20.02.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

BEYHUDER Derneği Burs Başvurusu

BEYHUDER Derneği Burs Başvurusu

BEYHUDER Derneği Burs Başvuruları 2018-2019

BEYHUDER Derneği 2018-2019 Eğitim Öğretim Döneminde Burs Başvuruları 29 Eylül 2018 Saat 23:59’a Kadar Derneğin Resmi Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınacaktır.

BEYHUDER Derneği Burs Online Başvuru İçin Daha Önceden Üyeliğiniz Yoksa Üyelik Oluşturup Başvuru Formunu Doldurunuz. BEYHUDER Beyşehir Çevresi Kültür Ve Yardımlaşma Derneği Bursları İstanbul’da Okuyan Beyşehir, Hüyük Ve Derebucaklı Üniversite Öğrencilerine Verilmektedir. Burs Alanların Dernek Adına Haftada 4 Saat Gönüllü Olarak Projelerde Çalışması Gerekmektedir. Burs İçin Başvuran Adaylar Mülakat Sonucu Belirlenir. Burs Sonuçları Derneğin Resmi Sitesinden İlan Edilip Ayrıca Burs Almaya Hak Kazanan Öğrencilere E-Posta İle Bildirilecek.

İletişim Bilgileri: İncirli Caddesi No: 60 Kat: 3 Daire: 18 Bakırköy İstanbul
E-Posta: info@beyhuder.org

Başvuru Koşulları
İstanbul İlindeki 4 Yıl Ve Üzeri Bir Fakültede Okuyan Başarılı Bir Öğrenci Olmak (Yeni Kayıt Öğrenciler İçin Fakülteye Giriş Puan Sırasına Göre Önde Olmak)
Ara Sınıflarda Okuyanlar İçin Başarısız Dersinin Olmaması Veya Başarı Ortalaması 4 Üzerinden En Az 2.5, 100 Üzerinden En Az 60 Olup Bir Üst Sınıfa Geçme Hakkını Kazanmış Olmak. Üçten Fazla Başarısız Dersi Olanlar Başvuru Yapamaz.
Maddi İmkanlardan Yoksun Olmak, Kazanç Getiren Her Hangi Bir İşte Çalışmamak Ve Başka Bir Kurum Yada Kuruluştan Maaş, Ücret Yada Burs Almıyor Olmak.
Karakteri Ve Milli Duyguları Bakımından Sağlam Olmak
Özel Üniversiteler, İkinci Öğretim, Ekstern, Açık Öğretim, Uzaktan Öğretim, Ücretli Değişim Programları, Vakıf Üniversitelerinde Yüzde Yüz Bursu Okuyanlar Ve Evli Olanlara Burs Verilmez.

Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Mülakat Sırasında İstenilen Belgeler
Yüksek Öğrenim Yeni Kayıt Öğrencileri LYS Ve ÖSYS Sonuç Belgesi
Ara Sınıflarda Okuyan Öğrenciler Öğrenim Süresince Aldıkları Dersleri, Notları, Genel Not Ortalamasını Gösteren Öğretim Kurumundan Onaylı Not Dökümü Transkript
Başvuru Formu
Vicdani Yükümlülük Belgesi (İndirmek İçin Tıkla)
Tüm Öğrenciler; “Beyhuder Burslusu Vicdani Yükümlülük Belgesi” (Başvuru Formu Ekinde İnternetten Çıkarılacaktır.), Nüfus Müdürlüğünden Alınmış Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Ailenin İkamet Ettiği Yerleşim Yerini Gösteren İkametgah Belgesi Veya Yerleşim Yeri Adres Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Vesikalık Fotoğraf, Öğretim Kurumundan Alınmış Onaylı Öğrenci Belgesi, Öğrenci Adına Açılmış Bankamatik Hesabını Gösteren Banka Belgesi Fotokopisi, Ailenin Mali Durumunu Gösteren Belgeler (Maaş Bordrosu, Serbest Çalışanlar İçin Gelir Vergisi Beyannamesinin Fotokopisi, Emekliler İçin Aylık Maaşı Gösterir Banka Belgesi Veya Hesap Cüzdanı Fotokopisi, Geliri Olmayanlar İçin Sosyal Güvenlik Kurumundan Anne Ve Baba Adına Kayıt Olmadığına Dair Belge)

Not: Tüm İstenen Belgelerin Asılları Mülakat Sırasında Burs Komitesine Teslim Edilecektir. Mülakat Sırasında Belgelerini Getirmeyenlerin Başvuruları Kabul Edilmeyecektir.
Burs Taahhütnamesi (İndirmek İçin Tıkla)

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ