23.07.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Boldav Vakfı Burs Başvurusu

Boldav Vakfı Burs Başvurusu

Boldav Vakfı Burs Başvurusu

Boldav Vakfı Burs Başvurusu Başvuru Formu Ve Taahhütname’nin Bilgisayar Ortamında Doldurulup Başvuruda İstenilen Belgelerle Birlikte E-Posta Gönderilmesiyle Yapılacak. Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Bursu 8 Ay Süre İle Kasım Ve Haziran Aylarında Ödenecek.

Başvuruda Aranacak Öğrencilik Şartlar
1- Anne-Baba veya kendisinin doğum yerinin Bolvadin olması (kasaba ve köyler dâhil)
2- Başarılı olmak (Sınıfını Doğrudan Geçmek)
3- Yardıma muhtaç olmak,
4- Aynı aileden ikinci bir kişinin (kardeş) Vakıf bursiyeri olmaması.
5- Burslarımız; yönetmelik gereği 4 YILLIK LİSANS öğrencilerine verilmektedir
Bu itibarla; ‘’Türkiye ve K.K.T.C. dışındaki yabancı ülkelerdeki öğrencilerin, Anadolu Üniversitesi gibi Uzaktan ve İnternetten Eğitim gibi örgün eğitim dışında kalan Açık Öğretim, İki Yıllık Meslek Yüksek Okulu öğrencilerin, Vakıflar Genel Müdürlüğü’nden muhtaç aylığı alan öğrencilerin, Tek dersten dahi olsa sınıf tekrarı yapanlar veya eğitim öğretim süresini tamamlamış öğrencilerin, Tam veya Yarı Burslu olsalar dahi Özel veya Vakıf Üniversitelerinde okuyan öğrencilerin, Polis Akademisi ve askeri okul öğrencileri, Yüksek Lisans, Doktora vb. lisansüstü çalışma yapan öğrencilerin’’ burs müracaatları kabul edilmeyecektir,

– Talep edilen bütün bilgilerin doldurulması zorunludur. Eksik veya yanlış bildirimde bulunduğu tespit edilenlerin başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru Form Asıllarının Gönderilmesi
boldava@gmail.com Adresine Mail İle Göndereceğiniz Burs Başvuru Formları Vakfımız Burs Komisyonu Tarafından İncelendikten Sonra Burs Almaya Hak Kazanan Öğrencilerimizden Burs Başvuru Formu Ve Ek Evrak Asılları Gönderilmesi İstenecektir

BURS BAŞVURU FORMU “ imzalı şekilde formunu bilgisayar ortamında doldurarak vakfımızın boldava@gmail.com adresine mail konusu kısmına BURS MÜRACAATI ve ADI SOYADINI tam yazarak mail atmalarını rica ederiz.

Son Başvuru Tarihi 4 Ekim 2020.
Web Sitesi: http://www.boldav.org.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ