07.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İzmir Urla KYK Yüksek Öğrenim Erkek Yurdu

ADRES
Gülbahçe Mahallesi Gülbahçe Caddesi No: 3/A İYTE Urla İzmir
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İzmir Urla KYK Yüksek Öğrenim Erkek Yurdu

İzmir Urla Kyk Yüksek Öğrenim Erkek Yurdu İletişim Bilgileri, Adresi Ve Telefon Numarası. Gençlik Ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu İzmir Urla Erkek Öğrenci Yurdu 24 Bloktan Oluşmaktadır. Yurt 576 Öğrenci Kapasitelidir.

İletişim Bilgileri:
Adres: Gülbahçe Mahallesi Gülbahçe Caddesi No: 3/A İYTE (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü) Kampüsü Urla İzmir
Telefon Numarası: 0 232 765 91 10 Ve 0 232 765 91 13

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

İzmir Urla KYK Yüksek Öğrenim Erkek Yurdu İzmir Urla KYK Yüksek Öğrenim Erkek Yurdu İzmir Urla KYK Yüksek Öğrenim Erkek Yurdu

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ