21.09.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Manisa Eğitime Katkı Derneği Burs Başvurusu Başladı

Manisa Eğitime Katkı Derneği Burs Başvurusu Başladı

Manisa Eğitime Katkı Derneği Burs Başvuruları 2021-2022

Manisa Eğitime Katkı Derneği Yüksek Öğrenim Burs Başvuruları Online Olarak Alınacak.

Manisa Eğitime Katkı Derneği Bursları Celal Bayar Üniversitesi Yada İl Dışındaki Üniversitelerde Okuyan Manisalı (İlçeler Dahil) Öğrencilere Yöneliktir.

Dernek kaynaklarının belirli bir miktarı, ihtiyaç sahibi öğrencilere yemek yardımı olarak tahsis edilir. Bu yardım CBÜ’nin belirleyeceği ihtiyaç sahibi öğrenci listeleri üzerinden yemek fişi temin ve dağıtımı şeklinde de yapılabilir.

Öğrencilere Burs Veren Kurumlar Listesi İçin Tıklayın.

Önceki Yıllarda Burs Alan Öğrenciler Islak İmzalı Ve Güncel Trankriplerini İletişim Adresimize Göndermeleri Gerekmektedir. Dernek Ayrıca Celal Bayar Üniversitesinin Belirlediği Liste Doğrultusunda Öğrencilere Yemek Fişi Yardımı Da Yapmaktadır.

Sponsorlu

Burslar karşılıksız olup, her ayın ilk haftası içinde bursiyerin banka hesabına yatırılmak suretiyle ödenir. Burs eğitim öğretim yılı içinde devam eder.
Dernekten burs almak isteyen öğrenciler her yıl başvuru sonuçlarının ilanından sonra Üniversiteden alacakları tasdikli öğrenci ve başarı durum belgelerini dernek yönetimine teslim suretiyle gelecek öğrenim yılı için “burs devam vizesi” alırlar.

Üniversiteye yeni kayıt olanlar, 15 Ekim’e kadar yapacakları müracaat kabul edilir. İlgili bölümde yer alan başvuru formu doldurularak “ÖN BAŞVURU” yapılır. Değerlendirme sonucu burs almaya hak kazananlardan “Üniversiteye giriş belgesi ve okula kayıt olduğuna dair belgeler” eklenerek ıslak imzalı dilekçe alınır.
Bursun devamlılığı için, öğrenimin dört yılda tamamlamak (Tıp Fakültesi için 6 yıl) esastır. Her dönem için bir üst sınıfa bir dersten fazla ders’den borçlu geçilmesi halinde burs kesilir.

İletişim Bilgileri: Anafartalar Mahallesi Vatan Sokak No: 6/1 Şehzadeler Manisa

2021-2022 Öğretim Yılı için yardım başvuruları 9 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. Başlangıç tarihinden itibaren (9 Eylül 2021) başvurunuzu yapmak ve gerekli dosyaları yüklemek için duyuru sonundaki bağlantıyı takip edin.

Başvuruların kapanmasının ardından 15 Ekim-30 Ekim tarihleri arasında değerlendirme yapılacaktır. Değerlendirmenin sonuçlanmasının ardından ise yardım almaya hak kazanan öğrenciler yine buradan; internet sayfamızdan duyurulacaktır.

Yardım almaya hak kazanan öğrenciler için belirlenmiş ilk ödeme tarihi 15 Kasım 2021 dir.

Son Başvuru 15 Ekim 2021.

Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.
Resmi Site:http://www.egitimekatkidernegi.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ