05.06.2023 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Bir One Öğrenci Teşvik Bursu Başvuruları

Bir One Öğrenci Teşvik Bursu Başvuruları

Bir One Öğrenci Teşvik Bursu Başvuruları

Bir One Öğrenci Teşvik Bursu Başvurusu Facebook Sayfasından Mesaj Yolu İle Alınacak. Burs Yılda 12 Ay Olarak Olarak Ödenecek.

Bir One Öğrenci Teşvik Bursu Duyurusu

Burs Her Dönem Sonunda Öğrencinin Akademik Ortalaması (Yarıyıl Not Ortalaması) 2.50 Olduğu Sürece, Öğrenim Süresi Boyunca Devam Edecektir. Her Yaş, Bölüm Ve Sınıftan Öğrenci Başvurabilir. Vatandaşlık Sınırlaması Yoktur.

Burs Başvuru Koşulları

-Hayvan Hakları/Özgürlüğü, İnsan Hakları, Ekoaktivizm Ya Da Genel Anlamda Sosyal Sorumluluk, Sivil Toplum, Aktivizm Alanlarının Birinde Veya Birden Fazlasında Farkındalık Sahibi Olmak Ve Aktif Çalışmalar Yürütüyor Olmak,

Ads

-Üniversite Öğrenimi Boyunca Genel Not Ortalaması 2.50’nin Altına Düşmemiş Olmak.

Öğrencinin Hayvan Sömürüsüne Karşı Olması, Aynı Zamanda Bu Sömürünün Ekolojik Dengede Yarattığı Hasarın Farkında Olması Ve Vegan Olması Tercih Sebebidir. Bunun Takibini Yapamayacağımız İçin, Bu Bir Şart Değildir.

Diğer Burs Veren Kurumları
Çanakkale Belediyesi Eğitim Yardımı
Emrem Vakfı
Sarbak Kayra Ve Eğitim Vakfı

Başvuru Şekli

Facebook Sayfamızdan Mesaj Şeklinde Fotoğraflanmış Ya Da Taranmış Şekilde Gönderilecek Belgeler:

-Öğrenci Belgesi (Üniversiteyi Yeni Kazanan Adaylar İçin ÖSYM Sonuç Belgesi)

-Güz 2018 Dönemine Kadarki Transkriptleriniz,

-Belirtilen Alanlardaki Çalışmalarınızı Özetleyen Ve Bursun Neden Size Verilmesini Düşündüğünüzü Anlatan Başvuru/Niyet Mektubu. Dileyen Çalışmalarına Dair Link/Fotoğraf/Belge Ekleyebilir.

-Kontenjan Sınırlı Ve Başvuru Sayısı Çok (Ortalama 400) Olduğu İçin Öğrencilerden Sadece Başvuru Şartlarına Uyuyorlarsa Başvurmalarını Rica Ediyoruz.

Son Başvuru Tarihi 15 Ekim 2018’dir.

Not: Özetle, Kendinden Başkasına (Hayvan, İnsan, Doğa, Vb.) Faydası Olması Gerektiğine İnanan Ve Bunu Somut Projeler Üreterek Ya Da Mevcut Projelere Destek Vererek Hayata Geçiren, Hepimiz İçin Daha Özgür Ve Adil Bir Dünya İsteyen Öğrencileri Teşvik Etmek Ve Onları Desteklemek İstiyoruz. Bu, İmece Usulü, 60 Kişinin Bir Araya Gelmesiyle Ve Destekçilerin Bursu Direk Öğrenciye Aktarmasıyla Verilen Bir Burstur. Şu Anda 17 Kişiye Burs Sağlıyoruz. Fakat Daha Fazla Destekçi Gönüllü Olursa Bu Sayı Artabilir. Siz De Bir Öğrencinin Teşvik Bursunun Bir Kısmını (Ayda 50 TL’den Başlamak Üzere) Karşılamak İsterseniz Bize Yazın.

Öğrencinin Ailesinin Ekonomik Durumunu Kontrol Edecek Bir Mekanizmamız Yok. Tabii Ki Öncelikli Olarak İhtiyaç Sahibi Aktivist Öğrencilerin Başvurmasını Teşvik Ediyoruz.

Bursun Bir Karşılığı, Geri Ödemesi Yoktur. Öğrenciden Tek Beklenen, Dönem Sonunda Bizimle Transkriptini Ve Dönem İçinde Yaptıklarını Anlatan Kısa Bir Mektubu Paylaşması. Senede Bir Kere De BİR.ONE. Yemek Buluşmamıza Katılmak İsterse, Onunla Tanışmaktan Da Memnun Oluruz.

Ademder Derneği Burs Başvurusu Detayları İçin Tıklayın.

Detaylar İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ