51 64

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.
Yurt Hakkındaki Yorumlarınızı Yorumlar Sekmesinden Yapabilirsiniz. Yurdun Harita Konum Bilgisi İçin Konum Sekmesine Tıklayın. Yurt Resimleri İçin Foto Galeri Sekmesine Tıklayın.

Buca Hacı Ahmet Tatari Kyk Erkek Yurdu Buca Hacı Ahmet Tatari Kyk Erkek Yurdu Buca Hacı Ahmet Tatari Kyk Erkek Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

  1. Evren şener dedi ki:

    Yurtta bu sene kalmaya başladım. 275 TL ücret ödüyoruz. Bu yurt 100 TL’yi bile hak etmiyor. Kaloriferler yeterince yanmıyor. Daracık odada 6 kişi kalıyoruz. Hijyene dair en ufak bir emare bile barındırmayan pis, kötü, mide bulandıran bir yurt. Beşinci katta kalıyorum, sadece bir lavabonun kiliti çalışıyor. Tüm kat o lavaboyu kullanıyor. Ayrıca lavaboların üstünden idrar damlıyor. Kantin fiyatlarından bahsetmek gerekirse; gereksiz pahalı ve yemekler hep aynı aynı olmakla beraber lezzetsiz, soğuk. Dışarıdaki marketler kantin fiyatlarından daha ucuz. Bir dilim salam 2.5 TL bir küçük meyvesuyu 2.5 TL vs. Tüm dünyanın mücadelesini vermiş olduğu Covid-19 virüsünde bu yurdun açık kalması herkes için çok riskli ve içler acısı bir durumdur. Yurda kayıt yapıldıktan 1.5-2 ay sonra dezenfektan takılır mı? hijyen bu kadar önemsizleştirilir mi? İnsanların hayatı bu kadar kolay hiçe atılır mı? Anlamış değilim. Uzun lafın kısası gönül isterdi ki teşekkür edelim, minnet duyalım ama yurdun gerçekten hiç güzel yanı yok. Zaruret gerektiren durumlar bile yerine getirilmiyorken güzellik aramak kime kalmış ki. Allah kurtarsın bizi.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ