27.07.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Alucra Kalkınma Ve Eğitim Vakfı Burs

Alucra Kalkınma Ve Eğitim Vakfı Burs

Alucra Kalkınma Ve Eğitim Vakfı Burs Başvuruları

Alucra Kalkınma Ve Eğitim Vakfı Burs Başvurusu Alınmaya Başlandı. Alucra Kalkınma Ve Eğitim Vakfı Burs Başvuru Formunu Köy Veya Mahalle Derneklerine Teslim Edilmesiyle Yapılacak.

İletişim Bilgileri:
Adres: Piyalepaşa Mahallesi Kuzey Sokak No: 19/3 Beyoğlu İstanbul (34440)
Telefon: 0 212 256 07 25

Vakfımız Yönetim Kurulu tarafından Yüksek öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize 2019-2020 döneminde Vakfımızın Burs Yönergesi doğrultusunda burs verilmesi kararlaştırılmıştır.

Başvuracak öğrencilerin 4 yıllık yüksek okul veya lisans öğrencisi olmaları yada vakıf üniversitelerinde (Özel Üniversite) tam burslu olması gerekmektedir.

Açık öğretim ve 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin müracaatları kabul edilmeyecektir.

Sponsorlu

Burs Almak İçin Müracaat Etmek İsteyenler, Vakfımızın www.alucravakfi.net Adresindeki Web Sayfasında Yayımlanan Burs Yönergesini İnceleyerek Yönerge Ekindeki Başvuru Formunu En Geç 04/11/2019 İle 20/11/2019 Tarihleri Arasında Köy Veya Mahalle Derneklerine Teslim Edeceklerdir Dernekler De Teslim Aldıkları Burs Başvuru Formlarını En Geç 28 Kasım 2019 Tarihi Akşamına Kadar Vakfımıza Teslim Edeceklerdir.Vakıf Merkezine Elden, Posta İle Veya E-Posta Yolu İle Başvuru Kabul Edilmeyecektir.

Önceki Yıllarda Burs Alan Öğrencilerin De Bu Yıl Burs Alabilmeleri İçin Müracaat Etmeleri Gerekmektedir.

Başvuru Formunun Eksik Veya Yanlış Doldurulmasından Başvuran Kişi Sorumlu Olacaktır.Eksik Ve Yanlış Doldurulan Başvuru Formları Değerlendirmeye Alınmayacaktır.

Başvurular Burs Değerlendirme Komisyonu Tarafından 16/12/2019 Pazartesi Gününe Kadar İncelenerek Değerlendirildikten Sonra Burs Verilmesi Uygun Görülenlerin İsim Listesi En Geç 23/12/2019 Cumartesi Gününe Kadar Vakıf Yönetim Kuruluna Teslim Edilecektir.

Burs Ödemeleri, Burs Almaya Hak Kazananların Başvuru Formunda Yazılı Banka IBAN Numaralarına Havale Yolu İle Aylık Ödenecektir.

Telefon Ve IBAN Numaraları Burs Talep Eden Öğrencinin Şahsına Ait Olmalıdır.

Kendi Köy Derneğinden Ve Diğer Kurumlardan Burs Alan Öğrencilerin Başvuruları Değerlendirmeye Alınmayacaktır
Burs Başvuru Formu İçin Tıklayın.
Web Sitesi: http://alucravakfi.net

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ