12.05.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İstanbul Konyalılar Vakfı Burs Başvuruları

İstanbul Konyalılar Vakfı Burs Başvuruları

İstanbul Konyalılar Vakfı Burs Başvurusu

İstanbul Konyalılar Vakfı Burs Başvuruları Arasında Vakfın İnternet Sitesinden Online Olarak Alınacak.

İstanbul Konyalılar Vakfı Burslarına Başvuru İçin İstanbul İlinde İkamet Etmeyen, Üniversite İçin İstanbul’a Gelen Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı İhtiyaç Sahibi Ve Konya Nüfusuna Kayıtlı Öğrencilere Verilecektir.

Burs Başvuruları; Vakıfın Web Sitesinde Bildirilecek Olan Bağlantıdan Erişilecek Başvuru Formu Aracılığı İle Yapılacaktır. Aşağıda İstenen Tüm Belgeler Başvuru Yapılan Tarihten En Fazla 30 Gün Eski Tarihli Olabilir.

İletişim Bilgileri: Gazi Evrenos Caddesi No: 22 Yeşilköy İstanbul
Telefon: 0 212 574 21 42
E-Posta: bilgi@konyader.com

İstanbul’da Lisans Eğitimine Hak Kazanmış, Konya Nüfusuna Kayıtlı, Ailesi İstanbul’da İkamet Etmeyen Ve Maddi Desteğe İhtiyacı Olan Öğrenciler Burs Başvurusunda Bulunabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gerekli Belgeler:
Ek-1. Eğitim Bursu Müracaat Formu
Ek-2. Öğrenci Belgesi (E-Devlet Üzerinden)
Ek-3. Adli Sicil Kaydı (E-Devlet Üzerinden)
Ek-4. Nüfus Kayıt Örneği (E-Devlet Üzerinden Nüfus Aile, Vukuatlı Seçeneği İle. Tüm Aile Üyelerini Gösterir Şekilde Aile Reisi Temin Edebiliyor)
Ek-5. Yerleşim Yeri Belgesi (E-Devlet Üzerinden) (Yerleşim Yeri İstanbul Olan Adaylar Ayrıca Ailesine Ait Yerleşim Yeri Belgelerini De E-Devlet Üzerinden Temin Edip Sisteme Yükleyecektir)
Ek-6. Yurtta Kalanlardan Yurt Müdürlüğünden Alınacak Belge
Ek-7. Baba Ve/Veya Anne’nin Gelirine İlişkin Belgeler
Ek-8. Vesikalık Fotoğraf
Ek-9. İhtiyaç Durumunu Anlatan Dilekçe (Word Dosyası Halinde)
Ek-10.Ara Sınıflar İçin Transkript (Barkodlu, Doğrulanabilir) (Alınan Eğitim Programının Derslerinde Başarısız Dersi Olmayıp Bir Üst Sınıfa Geçmeye Hak Kazanan Veya Genel Başarı Ortalaması 4 Üzerinden En Az 2.5 (100 Üzerinden En Az 60) Olup 1’den Fazla Başarısız Dersi Olmayanlar Bursa Müracaat Edebilir.)

(İstenen Belgelerden: Ek-1, Ek-6, Ek-7 Ve Ek-9 Elektronik Ortamda İletilmesine İlave Olarak, Islak İmzalı Asılları Ve Ek-8’i Vakıf Binasındaki Konyalılar Derneği’ne Getirilecek Veya Posta İle Gönderilecektir. Kalan 5 Belgenin Elektronik Ortamdan İletilmesi Yeterlidir.)

Yapılacak İlk Değerlendirme Sonucuna Göre Burs Almaya Hak Kazanan Öğrencilerden Vicdani Yükümlülük Belgesi (Ek-Vyb) Ve Bursiyer Taahhütnamesi (Ek-Bt) İmzalanması İstenecektir. Vicdani Yükümlülük Belgesi İle Öğrenci, Yeterli Maddi İmkânlara Kavuştuktan Sonra, Kendisi Gibi Bir Öğrencinin Yetişmesi İçin Konyalılar Derneği Aracılığı İle Burs Vermeyi Vicdani Bir Sorumluluk Olarak Kabul Edecektir.

Halen Burs Alan Öğrencilerden İstenen Belgeler: Transkript (Barkodlu, Doğrulanabilir) (Alınan Eğitim Programının Derslerinde Başarısız Dersi Olmayıp Bir Üst Sınıfa Geçmeye Hak Kazanan Veya Genel Başarı Ortalaması 4 Üzerinden En Az 2.5 (100 Üzerinden En Az 60) Olup 1’den Fazla Başarısız Dersi Olmayanların Bursu Devam Edecektir.)

Burs Başvuruları; 01 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 Tarihleri Arasında, Web Sitesinde Bildirilecek Olan Bağlantıdan Erişilecek Başvuru Formu Aracılığı İle Yapılacaktır. Aşağıda İstenen Tüm Belgeler Başvuru Yapılan Tarihten En Fazla 30 Gün Eski Tarihli Olabilir. Http

Ekler
Ek-1 Eğitim Bursu Müracaat Formu (İndir)
Ek-2 Öğrenci Belgesi (Örnek1 & Örnek2)
Ek-3 Adli Sicil Kaydı (Örnek)
Ek-4 Nüfus Kayıt Örneği (Örnek)
Ek-5 Yerleşim Yeri Belgesi (Örnek)
Ek-6 Yurt Belgesi (Örnek)
Ek-7 Baba/Anne Gelir Belgeleri (Örnek1 & Örnek2 & Örnek3 & Örnek4)
Ek-8 Vesikalık Fotoğraf (Örnek)
Ek-9 Dilekçe (Örnek)
Bursiyerliği Kesinleşen Öğrencilerimizin İmzalayacağı Belgelere Göz Atmak İçin: Ek-Bt / Ek-Vyb

Burs Başvurusu İçin Tıklayın.
Web Sitesi: http://www.konyader.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ