14.07.2020 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Afrika Dostluk Derneği Burs Başvurusu

Afrika Dostluk Derneği Burs Başvurusu

Afrika Dostluk Derneği Burs Başvurusu

AD-DER Afrika Dostluk Derneği Burs Başvurusu 2019-2020 Eğitim Öğretim Döneminde 15 Eylül 2019 İle 15 Ekim 2019 Tarihleri Arasında Online Olarak Alınacak.

Afrika Dostluk Derneği (Ad-Der), Türkiye İle Afrika Kıta Ülkeleri Arasında Sosyal Ve Kültürel Bağları Güçlendirmek, Mevcut Dostluk İlişkilerini Daha Da Geliştirmek, Bu Konuda Çalışmalar Yapan Kişi Ve Kuruluşlara Destek Vermek, Türkiye’de Öğrenim Görmekte Olan Afrikalı Misafir Gençlere Ülke Ve Kültürümüzü Tanıtmak Ve Ayrıca Da Afrika Kültürünü Türkiye’ye Tanıtmak Amacıyla Çalışmalar Yapan, Politik Olmayan Ve Kâr Amacı Gütmeyen Bir Sivil Toplum Kuruluşudur.
Ad-Der, Afrikalı Gençlere Burs Ve Kalacak Yer Temini, Milli Gün Kutlamaları, Geziler, Vize, İkamet, Eğitim Fırsatları Konularında Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri Vermektedir.

Derneğimiz Her Yıl Belirli Sayıdaki Muhtaç Öğrencilere Burs Vermektedir. Yeni Öğretim Yılında Verecek Olduğumuz Burslar İçin Müracaatlar 15 Eylül -15 Ekim 2019 Tarihleri Arasında Kabul Edilecektir.

Burs Almak İsteyen Öğrenciler Aşağıdaki Burs Başvuru Formunu Doldurup Öğrenci Belgesi, Pasaport Sureti Ve Bir Fotoğraf İle Dernek Merkezine Bizzat Gelerek Teslim Edeceklerdir.

Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ