28.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ Öğrenci Yurtları

İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ Öğrenci Yurtları

İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ Öğrenci Yurtları

İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ Öğrenci Yurtları 4.706 Kişi Kapasitelidir. İTÜ Öğrenci Yurtları Gümüşsuyu, Ayağaza Ve Tuzla Yerleşkeleri İçerisinde Bulunmaktadır.
İTÜ Öğrenci Yurtları Odaları Suit Oda, Tek Kişilik Odalar, İki Ve Üç Kişilik Odalardan Oluşmaktadır. Yurtların Odalarında Telefon Ve İnternet Bağlantıları Bulunmaktadır. Yurt Binalarında Televizyon Odaları, Oturma Mekanları, Etüt Salonları, Ütü Odaları, Mutfak Ve Çamaşır Yıkama Odaları Bulunur. Yurtlarda 24 Saat Sıcak Su, Güvenlik Ve Temizlik Hizmeti Verilir.

İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ Öğrenci Yurtları Öncelik İlk Defa İstanbul Teknik Üniversitesini Kazanlara Verilir. İstanbul Teknik Üniversitesini Yeni Kazanan Asil Ve Yedek Listeler Oluşturulduktan Sonra Ara Sınıflardaki Öğrencilerin Başvuruları, Not Ortalamaları Ve Başvuru Tarihleri Dikkate Alınarak Değerlendirilir. Öncelik İl Dışından Gelen Öğrencilere Verilir.

İTÜ Öğrenci Yurtları Yeni Kayıt.

İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ Öğrenci Yurtları

Arıoğlu Kız Öğrenci Yurdu
Ayazağa Kampüsü İçerisinde Bulunan Arıoğlu Kız Öğrenci Yurdu, 60 Kişilik Kapasiteyle Öğrenciler İçin Tahsis Edilmiş Modern Bir Yurttur. Odalar Tek Kişilik Olup, Her Odada İnternet Bağlantısı Ve Telefon Mevcuttur. Öğrencilere Daimi Sıcak Su, İçmek İçin Kaynak Suyu, 24 Saat Güvenlik Ve Her Gün Temizlik Hizmeti Sunulmaktadır. Her Katta Ortak Kullanımlı Oturma Mekanları, Her Koridorda Mutfak, Çamaşır Yıkama-Kurutma Ve Ütü Odaları Bulunmaktadır. Ayrıca Yurtta Ortak Kullanımlı TV Odası Mevcuttur.İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ Öğrenci Yurtları
Ayşe Birkan Kız Öğrenci Yurdu
Ayşe Birkan Yurdu, 60 Kişilik Kapasitesiyle Ayazağa Kampüsü İçerisinde Kız Öğrenciler İçin Büyük Çapta İmkanlar Sunan Modern Bir Yurttur. Odalar Tek Kişilik Olup, Her Odada İnternet Bağlantısı Ve Telefon Mevcuttur. Öğrencilere Daimi Sıcak Su, İçmek İçin Kaynak Suyu, 24 Saat Güvenlik Ve Her Gün Temizlik Hizmeti Sunulmaktadır. Her Katta Ortak Kullanımlı Oturma Mekanları, Her Koridorda Mutfak, Çamaşır Yıkama,Kurutma Ve Ütü Odaları Bulunmaktadır. Ayrıca Yurtta Ortak Kullanımlı TV Odası Mevcuttur.
İTÜ Öğrenci Yurtları Ayşe Birkan Kız Öğrenci Yurdu

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Ayazağa Kız Öğrenci Yurdu
Ayazağa Kız Öğrenci Yurdu’nun Kapasitesi 144 Kız Öğrencidir. Yurt İçinde 24 Saat Güvenlik, İçme Suyu Ve Daimi Sıcak Su Mevcuttur. Ayazağa Yurdu Odaları Üçer Kişiliktir. Her Katta Ortak Kullanımlı Mutfak, Banyo Ve Tuvalet Mevcuttur. Her Katta Ortak Kullanımlı Etüd Odaları Vardır. Yurtta Öğrencilerin Kullanımına Açık Televizyon Odası, Çamaşır Yıkama-Kurutma Ve Ütü Odası Mevcuttur. Odalarda İnternet Bağlantısı Mevcuttur. Her Katta Ortak Kullanımlı Telefonlar Yine Öğrencilerin Hizmetine Sunulmuştur.
İTÜ Yurtları Ayazağa Kız Öğrenci Yurdu

Ferhunde Birkan Kız Öğrenci Yurdu
Ferhunde Birkan Yurdu, 360 Kişilik Kapasitesiyle Ayazağa Kampüsü İçerisinde Kız Öğrenciler İçin Büyük Çapta İmkanlar Sunan Modern Bir Yurttur. Yurt Odaları Dörder Kişiliktir. Odalarda İnternet Bağlantısı Ve Telefon Mevcuttur. Her Katta Mutfak, Banyo Ve Tuvalet Bulunmaktadır. Her Katta Ortak Kullanımlı Etüd Odaları Vardır. Yurt İçinde Öğrencilerin Kullanımına Açık Oturma Ve Tv Odası Bulunmaktadır. Yurdun Çamaşır Odası, Ütü Odası Bulunmakta Olup, Bundan Farklı Olarak Yurtta 24 Saat Güvenlik, Daimi Sıcak Su, Kaynak İçme Suyu Ve Her Gün Temizlik Hizmeti Verilmektedir. Yurt İçinde Oturma Grupları, Televizyon Odaları Bulunmaktadır.
İTÜ Yurtları Ferhunde Birkan Kız Öğrenci Yurdu

Gölet Öğrenci Yurtları
Gölet Yurtları Toplam 670 Öğrenci Kapasiteli, 12 Binadan Oluşmakta Ve Modern Donanımı, Güzel Manzarası İle Lüks Bir Yurt Niteliği Taşı- Maktadır. Her Binada 6 Daire, Her Dairede 4 Oda Ve Her Odada 2’şer Yatak Bulunmaktadır. Gölet Yurtları’nın Odaları Tamamen Modern Eşyalar- La Donatılmış Olup Odalarda Telefon Ve İnternet Bağlantısı Bulunmaktadır. Her Binada Televizyon Odaları Ve Dairelerde Ortak Kullanıma Açık Oturma Mekanları Mevcuttur. Her Dairede Kendi İçinde Kullanılabilen Mutfak Ve Banyo/Lavabo Bulunmaktadır. Gölet Yurtları’nda Her Binada Çamaşır Yıkama Ve Ütü Odaları Hizmeti Verilmektedir. Her Binada Daimi Sıcak Su, İçmek İçin Kaynak Suyu, 24 Saat Güvenlik Ve Her Gün Temizlik Mevcuttur. Yurt İçindeki Standart Odaların Dışında Her Blokta Bağışçı Süiti, İdareci Odası, Tek Kişilik Ve İki Kişilik Süit Odalar Bulunmak- Tadır. Gölet Yurtları Eşsiz Göl Manzarasıyla Yurtta Kalan Herkes İçin Görsel Bir Ortam Sunmaktadır.
İTÜ Yurtları Gölet Yurdu

Gök Erkek Öğrenci Yurdu
Ayazağa Kampüsü İçerisinde Bulunan Gök Erkek Öğrenci Yurdu, 60 Kişilik Kapasiteyle Erkek Öğrenciler İçin Büyük Çapta İmkanlar Sunan Modern Bir Yurttur. Odalar Çift Kişilik Olup, Her Odada İnternet Bağlantısı Ve Telefon Mevcuttur. Öğrencilere Daimi Sıcak Su, İçmek İçin Kaynak Suyu, 24 Saat Güvenlik Ve Her Gün Temizlik Hizmeti Sunulmaktadır. Her Katta Ortak Kullanımlı Oturma Mekanları, Her Koridorda Mutfak, Çamaşır Yıkama-Kurutma, Ütü Odaları Bulunmaktadır. Ayrıca Yurtta Ortak Kullanımlı Tv Odası Mevcuttur.
itü yurtları Gök Erkek Öğrenci Yurdu

Gümüşsuyu Erkek Öğrenci Yurdu
Gümüşsuyu Yurtları’nın Kapasitesi 242 Kişidir. Yurtta 24 Saat Güvenlik, Her Gün Temizlik Hizmeti, Daimi Sıcak Su Ve İçmek İçin Kaynak Suyu Hizmetleri Mevcuttur. Gümüşsuyu Yurtları Odaları Üçer Kişiliktir. Odalarda Ve Etüt Salonlarında İnternet Bağlantısı Ve Telefon Mevcut Olup, Oda İçerisinde Banyo Ve Tuvalet Bulunmaktadır. Yurtta Ortak Çalışma Mekanları, Çamaşır Yıkama-Kurutma Ve Ütü Odaları, Ortak Kullanımlı Mutfak Ve Oturma Mekanları Bulunmaktadır.
İTÜ Yurtları Gümüşsuyu Erkek Öğrenci Yurdu

Gümüşsuyu Kız Öğrenci Yurdu
Gümüşsuyu Kampüsü İçerisinde, Boğaz Manzaralı, 44 Kişi Kapasiteli, 3 Kişilik, 2 Kişilik Ve Tek Kişilik Olmak Üzere Toplam 16 Odalı, 2 Adet Etüt Salonu, Yemek, Dinlenme, Televizyon Odası, Tüm Oda Ve Etüt Salonlarında İnternet Bağlantısı, Daimi Sıcak Su, Öğrencilerin Kullanacağı Ve İçinde 3 Adet Buzdolabı Bulunan Mutfak, Çamaşırhane Bulunan Ve Ütü Yapma Olanakları Mevcut Olan Gümüşsuyu Kız Öğrenci Yurdu, Güvenli, Sıcak Ve Sevimli Ev Ortamındadır.
Gümüşsuyu Kız Öğrenci Yurdu

Vadi Yurtları
Vadi Yurtları Toplam 1537 Öğrenci Kapasiteli, 4 Binası İle Öğrencilere Lüks Ve Huzurlu Bir Ortam Oluşturmaktadır. Yurt Odaları Üçer Kişiliktir. Odalarda Her Öğrenci İçin Giysi Dolabı, Kütüphane Olarak Kullanabileceği Dolap Ve Raflar Mevcuttur. Her Katta Ortak Çalışma Alanları Ve Her Binada Ortak Kullanıma Açık Televizyon Odası Bulunmaktadır. Vadi Yurtları’nda Her Katta Ortak Kullanımlı Banyolar Ve Tuvaletler Bulunmaktadır. Ayrıca Bütün Öğrencilerin Kullanabileceği Genel Bir Çamaşır Yıkama-Kurutma Odası Bulunmaktadır. Vadi Yurtları’nda Öğrencilere Daimi Sıcak Su, İçmek İçin Kaynak Suyu, 24 Saat Güvenlik Ve Her Gün Temizlik Hizmeti Sunulmaktadır. Kantin Ve Yemekhanesiyle Öğrencilere Her Gün Hizmet Vermektedir. Kantinde Ücret Karşılığı Sabah Kahvaltısı Hizmeti Verilmektedir. Kantinde Televizyon, Bilardo Masaları Ve Benzeri Oyunlar Bulunmaktadır.
İTÜ Yurtları Vadi Yurtları

Mezunlar Erkek Öğrenci Yurdu
Mezunlar Erkek Öğrenci Yurdu 4 Katlı Olup Toplam 104 Öğrencimize Hizmet Vermektedir. Her Kat 7 Daireden Oluş- Maktadır. Dairelerimizin İçinde 2’şer Kişilik 2 Oda Ve Ortak Kullanımlı Mutfak Bulunmaktadır. Oda İçerisinde Kitaplık, Çalışma Masası, Bazalı Yatak, Ofis Sandalyesi Mevcuttur. Daire Ortak Alanlarında Buzdolabı, Amerikan Mutfak, Ankastre Ocak, Mutfak Tabureleri Ve 1 Adet 2’li Koltuk Bulun- Maktadır.
İTÜ Mezunlar Erkek Öğrenci Yurdu

Verda Üründül Kız Öğrenci Yurdu
Verda Üründül Kız Öğrenci Yurdu, Ayazağa Kampüsü İçerisinde Yer Alan 111 Öğrenci Kapasiteli, Üçer Kişilik Odaları İle Gerek Konumu Gerekse İç Düzenlemeleri İle Konforlu Bir Yurttur. Yurt Binası İçinde Öğrencilerin Her Türlü İhtiyacına Cevap Verebilecek; Yemek Salonu, Etüd Odaları, Ütü Odası, Çamaşır Ve Kurutma Makinaları Yer Almaktadır. Daimi Sıcak Su, İçmek İçin Kaynak Suyu, 24 Saat Güvenlik Ve Her Gün Temizlik Hizmeti Öğrencilerin Kullanımına Sunulmuştur. Her Odada İnternet Bağlantısı Ve Telefon Mevcuttur.
İTÜ Verda Üründül Kız Öğrenci Yurdu

Altan Edige Kız Öğrenci Yurdu
Ayazağa Kampüsü İçerisinde Bulunan Yurdumuz, 298 Öğrenci Kapasiteli, Kız Öğrenciler İçin Büyük Çapta İmkanlar Sunan Modern Bir Yurttur. Odalar İkişer Kişilik Banyolu, Tuvaletli Olup, Her Odada İnternet Bağlantısı Mevcuttur. Daimi Sıcak Su, İçmek İçin Kaynak Su, 24 Saat Güvenlik Ve Her Gün Temizlik Hizmeti Öğrencilerin Kullanımına Sunulmuştur. Her Katta Ortak Kullanımlı Oturma Mekanları, Her Koridorda Mutfak, Çamaşır Yıkama-Kurutma, Ütü Odaları Ve Etüt Salonları Bulunmaktadır. Ayrıca Yurtta Ortak Kullanımlı Tv Odası Mevcuttur.
İTÜ Altan Edige Kız Öğrenci Yurdu

Prof. Dr. Ali İhsan Aldoğan Kız Öğrenci Yurdu
Ayazağa Kampüsü İçerisinde Bulunan Yurdumuz, 298 Öğrenci Kapasitesi İle Kız Öğrenciler İçin Büyük Çapta İmkanlar Sunan Modern Bir Yurttur. Odalar İkişer Kişilik Banyolu, Tuvaletli Olup, Her Odada İnternet Bağlantısı Mevcuttur. Daimi Sıcak Su, İçmek İçin Kaynak Su, 24 Saat Güvenlik Ve Her Gün Temizlik Hizmeti Öğrencilerin Kullanımına Sunulmuştur. Her Katta Ortak Kullanımlı Oturma Mekanları, Her Koridorda Mutfak, Çamaşır Yıkama-Kurutma, Ütü Odaları Ve Etüt Salonları Bulunmaktadır. Ayrıca Yurtta Ortak Kullanımlı Tv Odası Mevcuttur.
İTÜ Prof. Dr. Ali İhsan Aldoğan Kız Öğrenci Yurdu

Zeynep Birkan Kız Öğrenci Yurdu
Zeynep Birkan Yurdu, 70 Kişilik Kapasitesiyle Ayazağa Kampüsü İçerisinde Kız Öğrenciler İçin Büyük Çapta İmkanlar Sunan Modern Bir Yurttur. Odalar Tek Kişilik Olup, Her Odada İnternet Bağlantısı Ve Telefon Mevcuttur. Öğrencilere Daimi Sıcak Su, İçmek İçin Kaynak Suyu, 24 Saat Güvenlik Ve Her Gün Temizlik Hizmeti Sunulmaktadır. Her Katta Ortak Kullanımlı Oturma Mekanları, Her Koridorda Mutfak, Bina Genelinde Çamaşır Yıkama-Kurutma Ve Ütü Odaları Bulunmaktadır. Ayrıca Yurtta Ortak Kullanımlı Tv Odası Mevcuttur.
Zeynep Birkan Kız Öğrenci Yurdu

Binali Yıldırım Erkek Öğrenci Yurdu
Binali Yıldırım Erkek Öğrenci Yurdu, 648 Kişilik Kapasitesiyle Tuzla Kampüsü İçerisinde Öğrenciler İçin Büyük Çapta İmkanlar Sunan Modern Bir Yurttur. Odalar Üçer Kişilik Olup Kişisel Dolap, Çalışma Masası, Kanepe, Duş Ve Tuvalet Mevcuttur. Her Sınıfın Odaları, Çalışma Salonlar Ve Dinlenme Salonları Ayrıdır. Öğrencilere Daimi Sıcak Su, İçmek İçin Kaynak Suyu, 24 Saat Güvenlik Ve Her Gün Temizlik Hizmeti Sunulmaktadır.
İTÜ Binali Yıldırım Erkek Öğrenci Yurdu

YURT ADI

TELEFON NUMARASI
FAKS NUMARASI
Ali İhsan Aldoğan Kız Öğrenci Yurdu (A Blok)0 212 285 74 52-53-540 212 285 74 51
Altan Edige Kız Öğrenci Yurdu0 212 285 74 500 212 285 74 27
Arıoğlu Kız Öğrenci Yurdu0 212 285 71 540 212 276 13 66
Ayazağa Kız Öğrenci Yurdu0 212 285 60 00-020 212 285 60 01
Ayşe Birkan Kız Öğrenci Yurdu0 212 285 71 71 – 720 212 285 71 70
Ferhunde Birkan Kız Öğrenci Yurdu0 212 285 71 61-640 212 285 71 60
Gök Öğrenci Yurdu0 212 285 71 46-470 212 276 13 66
Gölet Öğrenci Yurtları0 212 285 70 37-380 212 285 70 36
Gümüşsuyu Erkek Öğrenci Yurdu0 212 292 66 750 212 292 66 84
Gümüşsuyu Kız Öğrenci Yurdu0 212 292 66 750 212 292 66 84
İMKB Erkek Öğrenci Sitesi (Vadi Yurtları)0 212 285 71 060 212 285 71 07
Verda Üründül Kız Öğrenci Yurdu0 212 285 15 920 212 286 30 08
Zeynep Birkan Kız Öğrenci Yurdu0 212 285 73 740 212 285 60 01
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ