25.10.2020 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Denizli Belediyesi Eğitim Yardımı

Denizli Belediyesi Eğitim Yardımı

Denizli Belediyesi Eğitim Yardımı Bursu Başvurusu

Denizli Belediyesi Eğitim Yardımı 2020-2021 Başvuruları Belediyenin Resmi Site Üzerinden Online Olarak Alınacak.
Ailesi Denizli İl Sınırlarında İkamet Eden Lise Ve Dengi Okul Öğrencilerine Eğitim Yardımı Yapılacak. Açık Liseler, Özel Okullar, Kolej Ve Temel Liselerdeki Öğrencilere Eğitim Yardımı Verilmez.
Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayanlar, Sınıf Tekrarı Yapmış Olanlar, Disiplin Cezası Almış Olanlar Ve Kamu Haklarından Yasaklı Olanlara Eğitim Yardımı Verilmez.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin 28 Eylül 2020 Pazartesi günü başlatacağı öğrenim yardımı müracaatları www.denizli.bel.tr resmi internet sayfası üzerinden gerçekleştirilecek. Başvurular 23 Ekim 2020 Tarihinde Sona Erecek.

Denizli merkez ve tüm ilçelerden yapılabilecek başvurularda dikkate alınacak şartlar ise şu şekilde açıklandı: “Öğrencinin T.C vatandaşı olması, lise ve dengi okullarda öğrenim görüyor olması (Açık Lise, Özel Okul, Kolej ve Temel Liselerde öğrenim gören öğrenciler başvuruda bulunamaz) ailesinin belediye mücavir alan sınırları içinde (Denizli) ikamet etmesi gerekecek. Bunun yanında öğrencinin başka yerden burs almaması, ailesinin ekonomik durumunun zayıf olması, okulunda başarılı olması, kamu haklarından yasaklı olmaması, uyuşturucu ve alkol bağımlılığı bulunmaması, sınıf tekrarı yapmamış olması ve devam ettiği okuldan disiplin cezası almamış olması şartları aranacak.”
Geçen Yıllarda Eğitim Yardımı Alanlar, Yardımın Devam Etmesi İçin Başvuru Formunu Doldurmalıdır.

Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İbrahim Özdaş dedi ki:

    Ben 3çocuk okutuyorum 5-7-ve 9.ncu sınıfa gidiyorlar kac kere başvurduğumuz halde ne yazikki bir netice alamadık. şartlar uygun ama daha ne olması gerek yardım için yada kimin akrabası olmamız gerekiyor hiç adil davranmiyorsunuz.

BİR YORUM YAZ