<style>.lazy{display:none}</style>Tınaztepe Eğitim Kültür Vakfı Burs Başvurusu
23.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Tınaztepe Eğitim Kültür Vakfı Burs Başvurusu

Tınaztepe Eğitim Kültür Vakfı Burs Başvurusu

Tınaztepe Eğitim Kültür Vakfı Burs Başvuruları

Tınaztepe Eğitim Kültür Vakfı Burs Başvurusu Vakıf Merkezine Elden Yada Posta Yoluyla Yapılmaktadır. Tınaztepe Eğitim Kültür Vakfı Öğrenci Bursları Yılda 9 Ay Süre İle Ekim Ve Haziran Aylarında Ödenmektedir.

2023-2024 Eğitim Ve Öğretim Yılında Yeni Burs Başvurusu Kabul Edilmeyecektir. Geçen Yıldan Başarılı Olup Bir Üst Sınıfa Geçen Bursiyerlerimiz (Tıp Fakültesi 6 Ve Dişçilik Fakültesi 5. Sınıflar Hariç) Belgelerini (Öğrenci Belgesi Ve Transkript) Yeni Faaliyete Geçirilecek Başvuru Sistemi’ne 4 Eylül – 5 Ekim 2023 Tarihleri Arasında Girmek Suretiyle Yenide Burs Başvurusu Yapabilecektir.

Öğrenim Bursu; İlk Ve Orta Öğretim İle Üniversite Öğrencilerinin Başarı Ve Devam Durumuna Göre Her Yıl Değerlendirilerek Sağlanır. Öğrenim Süresinin Sonunda Mezun Olamayan Öğrencinin Bursu İptal Edilir. Verilen Burslar Karşılıksız Olup Herhangi Bir Hizmet Veya Yükümlülük Getirmez.

Tınaztepe Eğitim Vakfı Karşılıksız Bursları İlk Ve Orta Öğretim İle Yüksek Öğrenim (Ön Lisans Ve Lisans İkinci Sınıf Öğrencileri) Öğrencilerine Yöneliktir. Burs Başvuruları Her Yıl Yenilenmektedir. Bursiyerin İletişim Adres, Telefon Ve E-Posta Adresleri Değiştiğinde Vakfa Bildirmek Zorundadır. Elden Başvuru Formunu Teslim Etmek Değerlendirmeye Etki Edecektir.

İletişim Bilgileri: Zeytinlik Mahallesi Fahri Korutürk Caddesi  No: 31/5 Bakırköy İstanbul
Telefon Numarası: 0 212 571 65 18 Ve 0 212 571 72 00
E-Posta: info@tinaztepevakfi.org

Ads

Başvuru Koşulları
a. Burs başvurusu ve verilen belgeler sadece belgelerin verildiği yıl içindir. Bursunun devam etmesini isteyen başarılı ESKİ öğrenciler Madde 4 c’de de belirtildiği gibi her yıl yeni öğrenci belgesi ve transkript [ıslak imzalı ve mühürlü veya e devletten kare kodu okunacak şekilde] vermek zorundadır. Transkript sadece üniversite ve yüksekokullar içindir.

b. Vakıf gerekli gördüğü hallerde verdiği bursu hiçbir gerekçe göstermeden iptal edebilir.

c. Öğrenimin devamı sürecinde, öğrenci hakkında olumsuz gelişmeler olması halinde burs derhal kesilir.

ç. Yüksek okul ve üniversite öğrencisinin ikinci sınıfta olması ve alt sınıftan dersinin bulunmaması gerekir. (hazırlık dönemi değerlendirme dışıdır). Üniversite giriş sınavındaki başarı durumuna ve bölümüne göre birinci sınıf öğrencileri ayrıca değerlendirilebilir.

d. Özel ve Vakıf Üniversite-Yüksek Okulları, Özel İlk, Orta ve Lise öğrencilerine burs verilmez.

e. Burs alan öğrenci, düzenli ve başarılı olmak için derslerini aksaksız takip etmeyi kabul eder.

f. İletişim bilgilerinde (adres, telefon, e-mail) meydana gelen değişiklikler gecikmeksizin bildirilecektir.

g. Burs için istenen belgelerin tamamının teslim edilmemesi durumunda başvuru değerlendirilmeyecektir.

h. Alınan belgeler geri verilmeyecektir.

Başvuru Takvimi
Burs koşullarına sahip öğrenciler, müracaatlarını posta kanalı ile veya doğrudan Vakıf Merkezine yapacaklardır. (e-mail ve faks ile yapılan müracaatlar işleme alınmayacaktır) Burs talepleri 5 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. Belirtilen tarihler dışında yapılan müracaatlar işleme alınmayacaktır. Ders seçiminin tarihinin üniversite tarafından bu tarihler dışında kalması durumunda, azami 10 gün beklenebilir.

Burs Yönetmeliği İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ