<style>.lazy{display:none}</style>Üsküdar Belediyesi Doğalgaz Faturası İstanbul Kart Desteği
02.12.2023 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Üsküdar Belediyesi Doğalgaz Faturası İstanbul Kart Desteği

Üsküdar Belediyesi Doğalgaz Faturası İstanbul Kart Desteği

Üsküdar Belediyesi Doğalgaz Faturası İstanbul Kart Desteği Başvurusu

İstanbul Üsküdar Belediyesi Doğalgaz Faturası Ve İstanbul Kart Desteği Başvuruları Nasıl Yapılacak, Eğitim Yardımı Kimlere Verilecek.

Başvuru Nasıl Yapılır
Burs Başvurusu Belediyenin Resmi İnternet Sitesindeki Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınır.

Doğalgaz Desteği Başvuru Koşulları

• İstanbul’da Bir Üniversitede Örgün Eğitime Devam Eden Önlisans, Lisans Veya Yüksek Lisans Öğrencisi Olmak
• Üsküdar Sınırları İçerisinde En Az 3 Öğrencinin İkamet Ettiği Bir Evde Kalıyor Olmak
• Normal Öğrenim Süresi İçinde Eğitimine Devam Ediyor Olmak
• İGDAŞ Abonesi Olmak
• Aylık Destek 1000 TL

İstanbulKart Desteği Başvuru Koşulları
1. Başvuru sadece Üsküdar ilçesinde ikamet edip, İSTANBUL sınırları içerisinde yer alan bir üniversitede ÖRGÜN OLARAK okuyan öğrenciler için geçerlidir. İSTANBULKART Destek Başvurusuna, sadece ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvuru yapabilir. AÇIK ve UZAKTAN EĞİTİM alanlar bu desteğe başvuru yapamayacaklardır.

Ads

2. Üsküdar ilçesinde ikamet ettiğinizi gösteren; e-devlet ‘ten alınmış “PDF formatında” ikametgâh belgesi (PDF dışında başka bir dosya türü kesinlikle kabul edilmeyecektir) Arama kısmına “Yerleşim Yeri (İkametgâh) ve Diğer Adres Belgesi Sorgulama” yazarak bu belgeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

3. Öğrenci Belgesi, e-devlet ‘den alınmış ÖRGÜN ve AKTİF öğrenci olduğunuzu gösterir belge (PDF dışında başka bir dosya türü kesinlikle kabul edilmeyecektir)

4. Öğrenciye ait IBAN numarasını gösteren belge (mobil bankacılık ekran görüntüsü olabilir) ; verilen IBAN numaraları BAŞVURUYU YAPAN ÖĞRENCİ ADINA olacaktır. Anne-baba veya kardeşler adına olan IBAN numaraları kabul edilmeyecektir.

5. SGK Hizmet Dökümü belgesi için; e-devlet “SGK Tescil ve Hizmet Dökümü / İşyeri Unvan Listesi” seçeneğinden “BARKODLU BELGE OLUŞTUR” seçimi yapılarak indirilen PDF olarak sisteme yüklenecektir.

6. 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde (Ekim-Kasım-Aralık-Ocak-Şubat-Mart-Nisan-Mayıs ve Haziran) abonman ücretleri öğrencilerin vermiş oldukları İBAN numaralarına yüklenecektir. İSTANBULKART yüklemelerini öğrenci kendi yapacaktır.

Doğalgaz Desteği Başvurusu İçin Tıklayın.

İstanbulKart Desteği Başvurusu İçin Tıklayın.

Başvuru Tarihi
2023-2024 Dönemi Son Başvuru Tarihi 30 Eylül 2023.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. GÜLSÜM taş dedi ki:

    Selam aleyküm abiler sizden yardım istiyorum evim kira dışarıya bankaya borcum var oduyemiyorum arti eşim calismiyor oyuzden sizden yardım istiyorum yardımcı olursanız iban numaram TR36 0013 4000 0185 6284 1000 01 deniz bank iş yok sigorta yok ne olur bir dönüş yapin 5 yaşında kızım var

BİR YORUM YAZ