<style>.lazy{display:none}</style>
30.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Başak Kültür Ve Sanat Vakfı Bursu Başvuruları

Başak Kültür Ve Sanat Vakfı Bursu Başvuruları

Başak Kültür Ve Sanat Vakfı Bursu Başvurusu

BSV Başak Kültür Ve Sanat Vakfı Burs Başvuruları Online Olarak Alınacak. Başvuru Tarihleri Dışında Yapılan Başvurular Kabul Edilmeyecektir.

Başak Kültür Ve Sanat Vakfı İlk Ve Orta Öğretim, Lise, Devlet Üniversitesi Veya Vakıf Üniversitelerinden En Az Yüzde 70 Burslu Program Kazananlar İle Konservatuar Öğrencilerine Burs Vermektedir.

Diğer Burs Veren Kurumlar İçin Tıklayın.

Sosyal Duyarlılık Ve Farkındalık Bursu

Kurumumuzda bugüne kadar gönüllülük anlayışı ile faaliyet gösteren gönüllülerimizin varlığı çalışmalarımızın başarısındaki en büyük motivasyon kaynağımız oldu. Vakfımız bünyesinde gerçekleştirilen bu çalışmalarımızı gelecek kuşaklara aktarmak, gençlerin yerel hayata katılımlarını arttırmak ve gençlerin kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla Sosyal Duyarlılık ve Farkındalık kategorisinde 25 öğrenciye burs verilecektir.

Ads

“Sosyal Duyarlılık ve Farkındalık Bursu” faaliyeti ile vakfımız; kurumumuzdan burs alan öğrencilerimizin gönüllülük esasına dayalı olarak kentin çeperlerinde kalmış, yoksul, yoksun ve dışlanmışlığı derinden yaşayan çocuk ve gençler ile ilgili projeler üretmesini, çalışmalarda faaliyet göstermesini beklemektedir. Bursumuza başvuracak olan öğrencilerimizin okudukları bölüm ya da yetenekleri ile bağlantılı olarak çocuklara veya gençlere yönelik sosyal duyarlılık faaliyetlerinde bulunmalarını ve başvuru formunda yürütecekleri sosyal farkındalık projelerini yazılı olarak ifade etmeleri beklenmektedir.

Sosyal Duyarlılık ve Farkındalık Bursu na başvuracak öğrencilerimiz çalışmalarında kısa film, soysa medya, atölye çalışmaları gibi araçlar kullanılabileceği gibi daha farklı yöntemleri de kullanabilirler. Daha detaylı bilgi için www.basaksanatvakfi.org.tr adresini ziyaret ediniz

Sosyal Duyarlılık ve Farkındalık Burs Miktarı, Süresi ve Kontenjan Sayısı

Burs Miktarı: Aylık 300 TL’dir

Ödeme Süresi: 3 aylık 3 burs dönemi olacaktır. (İlk Dönem Ekim 2018 –Aralık 2018). Ödemeler, bursiyerlerin çalışmalarının, çıktılarının vakfa tesliminden sonra banka hesaplarına üçer aylık dönemler halinde 900 TL olarak yapılacaktır.

NOT: Vakıfta düzenli olarak çalışma yürüten bursiyerlerimiz çalışmalarının devamlılığı ve görünürlüğü sebebiyle bu maddeden muaflardır.

Helin Başak Eğitim Destek Bursu
Helin BAŞAK Eğitim Destek Bursu Miktarı, Süresi ve Kontenjan Sayısı Nedir?
Bursu miktarı: Aylık 150 TL
Burs Süresi: 9 Ay (Ekim 2019 –Haziran 2020). Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında burs ödemesi yapılmayacaktır.
Kontenjan sayısı: 25 Öğrenci

Kontenjan Sayısı: 25 kişi

Web Sitesi: https://basaksanatvakfi.org.tr/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ