<style>.lazy{display:none}</style>
17.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Ahmet Çalık Vakfı Burs Başvuruları

Ahmet Çalık Vakfı Burs Başvuruları

Ahmet Çalık Vakfı Burs Başvuruları

AÇV Ahmet Çalık Vakfı Burs Başvuruları Nasıl Yapılacak, Karşılıksız Eğitim Bursu Kimlere Verilecek, Eğitim Yardımı Başvuru Şartları Nelerdir.

Ahmet Çalık Vakfı Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılmaktadır.

Burs Süresi Miktarı
Yılda 9 Ay Süre İle Ekim Ve Haziran Aylarında Ödenecek. Miktar Açıklanmamış.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bursu İçin Tıklayın.

Vakıf Müreffeh Bir Türkiye İçin En Temel Gereksinim Olan Eğitim, Bilim, Teknoloji, Sosyal Ve Sağlık Alanlarında Hizmetlerde Bulunmak Ve İnsanlığa Değer Üretmek İçin 2021 Yılında Kurulmuştur.

Ads

Vakıf Kuruluş Amaçları Doğrultusunda, Teknoloji Geliştirme Alanında Çalışan Gençlerin, Bilim İnsanlarının Ve Girişimcilerin Her Alandaki Teknoloji Geliştirme Süreçlerine Katılmalarını Sağlamak; Teknolojik Faaliyetler İle İlgili Bilimsel Araştırmaları, Eğitim Çalışmalarını, Fikri Faaliyetlerini Teşvik Etmek Adına Başarılı Ve Yetenekli Üniversite Öğrencilerini Burs Ve Yardımlarda Desteklemeyi Hedeflemektedir.

Başvuru Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan
Hazırlık Ve 1. Sınıflar İçin Aktif Öğrenci Statüsünde, 2. Sınıf Ve Üzeri Sınıflar İçin 2.00 Ve Üzeri Not Ortalamasına Sahip Olanlar

AÇV Bursları Değerlendirmeleri, AÇV Genel Müdürlüğü Tarafından Yapılır. Ön Değerlendirmeyi Geçen Öğrenciler, Mülakata Tabi Tutularak İstenilen Kriterleri Sağladığında AÇV Bursiyeri Olarak Adlandırılır. Her Akademik Dönem Sonunda, Burs Devam Şartlarını Sağlayan Öğrencilerin Bursları Devam Eder. AÇV Bursları, Geri Ödemesiz Olarak Verilir. Kişisel Verilerin Korunma Kanunu Gereği, Bursiyer Adaylarının Ve Bursiyerlerin Hakları Korunur.

Başvuru Tarihi
2023-2024 Döneminde Burs Başvurusu 7 Eylül – 15 Eylül 2023 Tarihleri Arasında Alınacak.

Başvurular Sona Erdi. Ön Değerlendirme Sonuncunda Mülakata Hak Kazanan Adaylara E-Posta Yolu İle Bilgi Verilecek.

Online Başvuru İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ