<style>.lazy{display:none}</style>
20.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Avon Vakfı Burs Başvurusu

Avon Vakfı Burs Başvurusu

Avon Vakfı Burs Başvurusu

Avon Vakfı Burs Başvurusu Online Olarak Alınacak.

Avon Vakfı Burs Programında 200 Bursiyerlere 2.100 ABD Doları Burs Verecek. Avon Temsilcisi Global Bursu Başvuruları Online Olarak Alınacak. Burs Avon Temsilcilerine, Temsilci Çocuklarına Yada Torunlarına Verilmektedir.

Avon Vakfı Burs Duyurusu

Başvuru Koşulları
Avon Temsilcisi Global Burs Programı’na Başvuranlar Şunlar Olmalıdır:

• Avon Temsilcileri Veya

Ads

• Avon Temsilcilerinin Çocukları Veya

• Avon Temsilcileri Torunları

• Temsilciler, Avon’da En Az Bir Yıllık Hizmet Geçmişine Sahip Olmalı Ve Son Başvuru Tarihi İtibariyle İyi Durumda Olmalıdırlar

• Başvuru Sahipleri, Birinin Vatandaşı Veya Daimi Sakinleri Olmalıdır

• Başvuru Sahipleri, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı İçin Akredite Bir Yüksekokul Ya Da Mesleki Yüksekokulunda Bir Derece Ya Da Sertifika Alan Bir Tam Zamanlı Lisans Ya Da Yüksek Lisans Eğitimine Kayıt Olmayı Planlayan Ya Da Şu Anda Kayıtlı Olan Öğrenciler Olmalıdır
Burslar Askeri Akademilerde Kullanılamaz.

Ödüller
Bir Alıcı Olarak Seçilirse, Öğrenci 2.100 ABD Doları Ödülünü Alır. Burs, Aşağıdaki Öğelerin Herhangi Birini Ve Tümünü Kapsayacak Şekilde Kullanılabilir: Okul Harcı ¾, Okul Ödemeleri ¾, Oda Ve Konaklama (Kampüs Dışı Veya Özel Konut Dâhil)Í ¾ Kitap Ve Ulaşım.
Ödüller Yenilenemez, Ancak Öğrenciler Her Yıl Uygunluk Şartlarını Karşıladıkları Programa Yeniden Başvurabilirler. Bir Alıcı Bu Ödülü En Fazla Dört Kez Alabilir. Bunun Ardışık Yıllarda Olması Gerekmez.

Ödüller Lisans Ve Yüksek Lisans Eğitimi İçindir.

Başvuru Süreci
İlk Adım Kayıt Olmak, Bir Başvuru Hesabı Oluşturmak Ve Öğrenci Profilinizi Tamamlamaktır. Öğrenci Profilinizdeki Dosyadaki E-Posta Adresi Aktif Olmalı Ve Düzenli Olarak Kontrol Etmelisiniz. Kullanıcı Adınızı Ve Şifrenizi Kaydedin.
Başlamak İçin, Bu Sayfanın Altındaki “Hesap Oluştur” Bağlantısına Tıklayın. Başvurunuzun Bağlantısını, Profilinizi Tamamladıktan Sonra Bu Sitenin “Öğrenci Genel Bakış” Sayfasında Görüntülenir. Öğrenci Profiliniz Başvurunuz Değildir.

Veri Girilirken Standart Büyük Harf Kullanımı (Jackie Smith, Jackie Smith Veya JACKIE SMITH Değil) Kullanılmalıdır.
Başvuru Sürecinde Girdiğiniz Bilgileri Kaydedebilir Ve Her Uygulama Sayfasındaki Sol Gezinti Alanında “Kaydet Ve Oturumu Kapat” Seçeneğine Tıklayarak Siteden Ayrılabilirsiniz.
Hesabınıza Tekrar Giriş Yapmak İçin Kullanıcı Adınızı Ve Şifrenizi Girmelisiniz. Başvurunuza Erişmek İçin “Başvuruya Devam Et” Düğmesine Tıklayın. Başvurunuz, Gönderene Kadar Veya Son Tarihe Kadar, Hangisi Önce Gelirse, Güncellemeler İçin Kullanılabilir Durumda Olacaktır. Tüm Gerekli Alanlar Tamamlanana Ve Uygun Biçimde Olana Kadar, Başvurunuzu Gönderemezsiniz. İnceleme Sayfası, Hangi Öğelerin Hala Sizin Dikkatinizi Gerektirdiğini Vurgulayacaktır. Tüm Başvuru Koşulları Yerine Getirildikten Sonra, “Başvuruyu Kilitle Ve Gönder” Düğmesi İnceleme Sayfasının Altına Yakın Bir Yerde Mevcut Olacaktır. “Başvuruyu Kilitle Ve Gönder” Düğmesine Tıklamadan Önce Başvurunuzun Tamamını Dikkatlice Gözden Geçirin. Başvuru Başarıyla Gönderildikten Sonra, Başvurunuz Görüntülenebilir Veya Dosyalarınız İçin Yazdırılabilir, Ancak Daha Fazla Güncelleme Yapılamaz. Bununla Birlikte, Profil Bilgileri Herhangi Bir Zamanda Güncellenebilir.

Gerekli Belgeler
Başvurunuzun Bir Parçası Olarak, 12 Kasım 2018 Tarihine Kadar Aşağıdaki Belgeyi Scholarship America’ya Yüklemelisiniz:

1. Güncel Notların Tam Dökümü. Not Raporları Kabul Edilmez. Resmi Olmayan Veya Çevrimiçi Dökümler, Her Ders İçin Öğrenci Adı, Okul Adı, Notları Ve Kredi Saatlerini Ve Her Dersin Alındığı Süreyi Göstermelidir.

2. Başvuru Sahibi Hâlihazırda Yüksek Öğrenimde (Üniversite) Olsa Bile, En Son Mezun Olduğu Okulun Diplomasının Veya Sertifikasının Bir Kopyası.

3. (İsteğe Bağlı) Şu Anda Bir Üst Orta Okul Öğrencisiyse Ve Bir Yıldan Az Bir Yüksek Öğrenimi Tamamlamış Olan Bir Öğrenciyse (Üniversite) Başvuru Sahibi, Son Üç Yılda Tamamlanmış Olan Tüm Üst Orta Öğretim Kurs Çalışmaları İçin Akademik Kayıtlarını (Not Dökümlerini) Ve Akademik Sınav Sonuçlarını Eklemelidir.
Gerekli Tüm Belgeler Elektronik Olarak Gönderilmediği Müddetçe Başvurunuz Tamamlanmaz.

Program Son Başvuru Tarihi
Başvurunuz 12 Kasım 2018 17:00’de (Amerika Birleşik Devletleri Merkezi Standart Saati) Veya Öncesinde Gönderilmelidir.

Alıcıların Seçilmesi
Bursiyerler Geçmiş Akademik Performans, Gelecekteki Potansiyel Ve Hedef İfadesine Dayanarak Seçilir. Finansal İhtiyaç Dikkate Alınmaz.
Alıcının Seçimi Scholarship America Tarafından Yapılır. Avon Products, Inc. Veya Avon Foundation For Women’ın Herhangi Bir Memuru Veya Çalışanı Asla Seçimin Bir Parçası Değildir. Tüm Adaylar Kararı Nihai Olduğunu Peşinen Kabul Ederler.

Bildirim
Başvuru Sahipleri Ocak Ayı Sonlarında Haberdar Edilecektir. Programa Başvuran Tüm Adaylar Alıcı Olarak Seçilemez.

Bursların Ödenmesi
Scholarship America, Gerekli Tüm Belgelerin Alındığını Varsayılarak, Şubat Ayında Banka Havalesi Yoluyla Ödülün Tamamını Gönderecektir.

Yükümlülükler
Alıcıların Avon Foundation For Women’a Karşı Bir Yükümlülüğü Yoktur. Ancak, Adres, Okul Kayıtları Veya Diğer İlgili Bilgilerdeki Herhangi Bir Değişikliğin Scholarship America’ya Bildirilmesi Ve Talep Edildiğinde Eksiksiz Bir Resmi Not Dökümü Gönderilmesi Gerekmektedir.

Düzeltmeler
Avon Foundation For Women, Bu Burs Programının Şartlarını Ve Prosedürlerini Gözden Geçirme Ve Programın Feshi De Dahil Olmak Üzere Herhangi Bir Zamanda Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar.

Şartlar Ve Koşullar
Avon, Teşvik Ödülünün Uygunluğunu Belirlerken Tüm Performans Verilerini Denetleme Hakkını Her Zaman Saklı Tutar Ve Adalet İlkelerini Veya Program Niyetlerini İhlal Ettiğini Belirlediği Herhangi Bir Temsilcisini Diskalifiye Etme Veya Çıkarma Hakkını Saklı Tutar. Avon, Tüm Temsilcilerin Hesaplarını, Aşağıdakiler Dâhil Ancak Bunlarla Sınırlı Olmayan, İyi Durumdaí ¾ Kalmalarını Sağlamalarını Tavsiye Eder:
• Hesap Bakiyesi Güncel Ve Zamanında Ödenmiş
• Siparişleri Zamanında Göndermiş Ve Ödeme Yapmış
• Üst Düzey İadelerden Kaçınmış
Burs Detayları İçin Tıklayın.
Burs Başvurusu İçin Tıkayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. melike dedi ki:

    ne zaman açıklanacak acaba sonuçlar? geçen yıl ne zaman açıklandı, gerçekten para yatıyor mu şubat da ve ne kadar yatıyor bilen varmı ?

    1. Güncel Eğitim dedi ki:

      Ocak Ayı sonu olarak belirtilmiş.

BİR YORUM YAZ