17.09.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

KONEV Öğrenci Bursları Burs Başvurusu Başladı

KONEV Öğrenci Bursları Burs Başvurusu Başladı

KONEV Öğrenci Bursları Burs Başvuruları 2021-2022

Konya Eğitim Kültür Ve Sağlık Vakfı KONEV Öğrenci Bursları 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi Burs Başvuruları Online Olarak Doldurulacak Başvuru Formunun Burs Başvuru Dilekçesi Ve İstenilen Belgeler İle Birlikte Vakıf Merkezine Teslim Edilmesiyle Yapılacak.

KONEV Yüksek Öğretim Öğrencilerine Lisans Ve Ön Lisans Bursları Vakıf Ve Özel Üniversite Ve Açık Öğretim Öğrencilerine Burs Verilmez. Burs 8 Ay Süre İle Ekim Ayında Başlayarak Ödenir. Başaralı Ve Maddi Desteğe İhtiyacı Olanlara Yöneliktir.

Öğrencilere Burs Veren Kurumlar İçin Tıklayın.

İletişim Adresi: İzmir 2. Caddesi No: 44/8 Kızılay Çankaya Ankara
Telefon Numarası: 0 312 419 42 43

Konev Yüksek Öğrenim Burs Talep Bilgi Formu’nu Lütfen Özenle, Eksiksiz Ve Doğru Bilgiler İle Doldurunuz.

Sponsorlu

*Başvurunuzun Geçerli Sayılması İçin Online Doldurduğunuz Yüksek Öğrenim Burs Talep Bilgi Formu’nun Yazdırılmış Hali İle Burs Başvuru Dilekçesi Ve Eklerinin Başvuru Süresi İçinde Konev Genel Merkezine (İzmir 2 Cd No: 44/8 Kızılay/Ankara) Elden Bizzat Bursiyer Adayının Kendisi Tarafından Teslim Edilmesi Gerekmektedir. Posta-Kargo İle Veya Başkası Tarafından Yapılan Başvurular Kesinlikle Kabul Edilmeyecektir.

*Formu Eksiksiz Doldurduktan Sonra Başvuru Yap Ve Yazdır Butonundan Formun Yazdırılmış Halini Alabilirsiniz. Konev Yüksek Öğrenim Bursu İçin Online Olarak Sadece Konya Nüfusuna Kayıtlı Ve Ankara’daki Devlet Üniversitelerini Yeni Kazananlar İle Halen Devam Eden Lisans Öğrencileri Başvurabilir.

*Başvurunun Değerlendirilmesi Ve Diğer Hususlarda Ayrıntılı Bilgiye Burs Yönetmeliği Sayfasından Ulaşabilirsiniz.

Önemli Uyarı: Hatalı Veya Yanlış Bilgi Verilmesi Halinde Başvurunuz Geçersiz Sayılır.

Burs Başvuru Koşulları:
– Üniversite Giriş Sınavına Girerek Kendi Alanında Yeterli Puanı Alan Ve Bir Yüksek Öğretim Kurumuna Girmeye Hak Kazanarak İlgili Okula Kaydını Yaptıran Maddi İmkanı Yetersiz Olan Öğrenciler, Öğrenim Bursu İçin Başvuru Hakkını Kazanır.
-Öğrenim Bursu Verilecek Öğrenciler Başarı Ve Öncelik Tespit Puanına Göre Belirlenir.
– Vakfın Amacına Ve İlkelerine Uygun Olduğu Takdirde Gerçek Ve Tüzel Kişilerin Şartlı Burs Bağışları Kabul Edilir. Bu Durumda Bağışta Bulunanın İstediği Şartlar Dikkate Alınır.
– Meslek Lisesi Mezunu Olup Da Meslek Yüksek Okullarına Sınavsız Giren Öğrenciler İle Yetenek Sınavıyla Öğrenci Alan Yüksek Öğretim Kurumlarına Giren Öğrencilere Uygulanacak İşlem Ve Verilecek Burs Adedi, Başvuruda Bulunanların Sayısı Göz Önünde Bulundurularak Yönetim Kurulunca Her Ders Yılı Başında Belirlenir.
-Özel Üniversitelerde Veya Vakıf Üniversitelerinde Tamamen Veya Kısmen Paralı Öğrenim Görenlerle Açık Öğretim Öğrencilerinin Başvuruları Değerlendirilmez.
Burs Başvuru Dilekçesi (İndir)

Son Başvuru Tarihi 25 Eylül 2021.

Burs Yönetmeliğini Okumak İçin Tıklayın.
Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ