20.06.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Akhev Vakfı Burs Başvuruları

Akhev Vakfı Burs Başvuruları

Akhev Vakfı Burs Başvuruları 2018-2019

Akhev Vakfı Akıncılar İlçesi Köyleri Hizmet Eğitim Vakfı 2018-2019 Döneminde Burs Başvurusu 31 Ekim 2018 Tarihinde Kadar Başvuru Formunun E-Posta Adresine Gönderilmesiyle Yapılacak. Burslar Başarılı Ve Maddi İmkandan Yoksun Öğrencilere Verilmektedir.

Daha Önceden Vakıftan Burs Alan Öğrencilerin Yeniden Başvuru Yapması Gereklidir.

Başarı Ve Disiplin Durumunu Bildirin İlgili Makam Onaylı Öğrenci Not Durum Belgesi (Transkript) Vakfa Gönderilmesi Gereklidir.

Disiplin Cezası Almış Öğrencilerin Bursunun Devam Edip Etmeyeceği, Akıncılar İlçesi Ve Köyleri Hizmet Ve Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Ya Da Akıncılar İlçesi Ve Köyleri Hizmet Ve Eğitim Vakfı Burs Komisyonu Tarafından Değerlendirilir.

Ekteki Burs Başvuru Formu Doğru Ve Eksiksiz Olarak Doldurularak akhevburs@gmail.com Adresine 31.Ekim.2018 Tarihine Kadar Gönderilmelidir. Bu Tarihten Sonra Gelen Müracaatlar Dikkate Alınmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

İletişim Bilgileri: Bulgurlu Mahallesi Libadiye Ercan Sokak No: 12/1 Üsküdar İstanbul

Başvuru Koşulları
Burs Verilecek Öğrencilerin Seçiminde Dikkate Alınan Öncelik Sırası ;

A) Sivas Akıncılar İlçesi Ve Köyleri Doğumlu Ve İkametgahlı Olan Türkiye De Her Hangi Bir Üniversitesinde Okuyan Öğrenciler
B) Vakıf Üyelerinin Önereceği Üniversite Öğrencileri
C) Kontenjan Kaldığı Takdirde Diğer İl Ve İlçe Doğumlu Ve Üniversitelerde Okuyan Öğrenciler
D) Not Ortalaması 2,75 Altında Olanlar Burstan Yararlanamaz.
E) Yetim, İki Kardeş, Ve Başarılı Olanlar Önceliklidir.
F) 2018-2019 Burs Döneminde Burs Verirken İlgili Köy Veya Mahalle Muhtarı Ve Dernek Başkanının Görüş Ve Onayı Mutlaka Alınacaktır.

-Burslar, Öğrencinin Sosyo-Ekonomik Ve Başarı Durumu Değerlendirilerek Tahsis Edilir Ve Burs Verilecek Öğrencilerin Mail Adresine Duyuru Yapılır.
-Burs Çıkmayan Öğrencilere Duyuru Yapılmaz Ve Evrakları Posta İle İade Edilmez.
-Burs Miktarı Her Ders Yılı Yeniden Tespit Edilir Ve Burslar Kasım Ayından Başlamak Suretiyle 8 Ay Süreyle Ödenir.-Başarıyı Teşvik Etmek Ve Başarılı Bursiyerleri Ödüllendirmek Amacıyla, Öğretim Yılı Sonu Not Ortalaması 100 Üzerinden En Az 85 Veya 4 Üzerinden 3,4 Olan Veya Döneminde Birincilik Alan Bursiyerlere Yönetim Kurulumuzca Belirlenecek Miktarda Ödül Verilir.

Selçuklu Holding Bursu Detayları İçin Tıklayın.

Burs Başvuru Formu (İndir)

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ