16.10.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

KALMED Bursu Başvurusu

KALMED Bursu Başvurusu

KALMED Bursu Başvurusu

KALMED Bursu Başvurusu Başvuru Formunun Doldurulup İstenilen Belgelerin E-Posta Adresine Gönderilmesiyle Yapılacak.

Bursumuza başvurmak isteyen arkadaşlarımızın linkteki Başvuru Formunu doldurup (imzaladıktan sonra taratılarak gönderilecek, imzasız formlar değerlendirilmeyecektir) formda belirtilen belgelerle beraber kalmed.71@gmail.com e-mail adresine 20 Eylül 2021 tarihine kadar yollamaları gerekmektedir.

Üniversiteliye Burs Veren Vakıflar Kurumlar Listesi İçin Tıklayın.

Burs dağılımı için ön değerlendirmenin akabinde burs mülakatları yapılacaktır. Mülakata katılmaya hak kazanan öğrencilerle formda yazılı e-posta ve telefon numaraları aracılığıyla iletişime geçileceğinden bilgilerin doğru ve eksiksiz girildiğinden emin olunması önem arz etmektedir.

Burs alacak öğrenci sayımız destek miktarıyla orantılı olduğundan, burs desteği sağlayabilecek bütün dostlardan desteklerini beklemekteyiz.

Sponsorlu

Not: Lise bursu sadece Şehit Nebi Gündoğan Anadolu Lisesi’nde okuyan öğrencilere verilecek olup burslar okul idaresi ve rehberlik servisi ile birlikte belirleneceğinden müraacatın okulumuza yapılması uygundur. Üniversite burslarına sadece Kırıkkale’de ortaöğretimini tamamlamış olan öğrenciler başvuru yapabilirler.

Burs Başvuru Belgeleri
• Başvuru Formu (İndir)

• Üniversiteye Girme Hakkını Yeni Kazanan Başvuru Sahiplerinin Başvuru Formu İle Birlikte ÖSYM Sonuç Belgesini De Eklemesi Gerekmektedir.

• Ara Sınıftaki Başvuru Sahiplerinin Başvuru Formu İle Birlikte Transkript Örneğini De Eklemesi Gerekmektedir.

• Burs Almaya Hak Kazanan Adayların Başvuru Formundaki Bilgilerin Doğruluğunu Gösterir Belgeleri Temin Etmeleri İstenecektir.

Ön Değerlendirme Sonrası Burs Mülakatları Yapılacaktır. Mülakata Katılma Hakkını Kazanan Öğrencilere Telefon Yada E-Posta İle Bilgi Verilecek.

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/kalmed.yk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ