19.05.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Konya İlahiyat Derneği Burs Başvurusu

Konya İlahiyat Derneği Burs Başvurusu

Konya İlahiyat Derneği Burs Başvuruları 2018-2019

Konya İlahiyat Derneği 2018-2019 Eğitim Öğretim Döneminde Burs Başvuruları 6 Kasım 2018 İle 16 Kasım 2018 Tarihleri Arasında Online Olarak Alınacaktır. Burslardan Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesi öğrencilerine Verilmektedir.

Konya İlahiyat Derneği Burs Duyurusu
1. Konya İlahiyat Derneği tarafından verilen burslardan sadece N.E.Ü. Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesi öğrencileri faydalanabilir.
2. Burs başvuruları 6-16 Kasım 2018 tarihleri arasında yalnızca internet üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihinden sonraki başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.
(NOT: Burs başvurusu yapanların 16 Kasım 2018 tarihine kadar transkript belgelerini 320 no’lu odaya teslim etmeleri gerekmektedir.)
3. İhtiyacı olan öğrencilerimiz için tahsis etmiş olduğumuz bu burslar yardımseverlerden toplanan bağış ve zekatlardan verilmektedir. Başvuru yaparken bu hususları dikkate almanızı ve formu doldururken eksik ya da gerçek dışı beyanda bulunmamanızı önemle rica ederiz. Gerçek dışı beyanda bulunduğu tespit edilen öğrencilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.
4. Gerekli görüldüğü takdirde Konya İlahiyat Derneği yönetimi gelir ve giderlerinize dair bilgilerinizi, kontrol amacıyla belgelendirmenizi isteyebilecektir.
5. Vermiş olduğunuz bilgiler, sadece burs komisyonu tarafından görülecek ve üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
6. Şahsınıza ait ve sizin tarafınızdan yapılmayan bir başvuru olması durumunda dernek yönetimiyle bilgi@konyailahiyatdernegi.org.tr adresinden iletişime geçiniz.
7. Başvuru sonuçları internet sayfamızdan ilan edilecektir. Burs hakkı kazanan öğrencilerimizin 30.11.2018 tarihine kadar Ziraat Katılım Bankası Mevlana Şubesi’nden bir hesap açtırıp bu hesaplarına ait IBAN numaralarını yine sitemiz üzerinden bize bildirmeleri gerekmektedir.
8. İlan edilen tarihler içerisinde başvuru yapmayanlara tekrar başvuru hakkı tanınmayacaktır ve burs hakkı kazandığı halde 30.11.2018 tarihine kadar hesap açtırıp IBAN numaralarını bildirmeyen öğrencilerimizin başvuruları iptal edilecektir.

Online Burs Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ