16.10.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Dağder Bursu Başvurusu

Dağder Bursu Başvurusu

Dağder Bursu Başvurusu

Dağder Bursu Başvurusu Online Olarak Alınacak. Geçmiş Yıllardan Burs Alan Öğrencilerin Yeniden Başvuru Yapması Gereklidir.

İletişim: Dkm Dağ-Der Kültür Merkezi Tahtakale Mahallesi Fışkırık Caddesi No: 38-1 Osmangazi Bursa
Telefon Numarası: 0 224 272 58 58

WISTA Türkiye Derneği Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

Önemli Notlar

Not 1: Burs Başvurular Sadece Elektronik Ortamda www.dagder.org.tr/burs Linki Üzerinden Alınacaktır. Son Başvuru Tarihi 30 Eylül 2020 Tarihidir.

Sponsorlu

Not 2: Burs Müracaatları Sadece Anne Babası Veya Kendisi Bursa İli Orhaneli, Keles, Büyükorhan , Harmancık Ve Osmangazi’ye Bağlı Dağ Köylerinde Doğan Kişiler Veya Aile Bağları Bu Bölgede Olan Kişiler Müracaat Edebilirler. Bunun Dışındaki Müracaatlar Dikkate Alınmayacaktır.

Not 3: Sadece Bursa İli Uludağ Bölgesi Dağ Yöresi Öğrencilerinin Müracaat Etmesi İçin Oluşturulmuş Bir Başvuru Formudur.

Not 4: Dağder Burs Kontenjanımız Dahilinde Burs Kazananların Listesi Ekim Ayı İlk Haftası 10.10.2020 Tarihinde Asil Ve Yedek Liste Olarak Dagder Web Sitesinde Yayınlanacaktır. Talep Edilecek Evrak Listeside Web Sitesinde Bildirilecektir.

Not 5: Burs Başvurusu Sırasında Evrak Talep Edilmeyecektir. Sadece Burs Kazanan Öğrencilerden Beyanlarını Doğrulayan Evraklar Talep Edilecektir. Asil Listede Olup 20.10.2020 Tarihine Kadar Evrakları Ulaşmayanlar Elenip Yedek Listede Olanlara 22.10.2020 Tarihinde Bilgi Verilerek 01.11.2020 tarihine Kadar Evraklarını Teslim Edilmesi İstenecektir.

Karşılıksız Burs Veren Kurumlar İçin Tıklayın.

Not 6: Burs Kazanan Öğrencilere Burslar 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Süresince Verilecektir. Burs Başvuruları Ve Burs Kazananlar Her Yıl Yenilenir.

Not 7: Burs Kazananlardan Taahhüt Formu Alınacaktır. Burs Alınan Süre Boyunca Bir Öğrenciye Burs Verilmesi Gerekmektedir.

Not 8: Online Form İle Başvuru Formunu Hatalı Doldurup Onaylayanlar, Tekrar Formu Doldurup Onay Butonuna Basıp Kayıt Etmelidirler. Tekrar Form Doldurulunca Sistemimizde En Son Başvurular Kayıt Altına Alınacaktır. Birden Fazla Aynı Kişi Adına Yapılmış Başvurularda Önceki Başvurular Silinecektir.

Online Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ