<style>.lazy{display:none}</style>Konya İlahiyat Derneği Burs Başvurusu
22.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Konya İlahiyat Derneği Burs Başvurusu

Konya İlahiyat Derneği Burs Başvurusu

Konya İlahiyat Derneği Burs Başvuruları

Konya İlahiyat Derneği Burs Başvuruları Online Olarak Yapılacak. Burslardan Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesi öğrencilerine Verilmektedir.

Konya İlahiyat Derneği Burs Duyurusu
1. Konya İlahiyat Derneği tarafından verilen burslardan sadece N.E.Ü. Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesi öğrencileri faydalanabilir.
2. Burs başvuruları 9-25 Ekim 2019 tarihleri arasında yalnızca internet üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihinden sonraki başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.
3. İhtiyacı olan öğrencilerimiz için tahsis etmiş olduğumuz bu burslar yardımseverlerden toplanan bağış ve zekatlardan verilmektedir. Başvuru yaparken bu hususları dikkate almanızı ve formu doldururken eksik ya da gerçek dışı beyanda bulunmamanızı önemle rica ederiz. Gerçek dışı beyanda bulunduğu tespit edilen öğrencilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.
4. Gerekli görüldüğü takdirde Konya İlahiyat Derneği yönetimi gelir ve giderlerinize dair bilgilerinizi, kontrol amacıyla belgelendirmenizi isteyebilecektir.
5. Vermiş olduğunuz bilgiler, sadece burs komisyonu tarafından görülecek ve üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
6. Şahsınıza ait ve sizin tarafınızdan yapılmayan bir başvuru olması durumunda dernek yönetimiyle bilgi@konyailahiyatdernegi.org.tr adresinden iletişime geçiniz.
7. Başvuru sonuçları 28 Ekim 2019 tarihinde internet sayfamızdan ilan edilecektir. Burs hakkı kazanan öğrencilerimizin 4 Kasım 2019 tarihine kadar Ziraat Katılım Bankası Mevlana Şubesi’nden bir hesap açtırıp bu hesaplarına ait IBAN numaralarını yine sitemiz üzerinden bize bildirmeleri gerekmektedir. Ayrıca burs kazananların yine 4 Kasım 2019 tarihine kadar transkript belgelerini B Blok Z-21 no’lu odada Arş. Gör. Kemal Taşkın’a teslim etmeleri gerekmektedir.
8. İlan edilen tarihler içerisinde başvuru yapmayanlara tekrar başvuru hakkı tanınmayacaktır ve burs hakkı kazandığı halde 4 Kasım 2019 tarihine kadar hesap açtırıp IBAN numaralarını bildirmeyen öğrencilerimizin başvuruları iptal edilecektir.

Burs Son Başvuru Tarihi 25 Ekim 2019. Burs Sonuçları 28 Ekim 2019’da Açıklanacak.
Online Burs Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ