18.05.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Suna İnan Kıraç Vakfı Burs Başvuru

Suna İnan Kıraç Vakfı Burs Başvuru

Suna İnan Kıraç Vakfı Burs Başvurusu

Suna İnan Kıraç Vakfı Burs Başvuru Koşulları. Vakıf Maddi Destek Programı İle Üstün Başarı Burs Programı Veriyor. 2019-2020 Yılı İçin Üstün Başarı Bursu Verilmeyecektir. 2019 Yılı İçin 50 Öğrenciye Burs Verilecektir. Burslar Lisans Ve Lisans Üstü Öğrencilerine Verilecektir.

Başvuru Koşulları
En Az Üniversite İkinci Sınıfı Bitirmiş Olmak; Not Ortalamasının En Az 3,25 Olması; Ve Maddi Durum. Burs Rakamı, Adayın Profili Ve Maddi İhtiyacına Göre Karar Verilecektir.
Maddi Destek Programı Bursu Başarılı Üniversite Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Verilmektedir. En Az Üniversite İkinci Sınıfı Başarıyla Tamamlamış Öğrenciler Değerlendirmeye Alınacaktır.
Burs Yılda Toplam 2 Bin Türk Lirası Yada 4 Bin Türk Lirası Olarak Ödenir. Burs Miktarı Öğrencinin İhtiyacına Göre Belirlenecektir. Burs Son Başvuru Tarihi 15 Ağustos. Burs Başvuru Kriterleri Başarılı Transkript, Maddi İhtiyaç.
Burslar, Öğrencinin Mevcut Akademik Programının Sonuna Kadar Her Yıl Şartlı Olarak Yenilenecektir. Bursun, Bir Sonraki Yıl Devam Edebilmesi İçin Öğrencinin Her Yıl Transkriptini Vakfa Teslim Etmesi Ve Not Ortalamasının En Düşük 3,00 Olması Gerekmektedir.

Burs Süresi İçin Mevcut Akademik Programın Kalan Süresini Koymanız Gerekir. Mesela; 4 Yıllık Üniversite Programında 3. Sınıfa Başlayacak Olan Bir Öğrencinin Burs Süresi 2 Yıldır. Mevcut Akademik Programın Son Sınıfında Olan Bir Öğrenci İçin Burs Süresi 1 Yıldır.
Başvuru Detayları İçin Tıklayın.
Başvuru İçin Tıklayın.

Burs Başvurusu Ve Burs Hakkında Sorularınız İçin burs@svikv.org.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ