22.07.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Gerede Kültür Ve Dayanışma Vakfı Burs Başvurusu

Gerede Kültür Ve Dayanışma Vakfı Burs Başvurusu

Gerede Kültür Ve Dayanışma Vakfı Burs Başvurusu

GERKAV Gerede Kültür Ve Dayanışma Vakfı Burs Başvuruları Her Yıl 1 Eylül İle 30 Eylül Tarihleri Arasında Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Yapılmaktadır.
GERKAV Gerede Kültür Kalkınma Ve Dayanışma Vakfı Bursları Türkiye’deki Üniversitelerde Eğitim Gören Gerede Nüfusuna Kayıtlı Öğrencilere Karşılıksız Burs Vermektedir. Burslar 9 Ay Süre İle Ekim İle Haziran Aylarında Ödenir. Lisans Ve Ön Lisans Öğrencilerine (Ön Lisan Toplam Burs Verilen Öğrenci Sayısının Yüzde 10’u Geçemez) Burs Verilir, Yüksek Lisans Ve Yurt Dışı Öğrencilerine Burs Verilmez.
Gereke Kültür Ve Dayanışma Vakfı Bursları Türkiye İçinde Yüksek Öğrenim Gören Bolu/Gerede Nüfusuna Kayıtlı Öğrencilere Yöneliktir. Burs Sonuçları Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Açıklanmaktadır.

İletişim: Hacı Bayram Mahallesi Güvercin Sokak No: 31 Ulus Altındağ Ankara
Telefon: 0 312 231 371 73 Ve 0 530 878 20 63
E-Posta: bilgi@gerkav.ogr.tr

Burs Başvurusu Yapan Adaylar Arasında Burs Verilecek Sayının 2 Katı Aday Mülakata Alınarak Burs Verilecek Öğrenciler Belirlenir. Sonuçlar Almaya Hak Kazanan Öğrencilere Kısa Mesaj Ve E-Posta Yoluyla Ve Resmi Site Üzerinden Bildirilir. En Az Asgari Ücret Düzeyinde Sürekli Bir İşte Çalışanlara Başvuramaz.

Burs Yönetmeliği İçin Tıklayın.
Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ